Witam Was

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
marta81
Udzielający się
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2011, 13:55

Witam Was

Post autor: marta81 »

Witam Was wszystkie!!!
Otóż dołączam do tego forum ponieważ 3 grudnia dowiedziałam się że mam endometriozę, pewnie żyję z nią już ładnych kilka lat bo bóle o których piszecie mam już bardzo długo, szkoda tylko że tak późno zmieniłam lekarza i właśnie teraz zaczynam mam nadzieję odpowiednią kurację, swoją historię już idę opisać do odp.wątku

Pozdrawiam was wszystkie :D :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam Was

Post autor: gosiak76 »

Witaj Marta - szkkoda ze w takiej sytuaji z endo ale rozgosc sie u nas - zawsze postaramy sie odpowiedziec na Twoje pytania jezeli zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam Was

Post autor: vwd »

i my Ciebie pozdrawiamy i witamy :)
Mam nadzieje, ze rozmowa z nami pomoze Ci oswoic sie z mysla o chorobie.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Witam Was

Post autor: karolina794 »

Witaj Marta ;-) Super,że do nas trafiłaś.Cieszę sie też,że znalazłaś odpowiedniego lekarza i trzymam kciuki za kurację.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam Was

Post autor: domowniczka »

Hej!
Spiesze sie przywitac :) :) :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Witam Was

Post autor: EveLondon »

Witaj wsrod nas :) trzymam kciuki by endometrioza nie skomplikowala ci zycia. sciskam :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
marta81
Udzielający się
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2011, 13:55

Re: Witam Was

Post autor: marta81 »

Biorę już 5 dzień visanne i jak na razie nie mam skutków ubocznych, jest naprawdę ok zobaczymy co będzie dalej... mam nadzieję że tylko lepiej
Pozdrawiam wszyskie forumowiczki i życzę aby w Nowym Roku 2012 nasz problem z endo się skończył a tym co starają się o dzdziusia by marzenia się spełniły
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam Was

Post autor: domowniczka »

marta81 pisze:Biorę już 5 dzień visanne i jak na razie nie mam skutków ubocznych, jest naprawdę ok zobaczymy co będzie dalej... mam nadzieję że tylko lepiej
Pozdrawiam wszyskie forumowiczki i życzę aby w Nowym Roku 2012 nasz problem z endo się skończył a tym co starają się o dzdziusia by marzenia się spełniły
Czesc :) Co u Ciebie :?: Chce sie dowiedziec co sie wydarzylo przez ten rok :) Chce tez zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje?pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”