Tez mam endometrioze.

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Wczoraj ugotowalam zupe serowa...mniammm...uwielbiam. :D Dzisiaj powiesilam juz jedna zaslone. Czyli z jednej strony wisi biala zaslona i druga w kolorze capuccino, a druga strona czeka na druga zaslone. W tym tygodniu jestem bardziej zywa. Woreczek mi odpouscil, a magnez i wit B, ktore biore codziennie, zaczynaja dzialac tak, jak tego oczekiwalam. Ach, zeby tak moglo byc bez tych tabletek...

Madziu, fotki beda, na pewno. Juz zrobilam, tylko Bogus mi je wrzuci na kompa. :D

Gosik, na razie czeka nas spory wydatek, poniewaz wyjezdzamy do Polski, ale jak juz wrocimy to bedziemy myslec o szafie w sypialni( na ktora tez mam juz pomysl zeby byla w dwoch kolorach ) i o salonie. Bardzo bysmy chcieli wyrobic sie z tym do swiat, a tak sobie mysle, ze to moze byc mozliwe, tylko trzeba troszke zarobic na to. Pocieszam sie mysla, ze przed swietami bedzie duzo promocji i to chyba we wszystkich sklepach, i bedzie mozna kupic wiele rzeczy taniej. Tak wiec do twojego przyjazdu wszyskto powinno juz byc gotowe. Najwazniejsze zeby bylo na czym siedziec i duzy ekryn zeby mozna bylo cos obejrzec fajnego, nawet przez internet, a reszte uzupelnimy my sami z toba wlacznie oczywiscie.

Calusy dal was trzymajcie sie. :D :D :D

W sobote kartoflak czyli babka ziemniaczana... :wink:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

To wspaniale Agus i na pewno wypelnimy sobie caly czas - mysle ze zechce sie gdzies wybrac do miejsc gdzie mozna cos fajnego zobaczyc tez - takze mam nadzieje ze plan bedzie gotowy albo sami cos wymyslimy spontanicznego jak juz bede. Co do urzadzania mieszkanka to tez mam nadzieje i trzymam kciuki za to byscie wyrobili sie ze wszystkim do swiat :) Buziaki kochana :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Hejka. U mnie przygotowania do wyjazdu do Polski. Dzisiaj skocze po pare drobiazgow takich, ktorych nie mozna kupic w Polsce, a ktore sa naprawde przydatne w domku. Chodzi glownie o srodki czystosci.

Tak poza tym, to mamy juz pralke tylko, ze niepodlaczana. Moze dzisiaj wpadnie do nas znajomy i pomoze przykrecic przewody i moze bede mogla juz cos uprac. Wczoraj rozrysowalam sobie szafe. Pora sie za to wziasc, bo czas plynie, a ciuchy nadal tkwia w workach. Wolno to idzie u nas, ale idzie do przodu i tym sie pocieszam. Wiecie co, tu jest tak spokojnie, ze az mi sie czasami nie chce wierzyc, ze to sie dzieje naprawde. Czasami pojawia sie u mnie taki irracjonalny strach, ze lada dzien cos sie wydarzy i caly ten spokoj zostanie zburzony. Glupie, wiem, ale tak mam i nie wiem tylko czy to jest normalne. Moze tak. Moze to obawa przed utrata czegos, co daje nam spokoj i choc odrobine szczescia. A ja chce byc szczesliwa. To chyba nie tak wiele.

Dziewczynki, foty beda na 100%, ale musze meza dorwac, zeby mi wrzucil je na komp. Pozdrawiam serdecznie. :wink:
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: patrycja89 »

Cześć Aguś :)

Widzę, że praca nad mieszkaniem idzie pełną parą :) Tak trzymać :) To co, że dekorowanie wnętrza i meblowanie idzie wolno.. ważne że od czasu do czasu możesz coś kupić i już do mieszkania wstawić.. Poza tym, to już Twoje mieszkanie i możesz je urządzać bardzo długo - ale masz świadomość tego że nikt Ci tego nie odbierze - no i później jeszcze dochodzi satysfakcja tego, że zrobiłaś to sama i że włożyłaś w to tyle serca i wysiłku :)

Ja sama mam pieniędzy jak lodu w środku lata, a myślę już pomalutku o budowie domu.. W końcu teraz musimy myśleć też o dzieciach :) Mam jednak nadzieję, że w przyszłym roku, jak już skończę szkołę uda nam się dostać kredyt i chociaż fundamenty zaleję.. Tak bardzo chcę mieć już coś swojego..

Trzymam kciuki za dalsze urządzanie się i życzę bezpiecznej podróży do Polski - mam nadzieję, że miło spędzicie czas w kraju :)

buziaki kochana i do usłyszenia:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Agus zycze milego urlopiku w Polsce a co do mieszkanka i zburzonego spokoju to niech tylko ktos sprobuje to zrobic to bedzie mial tez ze mna do czynienia a we dwie sobie juz poradzimy z tym osobnikiem zaklocajacym spokoj :lol:
Buziaczki i milego obmyslania jak bedzie wygladac szafa - na pewno super i ja w to wierze :) :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Hejka. Oto moja kuchnia. Od czasu, kiedy to zdjecie bylo robione troche sie zmienila, bo teraz pod oknem stoi jeszcze pralka i wreszcie jest podlaczona i nawet juz pierze.

Patus, masz racje, ze meblowanie idzie wolno, ale ma sie swiadomosc tego, ze dopoki bedziemy chcieli mieszkanie bedzie nalezec do nas i nic sie nie zmieni, a to, co robimy robimy dla siebie i nie wazne jak to sie bedzie odbywac; w ciagu pol roku czy w ciagu dwoch lat- mieszkanie jest nasze i to jest najwazniejsze. A satysfakcja jest. Dzisiaj np, kupilam na balkon nowe kwiatki, takie typowo jesienne, cos w rodzaju wrzosow, ale maja wieksze kwiatki. Jak wrocilam z pracy to od razu sie zabralam za sadzenie. Efekt super. Zawsze chcialam takie miec, a teraz to marzenie moglo sie spelnic. Oprocz tego mam jeszcze kilka innych marzen i mam nadzieje, ze one tez sie wkrotce spelnia. Ciesze sie, ze ty tez masz swoje marzenie i bede trzymac kciuki zeby ono sie spelnilo.

Gosiu, dziekuje za twoje slowa, ze w razie potrzeby i klopotow bede mogla na ciebie liczyc. Jestes kochana sloneczko. Ja tez, jakby ktos mial ci cos zlego powiedziec albo zrobic, to tez bym mu powiedziala i mial by ze mna do czynienia. Jezeli chodzi o szafe, to jest pomysl na dwa kolory przesuwanych drzwi, ale mam tez rysunek jak to bedzie wygladac w srodku, ile bedzie polek itd. Wszystko ma byc praktyczne, kazdy centymetr wykorzystany na maksa tak, jak w kuchni. Chce tam zmiescic wszystkie ciuchy, posciel, reczniki, serwetki, itd. Mam nadzieje, ze to wszystko faktycznie sie tam zmiesci.

Mysle, ze jak sypialnia bedzie wygladac normalnie, tez wrzuce fote, no i szafe tez wam pokaze. Pozdrawiam was cieplo. Trzymajcie sie. Ja zmykam na buraczowa. Pa...
Załączniki
024.JPG
024.JPG (60.32 KiB) Przejrzano 11785 razy
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: hercik17 »

No Aga kuchnia super :D więc gratuluję! Jak ja ci zazdroszczę tego urządzania.Uwielbiam robić takie rzeczy :lol: A jak się czujesz Aga? Czy wszystko w porządku? nie zagłębiam się w posty bo nie mam na to czasu.Ale nie zauważyłam w ostatnich twoich postach,żeby było coś nie tak.Więc chyba jest dobrze z czego się cieszę.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: magma »

Moje gratulacje! CiesZę się Aguś Twoim szczęściem a o burzeniu Twojego spokoju zabraniam Ci nawet mysleć... :)
Masz po swojej stronie drużynę endo/kobitek...pamiętaj.
Buziaki
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: agachod1 »

Ja czuje sie dobrze, ale ostatnio ciagle odbija mi sie na kwasno. Nie jem zbyt duzo i czytalam w necie, ze to niezbyt dobrze wplywa na woreczek zolciowy. Lepiej jesc mniej a czesciej, a ja jak zjem nawet troche to od razu mam brzuch jak balon. To juz nawet nie chodzi o jego rozmiar, a to to ze czuje jak mi go rozpycha i nawet mnie to boli pod zebrami. Czytalam o produktach, ktorych lepiej nie jesc przy takich problemach, ale to sa rzeczy ktore ja lubie i jem wlasnie najczesciej. Najbardziej boje sie dostac niestrawnosci, jak to bylo dwa tyg temu. Zastanawiam sie czy te problemy nie sa przypadkiem od tak dlugiego zazywania Visanne. Jesli bedzie sie dziac cos wiecej, chyba pojde do gina i porozmawiam z nim o zmianie hormonu. Ostatnio tez czesciej kluje mnie po prawej stronie. To tam mam jajnik przyrosniety do macicy i widocznie stad te bole. Sa to krotkotrwale uklucia, ale pojawiaja sie dosc czesto i sa niezbyt przyjemne. No ale do tych dolegliwosci sie przyzwaczailam i wiem, ze musze z nimi wytrzymac do mojej operacji. Na szczescie nie musze brac zadnych tabl przeciwbolowych i to jest pocieszajace.
Kochane moje, juz rozmawialam z naszym drugim znajomym o szafie w sypialni i powiedzial, ze nie ma sprawy i on nam pomoze. Po powrocie z Polski bedziemy rozmawiac, kiedy bedzie mozna kupic wszystkie potrzebne rzeczy i to wszystko zmontowac. Drugi dzien pakuje rzeczy do Polski i nie moge dojsc do ladu z tymi workami. Az mnie glowa rozbolala od tego. Najwyzszy czas zeby ta szafa wreszcie powstala, bo te ciuchy takie leza pogniecione w tych worach, ze az sciska mnie w srodku. No ale cierpliwosc jest cnota bogow, wiec spokojnie. Jak dobrze pojdzie to za dwa tyg szafa wreszcie powstanie.

Dziekuje wam, ze tu ze mna jestescie. Dzieki za mile slowa. Caluje was mocno i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Agus sloneczko dziekuje Ci bardzo za to ze stanelabys murem za mna rowniez :* to jest naprawde extra wiedziec o tym ale mam nadzieje ze nie bedzie takich sytuacji aby ktos mial mi zrobic przykrosc.
A z ta szafa to mam nadzieje ze bedzie przepiekna jak ta Twoja kuchnia - super ze juz pralka zamontowana i mozna zaczynac pranie bo to naprawde odciaza w pewien sposob.

A co do Twego samopoczucia to mysle ze warto porozmawiac o tym z ginem i wspoln ie podjac decyzje co dalej zrobic abys nie miala takich sytuacji ze swoim zoladkiem i tymi bolami. Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: vwd »

agachod1 pisze:w kuchni juz czekaja na mnie obrane ziemniaczki, gotowe do starcia na kartoflaka czyli babke ziemniaczana. Zapraszam na wyzerke. Pozdrawiam cieplo. :D :D :D
co to jest? moze zdj. pogladowe? ;)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: vwd »

vwd pisze:ale sie porobilo :o wlasnie mialam Ci doradzic: zmiataj stamtad ile sil w nogach, a Ty piszesz, ze musicie opuscic lokal. Sluchaj "Nie ma tego zlego, zeby na dobre nie wyszlo!" - znajdziele cos i bedzie lepiej niz myslisz :D Ona Wam zwyczajnie zazdrosci! ze jestescie razem, ze sie wspieracie!
pamietasz jak to mowilam? ;) a teraz prosze jaka sliczna kuchnia :D i swiety spokoj wreszcie :D moje gratulacje! :) milego mieszkania w tak milym mieszkanku :) :)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: magma »

a gdzie to się zapodziałaś? cieszysz się złota jesienią w Ojczyźnie?
Pozdrawiam gorąco...
:)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Agus mam nadzieje ze bylo fantastycznie w kraju i troszke wypoczelas. Buziaki Sloneczko i czekam na Ciebie z niecierpliwoscia :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: magma »

no nie...wygląda na to, że Aga o nas zapomniała ;(
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Aga nie zapomniala ale nie ma na razie czasu - pracuje codziennie prawie, wczoraj zajeta byla robieniem szafy. Mialam okazje z nia porozmawiac bo sie stesknilam za nia - dajcie jej dziewczyny troszke czasu a na pewno sie pojawi i napisze bo wtorek ma miec wolny wiec mam nadzieje ze tu zajrzy :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: EveLondon »

Hej Agus mam nadzieje ze urlop udany :) jak sie czujesz? jak mieszkanko? sciskam cieplutko :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: magma »

nawet nie chce liczy od kiedy nie ma tu Agi, nawet nie chcę sprawdzać i wypominac tej nieobecności...;)
Co u Ciebie? może napiszesz dwa zdania? :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: vwd »

agachod, ale Ty jestes... jak tylko masz swoje cudowne gniazdko i swiety w nim spokoj to juz Ci nie jestesmy potrzebne :oops: a my tu usychamy... ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Aga jak tam dajesz sobie rade w pracy ??? Wszystko w porzadku u Ciebie ?? Jak urzadzanie mieszkanka idzie - posuwa sie powoli do przodu ?? Buziaki i tesknie :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: magma »

vwd pisze:agachod, ale Ty jestes... jak tylko masz swoje cudowne gniazdko i swiety w nim spokoj to juz Ci nie jestesmy potrzebne :oops: a my tu usychamy... ;)

podpisuję się w 100%...czuję się opuszczona... ;(
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: hercik17 »

Aga no gdzie jesteś.... czekamy :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Aga zajrzyj na chwilke chociaz - wiem ze jestes bardzo zajeta i ze musisz znalezc czas by nadrobic wszystkie watki. Moge dodac tylko ze praca i urzadzanie mieszkanka zajmuje Agusi bardzo duzo czasu jak na razie i nawet my rzadziej sie widzimy na skype :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: magma »

magma pisze:no nie...wygląda na to, że Aga o nas zapomniała ;(
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: magma »

mój post sprzed miesiąca nadal aktualny...:(
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Musze ja zmobilizowac do powrotu do nas .... poki co Aga zajmuje sie swoim mieszkankiem ale mam nadzieje ze wkrotce tu zajrzy :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: vwd »

mija tydzien za tygodniem... i pustka
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endometrioze.

Post autor: gosiak76 »

Aga urzadzila ostatnio pokoj goscinny i wyglada przepieknie :)
Agus ciesze sie ze swieta spedzimy razem :P
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”