bol

Gdzie boli? Kiedy? Co pomaga? Co warto zastosować na ból?
eneza
Udzielający się
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 26 sierpnia 2011, 20:24

bol

Post autor: eneza »

Hej! Skonczyla mi sie miesiaczka dzis ale boli mnie wlasnie jajnik na ktorym mam torbiel. Do bolu jestem przyzwyczajona podczas miesiaczki jednak dzis nie powinnam nic czuc. Moze toebiel sie skrecila?
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: bol

Post autor: domowniczka »

Wez p.bowy czopek. Czy to jest b.ostry bol? Sprawdz w najblizszym czasie na USG - kiedy mialas ostatnio USG i co ono pokazalo? A jak wygladala ostatnia miesiaczka?
eneza
Udzielający się
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 26 sierpnia 2011, 20:24

Re: bol

Post autor: eneza »

miesiaczka ok, bylam przed chwila u ginekologa-torbiel lekko sie skreca dlatego boli. mam czopki Distreptaza, no spe i za chwile wezme visanne pierwszy raz.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: bol

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze leki pomoga Ci i wszystko zacznie sie klarowac a Ty poczujesz sie lepiej.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: bol

Post autor: domowniczka »

pomoga, pomoga :)
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: bol

Post autor: kawa1981 »

Mnie czasami też boli dół brzucha, tam w okolicy pęcherza - właśnie tam był guz. Ale wierzę, że to nic złego :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: bol

Post autor: agachod1 »

A jak duza jest ta torbiel? Mozliwe, ze jezeli jest wieksza, to Visanne jedynie powstrzyma jej wzrost, ale nie zmniejszy rozmiaru.Czasami kiedy zmiany sa zbyt duze, leczenie farmaceutyczne nie wystarczy i potrzebna jest operacja. Przykre, ale prawdziwe. Tak czy onaczej, zycze ci aby lek pomogl. Pozdrawiam.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: bol

Post autor: domowniczka »

goodbyekitty jaki z ciebie super kociak ;)
goodbyekitty pisze:u mnie ból najsilniejszy był pod koniec miesiączki i w połowie cyklu
mnie tez nigdy nie bolalo najbardziej przed i w pierwszym dniu, najgorzej bylo od 2 dnia, ale czasem zaczynalo potwotnie bolec dopiero w 4 dniu
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: bol

Post autor: vwd »

glaszczesz kotka? :shock: skad Ty go wytrzasnelas?! ja tez tak chce! :) :D 8)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: bol

Post autor: vwd »

glskanie kota pomaga na bol!
pamietam, ze gdy mialam kota, zawsze wyczuwal, gdy mialam @ i kladl sie na moj obolaly brzuszek, a ja go glaskalam :)
oj, jak ja zatesknilam...za kotem, za toba goodbyekitty :) widze czasami, ze jestes na forum, ale chyba kontrolnie, bo sie nie odzywasz :) co u Ciebie? jak tam z bolem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ból przy endometriozie”