Nie daje sobie rady...

Gdzie boli? Kiedy? Co pomaga? Co warto zastosować na ból?
vwd
Moderator
Moderator

Re: Nie daje sobie rady...

Postautor: vwd » piątek, 23 września 2011, 12:05

najpierw chcialabym Cie mocno przytulic i przytrzymac w tym uscisku :)
Kochana, jest ciezko... Rozumiem Twoj bol i Twoje wyczerpanie. Przezywalam cos podobnego i ogromnie Ci wspolczuje. Twoj bol zapewne wynika ze zrostow, ciagnie Cie (zobacz watek, gdzie Gosia wkleila zdj. jak wygladaja zrosty przy endo), bo jedno jest przyrosniete do drugiego, wszystko polozone w nienaturalny sposob, uciska, ciagnie... :( Moja rada jest jedna! Musisz zostac wprowadzona w sztuczna menopauze i to przynajmniej na pol roku, rok!!! Jesli po tym czasie i po dobraniu w dalszym leczeniu odpowiednich hormonow, dalej bedziesz sie tak meczyla, musisz chirurgicznie usunac zrosty! Taka jest moja diagnoza na odleglosc! Nie widze Twego USG, nie znam Twoich wynikow.... ale mysle, ze przede wszystkim potrzeba Ci odpoczynku od endo, odpoczynku od ciaglego bolu, bo bol niszczy fizycznie i psychicznie!

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » piątek, 23 września 2011, 14:19

Witaj Magic - przykro mi ze tak cierpisz - ja na Twoim miejscu poszlabym z powrotem do lekarza GP po zmiane lekow przeciwbolowych. Czy Ty bralas Diclofenac w tabletkach czy czopkach doodbytniczych ?? Podobno te w czopkach maja lepsze i szybsze dzialanie.
Do 28 wrzesnia juz nie jest daleko - wytrzymaj i staraj sie byc silna. Jezeli nie dajesz rady to najlepiej w takim przypadku nie mecz sie z bolem tylko udaj sie na oddzial A&E do swojego szpitala.
Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » piątek, 23 września 2011, 18:08

MagicSunny nie orientuje sie za bardzo czy jest tu odpowiednik ketonal forte - ale znalazlam cos i mysle ze musialabys poszukac Ketoflam albo Oruvail bo pod takimi nazwami jest ten lek w Anglii.
Z mocniejszych lekow to jest Tramadol, Codeine, Solpadol (kodeina z paracetamolem w jednej tabletce), Ixprim (tramadol z paracetamolem w jednej tabletce) a co do Diclofenacu w czopkach to ja ich uzywalam i naprawde byly rewelacyjne - w Anglii sa jako Diclofenac suppository (rectal suppositories).
Oczywiscie wszystkie leki ktore podalam wydawane sa na recepte.

Przyszlo mi jeszcze na mysl ze jak bierzesz silne leki przeciwbolowe to proponuje abys zakupila sobie jakies probiotyki aby chronic uklad pokarmowy i zoladek przed dzialaniem tych lekow.
Ja uzywam Probiotic Acidophilus chewables o smaku truskawkowym, ktore zakupilam w sieci Holland & Barrett.
Pozdrawiam cieplo - Gosia.

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » piątek, 23 września 2011, 19:24

Mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni 28 wrzesnia podczas wizyty w szpitalu z ginekologiem. Zapisuj sobie wszystko zebys mogla przekazac te informacje lekarzowi bo czesto bywa ze podczas wizyty zapominamy o wielu rzeczach z powodu stresu.

dewi
Ekspert

Postautor: dewi » piątek, 23 września 2011, 19:26

Tule cię mocno ;) Trzymaj się,dasz radę-jak nie ty to kto?
Nie wiem co ci mam napisać,bo jest mi ciężko jak słyszę takie wiadomości...
Endo to koszmar.... wrrrrr

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » wtorek, 27 września 2011, 11:29

i jak tam MagicSunny? Cos lepiej? Grunt to sie nie poddawac! pamietaj o tym :)

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » wtorek, 27 września 2011, 21:05

Trzymam kciuki za wizyte i czekamy na wiesci.
MagicSunny pisze:Ja sie nigdy nie poddaje.
I tak trzymaj ;)

Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert

Postautor: hercik17 » środa, 28 września 2011, 11:17

Trzymam kciuki za wizytę i daj znać
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » czwartek, 29 września 2011, 09:52

powiem szczerze: poszlabym do drugiego lekarza, ale takiego, o kt. przynajmniej poczytalabym, ze zna sie na endo!

Wróć do „Ból przy endometriozie”