Cilest

Opinie użytkowników na temat leków stosowanych w leczeniu endometriozy
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Cilest

Post autor: vwd »

Czesc dziewczyny! dzis chce Wam przekazal info dot. Cilest. Mysle, ze wazne dla tych, kt. akurat biora lub w ostatnim czasie wykupily recepte
http://biznes.onet.pl/johnson-johnson-w ... news-detal - Cilest zostaje wycofany z rynku
Stosujecie, znacie ten lek?
ewelina2011
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2011, 00:33

Re: Cilest

Post autor: ewelina2011 »

Witam.
Ja biore cilest juz dosc dlugo,ale chyba zbyt dlugo poniewaz ostatnimi czasy wystepuja u mnie jakies dziwne plamienia i lekarz stwierdzil ze trzeba bedzie zmienic tabletki na inne bo te byc moze nie dzialaja tak jak trzeba.Jeszcze w tym miesiacu bede w poradni takze zobaczymy co powie.A jakie inne byscie proponowaly???Takie od ktorych sie nie tyje oczywiscie :?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cilest

Post autor: vwd »

nie wiem kochana co zaproponowac... ja co jakis czas zmieniam - met. prob i bledow ;)
cilest tez bralam i byl dla mnie ok :)
ja czasem pytam w aptece o rade, potem sprawdzam sobie info w necie, a potem proponuje ginowi, a on albo mnie slucha, albo daje swoja kontrpropozycje ;)
a przejrzalas nasz dzial o lekach?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Cilest

Post autor: alcia28 »

To się dowiedziałam :(
Biorę Cilest długo długo długo.....z przerwami na laparo i visanne.
Już jako 17-latka go brałam ze względu na miesiączki, podczas których mdlałam z bólu.
Nie mogę nic złego powiedzieć na temat tych tabletek bo mam po nich o wiele ładniejszą cerę, bardzo rzadko odczuwam bóle jajnika (bo mam tylko jeden), a nawet kiedy miałam dwa to też nie bolały. Torbiele które urosły podczas przerwy na starania też po Cilescie szybko się wchłaniały. Nie zatrzymywała i nie zatrzymuje się woda w
organizmie (nie nazywam tego "tyciem").
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cilest

Post autor: vwd »

ja tez bralam
jakos przezylam :P
Anettee26
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 26 marca 2015, 11:13

Re: Cilest

Post autor: Anettee26 »

Cilest brałam i bardzo sobie chwaliłam. Szkoda, że wycofali. Miały wrócić nawet pod inną nazwą a chyba nic takiego nie nastąpiło? :cry:
Endometrioza I stopień
Hashimoto
Trądzik różowaty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki i wasze doświadczenia z nimi”