Visanne

Opinie użytkowników na temat leków stosowanych w leczeniu endometriozy
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Visanne

Post autor: hercik17 »

lauretta1979 pisze:jestem pełna wiary że w końcu (mimo ze mam 31 lat i walczę z chorobą od 6)uda mi się mieć swoje wielkie upragnione szczęście jakim jest dzieciątko:)...
Najważniejsze to zawsze wierzyć i być dobrej myśli,a gdy jest zle walczyć do końca.
lauretta1979 pisze:mimo ze mam 31 lat
- he napisałaś jakbyś uważała że jesteś już za stara na ciążę !!! też mam 31 lat i niesądzę aby było za pózno.Życzę dzidziusia i trzymam kciuki pozdrawiam
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Visanne

Post autor: lauretta1979 »

Dziękuję kochana za miłe słowa:)...no tak to może zabrzmiało ale nie czuję sie staro hehe ale czasem jak patrzę na te młode(np.dwudziestoletnie mamy)to im zazdroszczę szczęścia posiadania maleństwa i choć miewam też myśli czarne to z całych sił wygrzebuję sie z nich i odganiam jak najdalej bo nawet gdyby mi sie nie udało urodzić swoje dzieciątko to przecież są też dzieci które czekają aby dać im miłość którą mam w sercu...:)
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Visanne

Post autor: gosiak76 »

Lauretto masz super podejscie do sprawy a Twoj optymizm goruje nad tym wszystkim wiec mam nadzieje ze wszystko sie ulozy jeszcze.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Visanne

Post autor: lauretta1979 »

Dziękuję Gosiu;)
...i mam tę WIELKĄ NADZIEJĘ cały czas,gdyby nie ona nie wiem jakby to było.
Wiem że posiadanie własnego maleństwa nie jest niemożliwe mimo że mam marne szanse zdaniem lakarzy ale ja wierzę że mam swojego własnego Anioła Stróża który nie dopuści do tego abym była nieszczęśliwa i mimo że czasem bywają w moim życiu przykre sytuacje to one poprostu też są potrzebne ponieważ uczą mnie czegoś:)
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.
nowika
Udzielający się
Posty: 43
Rejestracja: sobota, 26 marca 2011, 10:05

Re: Visanne

Post autor: nowika »

ja chciałam cię wesprzeć w pozytywnym myśleniu o maleństwu, ja mając 23 lata dowiedziałam się ze jeśli zajdę w ciążę to mąż będzie musiał wybrać dziecko czy żona. lekarze nie dawali mi szans że moje serce wytrzyma ciążę i poród. miesiąc po ciężkiej operacji serca zaszłam w ciążę . maja kochana Lidzia kończy w lipcu 5 lat, jest piękna i zdrowa, a ja jak widać żyję, z nową chorobą pt. "Endo" ale żyję i to normalnie. wiem że to nie jest to samo co problemy z niepłodnością, ale ja wiem że nawet cuda się zdarzają, jeśli się w nie wierzy. życzę ci wszystkiego o czym marzysz!
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Visanne

Post autor: hercik17 »

Wiara czyni cuda kochane dziewczynki i musimy wierzyc do końca.mimo że ja zdecydowałam sie na adopcje(bo czas ucieka) to iskierka nadziei jest we mnie.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Visanne

Post autor: karolina794 »

A ja uważam,że wszystko ma swój jakiś cel.Pan Bóg nie nałozy na nasze barki więcej,niz zdołamy unieść.Tylko czasem zadaje sobie pytanie:ile jeszcze będzie mnie ta droga kosztować :o
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: Visanne

Post autor: Aldona »

Ja też liczę na V, że mi pomoże mieć dzidzię. Czasami psychika siada, ale to normalne. Nie możemy przecież cały czas być superszczęśliwe, bo nawet w bajkach tak nie jest, a w życiu tym bardziej. Jednak patrząc na to wszystko, co nas spotyka i tak mamy wielkie szczęście, że mamy siebie, to forum, Visanne - która wierzę, że działa i ludzi bliskich naszemu sercu, którzy są zwłaszcza wtedy, kiedy jest źle.
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Visanne

Post autor: catrina27 »

cieszę się że mamy takie zdrowe podejście do endo, bólu, Visanne i najważniejsze że macie takie optymistyczne podejście :)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Visanne

Post autor: lauretta1979 »

nowika pisze:ja chciałam cię wesprzeć w pozytywnym myśleniu o maleństwu, ja mając 23 lata dowiedziałam się ze jeśli zajdę w ciążę to mąż będzie musiał wybrać dziecko czy żona. lekarze nie dawali mi szans że moje serce wytrzyma ciążę i poród. miesiąc po ciężkiej operacji serca zaszłam w ciążę . maja kochana Lidzia kończy w lipcu 5 lat, jest piękna i zdrowa, a ja jak widać żyję, z nową chorobą pt. "Endo" ale żyję i to normalnie. wiem że to nie jest to samo co problemy z niepłodnością, ale ja wiem że nawet cuda się zdarzają, jeśli się w nie wierzy. życzę ci wszystkiego o czym marzysz!
Dziekuję kochana!Dziękuję,dziękuję,dziękuję...że napisałaś tę historie ponieważ tym bardziej wierze w dobre zakończenia.Pewnie czułaś się strasznie jeśli chodzi o ten WYBÓR i w ogóle strach o swoje zdrowie i życie!!:((...ale przetrwałaś to z podniesioną głową i takim zaraźliwym optymizmem i wierą!:)Ja również nie należe do osób poddających się...
...i wierze w bajki;))hihi i ich szczęśliwe zakończenia!
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.
Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Visanne

Post autor: lauretta1979 »

karolina794 pisze:A ja uważam,że wszystko ma swój jakiś cel.Pan Bóg nie nałozy na nasze barki więcej,niz zdołamy unieść.Tylko czasem zadaje sobie pytanie:ile jeszcze będzie mnie ta droga kosztować :o
Wierze w to!!:))w to,że nic nie dzieje sie w naszym życiu bez przyczyny.Wszystko,nawet te złe rzeczy mają coś na celu i po coś pojawiają sie na naszej drodze:))
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.
Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Visanne

Post autor: lauretta1979 »

Aldona pisze:Ja też liczę na V, że mi pomoże mieć dzidzię. Czasami psychika siada, ale to normalne. Nie możemy przecież cały czas być superszczęśliwe, bo nawet w bajkach tak nie jest, a w życiu tym bardziej. Jednak patrząc na to wszystko, co nas spotyka i tak mamy wielkie szczęście, że mamy siebie, to forum, Visanne - która wierzę, że działa i ludzi bliskich naszemu sercu, którzy są zwłaszcza wtedy, kiedy jest źle.
To "superszczęśliwe" życie zalezy nie tyle od tego co nas spotyka ale od naszego podejścia w zetknięciu się z problemem i naszej wiary że zawsze damy rade!:)) wtedy to zycie na swój sposób właśnie"superszczęśliwe" będzie.
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.
klikasia
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 12:49

Re: Visanne

Post autor: klikasia »

Wlasnie usiadlam wygodnie przy biurku w pracy i przerazanie mnie ogarnelo, bo zapomnialam dzis wziac visanne. Co robic? Zwalniac sie i jechac po nia (min 2h nieobecnosci)? czy moze nic sie nie stanie i po prostu wszystko sie przesunie o 1 dzien? Wracam do domu dopiero ok 19, a tabletke biore zwykle o 7... HELP :(
Lepiej zalowac ze cos sie zrobilo, niz zalowac ze sie nie sprobowalo.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Visanne

Post autor: vwd »

hej! zadnych raptownych ruchow! ;) nic sie nie stanie jak raz nie wezmiesz :) powinno sie systematycznie i codziennie, ale...
gdy np. wymiotujesz, bo sie zle czujesz, tabletka tez nie zadziala...
niekiedy ze wzgl. na pokarm (duze ilosci czy zaleznie od jakosci) wchlania sie tylko czesc, a reszta wydala, wiec bez paniki...
Wrocisz do domu, poczytasz ulotke i jesli bedzie napisane, ze gdy sie ominie trzeba brac podwojna dawke - to wezmiesz, a jesli nie trzeba - to zapiszesz w kalendarzu, ze tego dnia pominelas 1. dawke i powiesz o tym przy okazji lekarzowi :) Nie stresuj sie!!! jak sie teraz zwolnisz i w nerwach pojedziesz - to jeszcze spowodujesz jakis wypadek... Mowie Ci, nie martw sie :)
klikasia
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 12:49

Re: Visanne

Post autor: klikasia »

Dziekuje :) Wzielabys w takim razie wieczorem czy po prostu ominac i brac jutro o 7 jak zwykle?
Lepiej zalowac ze cos sie zrobilo, niz zalowac ze sie nie sprobowalo.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Visanne

Post autor: vwd »

przeczytaj w ulotce :)
wiesz, czasem ludzie maja takie przygody zyciowe... lamia nogi, uczestnicza w wypadkach... wtedy nikt nie mysli o lekach! a potem wieczorem uzupelniaja dawke lub rano biora zwykla dawke i jest ok :) Samo zycie! :)
klikasia
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 12:49

Re: Visanne

Post autor: klikasia »

Hehe racja :) Dzieki :)
Lepiej zalowac ze cos sie zrobilo, niz zalowac ze sie nie sprobowalo.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Visanne

Post autor: domowniczka »

chodzi mi po glowie, aby moze zrobic ankiete dot. objawow podczas brania Visanne, bo latwiej spojrzec na przejrzyste wypowiedzi niz czytac kilka ston postow...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Visanne

Post autor: gosiak76 »

mysle ze byloby super i dziewczyny wiedzialyby jak to sie w wiekszosci objawia bo nie kazda ma te wszystkie skutki uboczne opisane w ulotce.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Visanne

Post autor: karolina794 »

Dziewczyny kochane mój ginekolog wybiera sie w maju na sympozjum dotyczące Visanne.Będę sie później z nim kontaktować żeby dowiedzieć się jak najwięcej.Oczywiście napiszę.Będą też prowadzone badania na temat tego jak długo mozna stosować Visanne.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Visanne

Post autor: gosiak76 »

Super wiadomosci Karolinko - bedziemy czekac na wiesci odnosnie tego sympozjum. :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Visanne

Post autor: karolina794 »

Mam nadzieję,że powiedzą coś na temat refundacji.Na pewno poruszony zostanie temat zakwalifikowania endo jako choroby przewlekłej.Bardzo trzymam kciuki za powodzenie tej sprawy.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Visanne

Post autor: catrina27 »

No to trzymajmy kciuki :) Dobrze, że coś się rusza w tym kierunku
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Visanne

Post autor: domowniczka »

to 2 dobre wiadomosci: 1.ze takie sympozjum sie odbywa i ktos mysli o naszym leczeniu, 2.ze masz takiego lekarza, kt. sie tym intertesuje, a my mamy Ciebie :) no, a Ty nam powiesz co i jak ;)
Jednym slowem: super!
Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Visanne

Post autor: lauretta1979 »

:D ja juz też nie mogę się doczekać wieści o Visanne :)
pozdrowionka kochane dziewuchy! :mrgreen:
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Visanne

Post autor: domowniczka »

no, wlasnie karolinko, tylko dokladnie wypytaj o wszystko! :D
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Visanne

Post autor: karolina794 »

Wypytam i jak tylko cze3goś sie dowiem od razu się z wami podzielę ;-)
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
nowika
Udzielający się
Posty: 43
Rejestracja: sobota, 26 marca 2011, 10:05

Re: Visanne

Post autor: nowika »

super, trzymamy kciuki najmocniej za refundacje
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Visanne

Post autor: domowniczka »

Co slychac u dziewczyn z grupy Visanne? ;) jak leczenie?
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Visanne

Post autor: karolina794 »

Jeżeli chodzi o Visanne i samopoczucie fizyczne to rewelacja,endo przebywa aktualnie na urlopie :D Dopóki świeci słonce to psychika też mi nie siada :D
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki i wasze doświadczenia z nimi”