REMENS - HOMEOPATIA

Opinie użytkowników na temat leków stosowanych w leczeniu endometriozy
eklu
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 3 października 2009, 22:59

REMENS - HOMEOPATIA

Post autor: eklu »

Prosze o opienie na temet preparatu homeopatyczego REMENS. Czy macie jekieś informacje z praktyki na temat tego leku. Ja dopiero zaczełam go stosować bo juz nie wiem czego się złapać w leczeniu endo. Mam za sobą 3 laparo, torbiele "co chwilę", 2 menopauzy teraz tez mnie czeka leczenie ale spróbuję REMENS i zoibaczymy.
eklu
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 3 października 2009, 22:59

REMENS - HOMEOPATIA

Post autor: eklu »

CZy macie może informacje na temat preparatu REMENS?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: REMENS - HOMEOPATIA

Post autor: gosiak76 »

Eklu,

zycze powodzenia - mam nadzieje ze ten lek pomoze Ci - ja jestem dopiero po pierwszej laparoskopii, czekam na wyniki histo-pat., nie mam jeszcze zastosowanego zadnego leczenia. Mam nadzieje ze w najblizszym czasie znajdzie sie jakas osoba ktora bedzie pomocna w tej kwestii.

Gosia
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: REMENS

Post autor: gosiak76 »

to co znalazlam na temat tego leku:
remens
remens
remens.jpg (28.16 KiB) Przejrzano 12087 razy
Działanie: Preparat przywraca równowagę na osi podwzgórze-przysadka-jajniki. Normalizuje cykl miesiączkowy, reguluje intensywność krwawienia. Usuwa zespół napięcia przedmiesiączkowego. Normalizuje metabolizm lipidów, redukuje poziom cholesterolu i trójglicerydów. Wskazania: zaburzenia cyklu miesiączkowego, zespół napięcia przedmiesiączkowego, zespół klimakteryczny, przewlekłe zapalenie śluzówki macicy. Dawkowanie: Zaburzenia cyklu miesiączkowego-dorośli i młodzież: 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. Zespół napięcia przedmiesiączkowego-dorośli i młodzież: 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. Przewlekłe zapalne choroby kobiecych organów płciowych-dorośli i młodzież: 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. Zespół klimakteryczny-dorośli: 10 kropli 3 razy dziennie przez 6 miesięcy. Skład: Aesculus D1 Hamamelis D6 1 Carduus D6 Pulsatilla D12 Lachesis D1

Zrodlo: http://www.nokaut.pl/medycyna-konwencjo ... -20ml.html
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: REMENS - HOMEOPATIA

Post autor: vwd »

Nie stosowalam tego leku, ale slyszalam. On jest w kropelkach, prawda?! Reguluje to co dzieje sie na linii podwzgorze-przysadka-jajniki :) Jak go stosujesz? Jak sie po nim czujesz? Czy dodatkowo wspomagasz sie czyms jeszcze? Koniecznie opisz nam to jak na Ciebie dziala, bardzo Cie o to prosze. :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: REMENS

Post autor: vwd »

Gosia juz znalazla w necie :) Szybko dziala :) :) Czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z tymi kropelkami? ;) Ja niestety tego jeszcze nie stosowalam, ale nie wykluczam, ze siegne po ten specyfik. To co o nim przed chwila przeczytalam b. mnie zachecilo :)
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: REMENS

Post autor: Ksenia »

moze rzeczywiscie bylby pomocny - Vwd zamierzasz przetestowac go ???? zainteresowal mnie ten lek rowniez.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: REMENS

Post autor: domowniczka »

wierzycie w homeopatie, ja jakos jestem nastawiona sceptycznie... moze, gdyby chodzilo o przeziebienie to sprobowalabym..., ale jesli chodzi o endo to nie mam przekonania
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: REMENS

Post autor: gosiak76 »

ja jestem z dala od stosowania jakichkolwiek lekow w obecnej sytuacji - czekam na dalsze decyzje lekarza na temat mojego leczenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: REMENS - HOMEOPATIA

Post autor: Slodka30 »

Ja sie wyleczylam dzięki bicomie i homeopatii. Na bicomie miałam ogólny program na choroby brzucha i kobiece, chociaż lekarka już na pierwszej wyzycie po zrobieniu testów sama powiedziała mi na co choruje. Z leków homeopatycznych biorę Thuja occidentalis D12(typowy lek na endo) jak rownież inne na cukrzycę i na alergie. Nie powodują żadnych skutków ubocznych a z miesiąca na miesiąc czuje sie dużo lepiej. Od ponad roku nie miałam żadnego ataku, żadnych torbieli, regularne i bezbolesne miesiaczki. Z miesiąca na miesiąc mam wrażenie ze odzyskuje to co straciłam w ciagu 8 lat zmagania sie z endo.
Gorąco polecam dla każdej kobietki która straciła już wiarę w dalsze leczenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki i wasze doświadczenia z nimi”