Fybogel

Opinie użytkowników na temat leków stosowanych w leczeniu endometriozy
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Fybogel

Post autor: gosiak76 »

Stosowany w leczenie objawów bólu brzucha i zaburzenia czynności jelit związane z zespołem jelita drażliwego lub innych chorób przewodu pokarmowego, jak chroniczne biegunki, zaparcia.
Granulat musujący, zawierający: łuski Ispaghula 3.5g Mebeverine chlorowodorku 135mg
Dawkowanie: Granulat należy miesza się z wodą najlepiej pół godziny przed posiłkiem. Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: zawartość 1 saszetki rano i wieczorem.

Dostalam Fybogel w saszetkach o smaku cytrynowym do picia - ma mi pomoc pozbyc sie dolegliwosci biegunkowych. Preparat dostalam na 2 miesiace i po tym okresie czasu mam wrocic do lekarza pierwszego kontaktu. Lekarz przekazal mi ze lek powinien mi pomoc powrocic do normalnego funkcjonowania. Pije go codziennie rano i jest zalecany po posilku.
Czy ktoras z Was stosowala cos podobnego i jak dlugo musialyscie czekac na efekty ???
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Fybogel

Post autor: domowniczka »

nie znam, pierwsze slysze
a jakie sa jeszcze inne smaki?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Fybogel

Post autor: gosiak76 »

Jest jeszcze o smaku pomaranczowym.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Fybogel

Post autor: domowniczka »

ale w sumie nie pomogl?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Fybogel

Post autor: gosiak76 »

no mi nie pomogl gdyz nie mam choroby drazliwego jelita na co jest bardziej pomocne - nie zwalcza infekcji a lekarze podejrzewaja ze moge miec infekcje. Lekarz zaznaczyl rowniez ze jezeli nie pomoze to bede wyslana na dalsze diagnozowanie na oddzial gastroenterologii. Dzis zanioslam kal do badania gdyz podczas wczorajszej wizyty lekarze o tym zadecydowali zeby sprawdzic czy nie ma infekcji a podczas badania brzucha mialam odczuwalne bole.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki i wasze doświadczenia z nimi”