Pierwsza miesiączka po laparoskopii

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
Silvia198
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2012, 23:43

Pierwsza miesiączka po laparoskopii

Post autor: Silvia198 »

Moje drogie koleżanki niedoli powiedzcie mi proszę jak to u was było z pierwszą miesiączką po laparoskopii?
Po laparoskopii brałam na nowo tabletki anty (zalecenie lekarza), które ostatnią wzięłam w sobotę i od niedzieli zaczęłam zażywać Visanne... Dzisiaj jest piąty dzień bez tabletki anty a okresu jak nie było, tak nie ma... Zazwyczaj jak odstawiałam w niedzielę to we wtorek dostawałam okres...

Czy która z Was miała podobną sytuację? Powiem szczerze, że zaczyna mnie to niepokoić.
Cel w życiu??? Zbudować piękną drewnianą ławkę i doczekać starości... Usiąść na niej i powiedzieć: wszystko co zrobiłam w życiu, zrobiłam najlepiej jak potrafiłam!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Pierwsza miesiączka po laparoskopii

Post autor: vwd »

To zupelnie normalne! Nie ma podstaw do niepokoju :) Po laparo miesiaczka moze sie przesunac :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Pierwsza miesiączka po laparoskopii

Post autor: agachod1 »

Kazdy zabieg czy operacja, to ingerencja w organizm i moze zaburzyc jego naturalny rytm. Moim zdaniem nie masz sie czym martwic, ze @ troche sie opoznia. Na pewno wkrotce wszystko wroci do normy. Pozdrawiam.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Pierwsza miesiączka po laparoskopii

Post autor: vwd »

i jak? juz?
dopiero teraz zauwazylam: "Cel w życiu??? Zbudować piękną drewnianą ławkę i doczekać starości... Usiąść na niej i powiedzieć: wszystko co zrobiłam w życiu, zrobiłam najlepiej jak potrafiłam!"Silvia198 piekne te slowa :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”