Czy Visanne pomoże?

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Czy Visanne pomoże?

Post autor: alcia28 »

Witam kobietki!
Proszę Was powiedzcie mi czy przy takich wynikach Visanne coś pomoże?
Czy mam się spodziewać kolejnej laparoskopii?
13.06.2012 wyszłam ze szpitala.
Prawy jajnik 45 X 35 mm. Lewy jajnik 54 X 30 mm z torbielą średnicy 40 mm. Ślad płynu z zatoce Douglasa.
Bardzo podobne wyniki miałam przed pierwszą laparoskopią, z tym że nie było wiadomo czy to jest endo..
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: domowniczka »

??
chyba nie ma nikogo kto na takie pyt. odpowiada ;) moze tylko wrozka?! ;)
ale...
trzeba myslec pozytywnie! :)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: hercik17 »

Mnie po laparoskopii pomogło.Jednak po odstawieniu endo wróciło jak bumerang.Później walczyłam o to żeby uniknąć kolejnej operacji.Cieszyłam się,że się udało.Po pół roku brania visanne cierpię nadal i jest co raz gorzej.Za duże zmiany są nawet visanne nie może dać rady :(.Każdy przypadek jest inny i ciężko określić.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: agachod1 »

Faktycznie trudno to stwierdzic. Kazdy przypadek jest inny i kazdy organizm inaczej reaguje na leki. Na pewno Visanne pomaga rozpuscic niewielkie ogniska endo. Na pewno zatrzymuje @ i tym samym wycisza chorobe. Ale jak to bedzie u ciebie, naprawde ciezko powiedziec. Mysle, ze na wszystko potrzeba czasu zeby sie przekonac czy ten lek bedzie ci sluzyl, czy wrecz przeciwnie, bedziesz po nim miec bole, plamienia, krwawienia, migrene itd.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: alcia28 »

Obecnie jestem w połowie drugiego opakowania. Pierwszy miesiąc czułam się okropnie: okropny ból piersi, plamienia,migreny, napadowy kaszel, wzmożona potliwość, dreszcze, okropny ból brzucha i kłucie jajników. Teraz już jest o wiele lepiej. Miejmy nadzieje że podziała:)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: agachod1 »

Kurcze, to naprawde cie meczy. Ja mialam tylko bole brzucha i plamienia, no i spodek libido i obnizenie nastroju. Mam nadzieje, ze teraz faktycznie u ciebie jest lepiej. Pozdrawiam i trzymaj sie. :wink:
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: alcia28 »

Zakończyłam Visanne i nie biorę go już około tygodnia. Bałam się reakcji organizmu ale muszę powiedzieć ,że nie miałam i nie mam żadnych skutków ubocznych. Jest dobrze. Czekam na @ i idę na monitorowanie owulacji. (między czasie się staramy o dzidzię) Zobaczymy czy owulacja jest i czy wszystko tam ok?! Trzymajcie kciuki za powodzenie! :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: gosiak76 »

Kciuki zacisniete - powodzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: alcia28 »

Zapomniałam oczywiście dodać że po "tylko" 2 miesiącach stosowania Visanne wszystko zniknęło! Okazało się że torbiel jaka mi urosła niedługo po laparoskopii (40 mm)okazała się torbielą czynnościową, i po tabletkach się wchłonęła. Dalej czekam na @. Zobaczymy jaka będzie.
Buziaki i dzięki za wsparcie kochane :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: gosiak76 »

Fantastyczne wiadomosci - oby teraz wszystko szlo ku dobremu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: kawa1981 »

Ojej, to po Visanne może być tyle skutków ubocznych? :( Też chyba będę je brała i strasznie się boję skutków ubocznych :(
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: alcia28 »

Przed stosowaniem visanne też mi włosy stanęły dęba jak czytałam o skutkach ubocznych ale powiem Wam kochane że człowiek im bardziej się nakręca i sobie wmawia tym więcej tych skutków ubocznych odczuwa. Zacznijcie je brać i nie myślcie o tym co bierzecie - to najlepszy sposób.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Czy Visanne pomoże?

Post autor: vwd »

alcia28 pisze:Zacznijcie je brać i nie myślcie o tym co bierzecie - to najlepszy sposób.
tak, nie ma co za duzo roztrzasac ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”