brak okresu

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
puchatek85
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 stycznia 2013, 04:11

brak okresu

Post autor: puchatek85 »

Hej dziewczyny :)

Mam na imię Kasia i jestem nowa na forum. .Tydzień temu lekarz postawił w końcu u mnie diagnozę - endometrioza i od tego momentu dręczą mnie różne natarczywe myśli. Właśnie jedna z nich nie daje mi spać, więc będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)Pierwszy raz zdarza mi się, że okres nie pojawił się u mnie. Jest niewielkie plamienie i inne dodatkowe atrakcje, czyli wzdęty brzuch, ból, zawroty głowy itp. jednak krwawienie jest minimalne. Mam wrażenie, że okres w jakiś sposób się zablokował - czy jest możliwym, że cała krew 'cofnęła' mi się jajowodami do otrzewnej? Nadmienię jeszcze, że w tej chwili nie leczę się żadnymi lekami, gdyż staramy się z mężem o dziecko. Lekarz powiedział mi, że w ciągu ostatniego roku endometrioza mocno pogłębiła się, co mnie dodatkowo martwi...
Powinnam rano biec do lekarza? Dolegliwości bólowe są duże, a dodatkowo dochodzi wizja moich jajników pożeranych przez endometriozę... pewnie trochę schizuję, ale jak już wspomniałam, będę bardzo wdzięczna za wsparcie, pozdrawiam
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: brak okresu

Post autor: vwd »

Witaj :) przesylam wsparcie ;)
Przy endo moga byc rozne zaburzenia, niestety...
a moze jestes w ciazy? :shock: poczekaj ze 2 dni i wszystko sie wyjasni - tak uwazam :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: brak okresu

Post autor: gosiak76 »

Witaj,
mysle ze w tej sprawie powinnas skontaktowac sie z lekarzem - trudno jest powiedziec co sie tak naprawde dzieje bez przeprowadzenia badan. Pozdrawiam i daj znac jak sie czujesz i jaka zapadla decyzja ze strony lekarza.
Pozdrawiam serdecznie i witaj na forum - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”