Pytanie dość nietypowe...

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
MariaMagdalena
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2013, 00:31

Pytanie dość nietypowe...

Post autor: MariaMagdalena »

Moje drogie dziewczyny, mam do was dość nietypowe, na pewno intymne i być może dziwne pytanie, no ale muszę bo jak nie tu, to gdzie? :wink:

Do rzeczy (tak dla przypomnienia)- jestem już tydzień po laparoskopii, wyłuszczono mi z lewego jajnika 5 cm torbiel czekoladową, która w trakcie zabiegu rozlała się po jamie otrzewnowej i stwierdzono zmiany endo w zatoce Duglasa. Po zabiegu czuję się w miarę dobrze, jestem już po zdjęciu szwów i czuję jeszcze kłucia w podbrzuszu i okolicach lewego jajnika co jakiś czas, no ale to pewnie minie :P Problem, który zauważyłam jest taki, że od wyjścia ze szpitala mój mocz pachnie zupełnie inaczej niż zazwyczaj, ten zapach jest dużo bardziej intensywny a do tego przeźroczysta wydzielina z pochwy, którą mam od zawsze też przybrała dziwny i intensywny zapach, którego nigdy wcześniej nie było. Zwiększyła się też ilościowo, "zszarzała" i jest gęstsza. Myślicie, że to może być po laparoskopii? Że mój organizm jakoś się oczyszcza? Albo może to po lekach przeciwbólowych i kroplówkach? Nie utrudnia mi to jakoś specjalnie życia ale jest dla mnie baaaardzo nietypowe i wolę się poradzić, niż coś sobie uroić albo wręcz przeciwnie- olać temat :)

Jeśli opisałam to zbyt obrazowo i któraś czytając to, poczuła się słabo, to przepraszam :lol:
Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki i odpowiedzi. Całuję was :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Pytanie dość nietypowe...

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze najlepiej byloby udac sie z tym problemem do lekarza - bedzie lepiej mogl sprawdzic co sie dzieje oraz wyjasnic ta sytuacje o wiele lepiej. Zadna z nas na pewno nie bedzie w stanie odpowiedziec Ci z czym to moze byc powiazane. Wizyta u lekarza wszystko powinna wyjasnic w tej sytuacji.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
MariaMagdalena
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2013, 00:31

Re: Pytanie dość nietypowe...

Post autor: MariaMagdalena »

Masz absolutną rację Gosiu, tylko po prostu przez 1,5 tygodnia jestem odcięta od jakiejkolwiek pomocy medycznej i myślałam, że może któraś z dziewczyn spotkała się z czymś podobnym i podzieli się ze mną jakimiś info no ale trudno. Wstrzymam się z "bólami" jeszcze trochę i udam się do lekarza :)
marie
Udzielający się
Posty: 42
Rejestracja: piątek, 1 marca 2013, 00:58

Re: Pytanie dość nietypowe...

Post autor: marie »

Może po prostu mając po operacji mniej aktywny tryb życia trochę mniej pijesz? Spróbuj przez jeden dzień wypić więcej wody. Zazwyczaj intensywniejszy zapach uryny jest związany z jej skoncentrowaniem.
Bardziej bym się martwiła upławami. Ale też zazwyczaj bez dramatu. Może jakiś drobny stan zapalny np.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Pytanie dość nietypowe...

Post autor: vwd »

1.organizm sie oczyszcza - u mnie objawilo sie to jako taki niby czerwony piasek
2.zmiana zapachu to wynik zmiany dzialania hormonow
+ oczywiscie to co powiedzialy moje przedmowczynie, w skrocie: trzeba sie obserwowac i gdzy nadarzy sie sposobnosc opowiedziec o tym lekarzowi
Pozdrawiam goraco :)
MariaMagdalena
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2013, 00:31

Re: Pytanie dość nietypowe...

Post autor: MariaMagdalena »

Dzięki dziewczyny, ulżyło mi :)

Oczywiście jak tylko będę miała możliwość, to pójdę do mojej gin ale póki co, trochę się uspokoiłam :)
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: Pytanie dość nietypowe...

Post autor: Milionek66 »

Witaj Magdalena :)

Wczytując się w to co piszesz,mam podobne objawy
po wyłyżeczkowaniu. Bóle jajników i wydzielinę
która też mnie zastanawiała. Ale tak myślę że to
po badaniu.Bo bóle mam do tej pory,choć 28.marca.2013
miałam zabieg rano.

Pozdrawiam i zdróweczka życzę.
mycha
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2012, 19:18

Re: Pytanie dość nietypowe...

Post autor: mycha »

ja po laparoskopii i cewnikowaniu tez robiłam dziwne siki :) aż w końcu coś wysikałam, boże jak to piekło :) potem bylo ok. miałam tez brudzenia (ale nie krwawienia) bóle miałam takie jak na zmiane pogody (ciągnięcie) - do dzisiaj mam je w pępku na zmiane pogody a jestem rok po laparo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”