Torbiel

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
Anna11
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 grudnia 2015, 13:37

Torbiel

Post autor: Anna11 »

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak rozpoznać pęknięcie torbieli? Dostałam miesiaczki i strasznie boli mnie podbrzusze głównie po prawej stronie po której mam torbiel. Są to skurczowe bole. Zwłaszcza jak chodzę lecz gdy leżę też się zdarzają. Zawsze miałam bolesne miesiaczki ale dzisiaj nie mogę sobie poradzić. Wzielam leki panadol femina już dwie i nie przechodzi :-( jeśli ktoś jest na forum to proszę o szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Torbiel

Post autor: gosiak76 »

Uwazam ze powinnas skontaktowac sie ze swoim lekarzem w tej sprawie lub udac sie na SOR jezeli bole nie przechodza, gdzie lekarze dokladnie Cie zbadaja. Zadne z nas zapewne nie udzieli Ci odpowiedzi w 100% czy doszlo do pekniecia torbieli, gdyz nie jestesmy lekarzami.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Anna11
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 grudnia 2015, 13:37

Re: Torbiel

Post autor: Anna11 »

Już jest lepiej. Dwie godz temu wzielam kolejna tabletke i jest poprawa. Jeżeli jutro będzie tak bolalo to napewno pojadę do lekarza. Żadnych dodatkowych objawów nie miałam. Bardzo mnie to wszystko zastanawia. Byłam niedawno u lekarza i powiedział że moja torbiel endometrialna zmieniła się w torbiel prosta, dostałam leki przeciwzapalne. Biorę tabl anty seasonique przy których miesiączka jest raz na 3 miesiące, właśnie dostałam pierwszego krwawienia i taki ból. Może dlatego że nie miałam miesiaczki od kwietnia. Krwawienie jest ze skrzepami. Czy którejś pękł torbiel? Jakie objawy?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Torbiel

Post autor: gosiak76 »

Ciekawe czy leki anty spowodowaly ze torbiel przeksztalcila sie z torbieli endometrialnej w torbiel prosta? Czy lekarz umial to wyjasnic?
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Torbiel

Post autor: vwd »

Czesc Anna, jak tam?
miewasz nadal skrzepy?
Bierzesz obecnie leki? Jakie?
Daj znac co u Ciebie - pozdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”