plamienie

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
veille
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 17:14

plamienie

Postautor: veille » piątek, 9 września 2011, 19:15

Hej!

Mam do Was moje drogie koleżanki kolejne pytanie :)
Jestem na visanne od półtora miesiąca i od dwóch tygodni plamię. Dziś na prawdę sporo, wkładki zmieniam kilka razy dziennie. Czy to jest normalne? Nie chciałam robić afery bo wiedziałam, że plamienie może wystąpić, ale niepokoję się że ta długo to trwa...

Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53
Nazwa: Gosia

Re: plamienie

Postautor: hercik17 » poniedziałek, 12 września 2011, 11:25

Podobno to normalne ale ja tego nie przechodziłam.Proponuję udaj się do wątku o Visanne,wiem że dziewczyny coś pisały na ten temat
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."

vwd
Moderator
Moderator
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 13:24

Re: plamienie

Postautor: vwd » wtorek, 13 września 2011, 08:42

moze tak byc, ale jesli masz watpliwosci udaj sie do lekarza!...
dalej plamisz?

veille
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 17:14

Re: plamienie

Postautor: veille » wtorek, 13 września 2011, 14:53

Dalej plamię... Pójdę do lekarza pewnie, chociaż chciałam uniknąć wydawania kolejnej stówy w tym miesiącu... Poczytam o Visanne, może coś znajdę. Dzięki

Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 13:33
Nazwa: endomadzia

Re: plamienie

Postautor: rivombroza » niedziela, 18 września 2011, 06:22

I jak po wizycie???
Powiem ci że ja też plamiłam ale po orgametrillu.I to raczej nie powinno wystąpic.ale po zaprzestaniu brania wszystko ustało.
Może przyjmowałaś jakieś leki które osłabiają V
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.

Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 13:33
Nazwa: endomadzia

Re: plamienie

Postautor: rivombroza » niedziela, 18 września 2011, 06:24

ja plamiła 2 tyg. a teraz niedawno po stedirilu30 było to samo plamienie i plamienie.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.

veille
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 17:14

Re: plamienie

Postautor: veille » środa, 21 września 2011, 08:03

Dzień przed planowaną wizytą przestałam plamić, więc nie poszłam. Chyba wszystko wróciło do normy na razie:)

vwd
Moderator
Moderator
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 13:24

Re: plamienie

Postautor: vwd » środa, 21 września 2011, 08:18

zabawa w ciuciubabke ;)
ja jednak na Twoim miejscu poszlabym do lekarza i zapytala

Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 09:18

Re: plamienie

Postautor: kawa1981 » poniedziałek, 9 lipca 2012, 20:54

Ja biorę drugie opakowanie Qlairy i plamię już trzeci dzień, ale podobno to normalne. Zobaczymy jak długo to potrwa :roll:

vwd
Moderator
Moderator
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 13:24

Re: plamienie

Postautor: vwd » wtorek, 10 lipca 2012, 11:39

veille pisze:Dzień przed planowaną wizytą przestałam plamić
mnie w ten dzien co mialam isc do laryngologa przestalo bolec gardlo, a bolalo 2 miesiace ;) teraz znow boli, wiec veille mniemam, ze Ty znow plamisz ;) zgadlam?

agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01
Nazwa: aga

Re: plamienie

Postautor: agachod1 » sobota, 21 lipca 2012, 10:42

Nic w przyrodzie nie ginie. Jezeli bierze sie lek na endo i ma sie niewielkie ogniska tej choroby, to lek dziala w taki sposob, ze te ogniska sa usuwane z organizmu. Mysle, ze dlatego tak czesto sie slyszy o plamieniu kobiet bedacych na Visanne albo innych hormonach. Jak nastepnym razem bedziesz miec wizyte mozesz o tym porozmawiac z twoim lekarzem.

Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 15:03
Nazwa: Alcia28
Lokalizacja: Kraków

Re: plamienie

Postautor: alcia28 » środa, 25 lipca 2012, 13:07

Ja po tygodniu zażywania visanne plamiłam przez 2 tygodnie, tydzień przerwy i miesiączka.Przy visanne to normalne nawet tak silne plamienia. Nie denerwuj się bo to potęguje krwawienie. Też biorę visanne i jakoś to znoszę.
Pozdrawiam! :-)

agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01
Nazwa: aga

Re: plamienie

Postautor: agachod1 » wtorek, 31 lipca 2012, 10:17

Na poczatku kuracji Visanne dziala oczyszczajaco i pewnie stad te krwawienia i plamienia. Mysle, ze po pewnym czasie wszystko sie u ciebie uspokoi. Wiekszosc dziewczyn tak ma, wiec to chyba naprawde normalne.
alcia28 pisze:Nie denerwuj się bo to potęguje krwawienie.

Dobra rada. Przy endo nerwy nie sa w ogole wskazane. Jak ja sie czyms stresuje, to od razu rosnie mi brzuch, ktory na dodatek boli. Takze lepiej wlaczyc sobie jakas spokojna muzyczke i sie zrelaksowac. Pozdrawiam. :D


Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość