Dlaczego musze sie ponownie logowac?

Mamy jednak nadzieję, że pomożecie nam budować forum. Bardzo nam zależy na kontakcie.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Dlaczego musze sie ponownie logowac?

Post autor: vwd »

Czesc
wqrza mnie to ciagle ponowne logowanie. Ile mam czasu na napisanie postu, zanim program mnie poprosi o ponowne logowanie? Loguje sie, przegladam forum, pisze posty, napisze pierwszego, wysylam, napisze drugiego (dosc dlugiego), wysylam, a program prosi mnie o ponowne logowanie. Gdy to zrobie, nie ma sladu po moim poscie! Czy jest mozliwosc, abym logowala sie raz dziennie i obowiazywalo to poki mam wlaczony komp.?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dlaczego musze sie ponownie logowac?

Post autor: gosiak76 »

witaj,

ja mam inny problem ale tez dotyczacy logowania - a mianowicie jak sie loguje to zaznaczam zebym byla zapamietana i nie musiala sie logowac ponownie ale za kazdym razem jak wchodze na forum to musze logowac sie od poczatku.

Niestety nie potrafie pomoc Ci z Twoim problemem gdyz u mnie nie wystepuje nic takiego ze po napisaniu lub w trakcie pisania program prosi mnie zebym zalogowala sie ponownie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dlaczego musze sie ponownie logowac?

Post autor: Zaklinka1989 »

Czesc dziewczyny ja tez nie mam problemu takiego jak Vwd ale mam identyczny problem jak Gosia. Niby zaznaczam zebym byla zapamietana a i tak za kazdym razem na nowo musze sie logowac...
Żaklina
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dlaczego musze sie ponownie logowac?

Post autor: vwd »

Hej Adminie! Doszlo do tego, ze kazdy moj wyslany post leci w kosmos. Mam juz nic nie pisac??? :lol: W tej chwili wyglada to tak: jestem zalogowana, pisze, a gdy moja wypowiedz jest gotowa zapamietuje "Ctr C", nastepnie daje "wyslij", pojawia sie informacja "zaloguj sie", a gdy to zrobie nie ma sladu po moim poscie, wiec wracam do watku, daje "Ctr V" i wysylam. To zniecheca do pisania! Czemu tak jest??? :shock:
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Re: Dlaczego musze sie ponownie logowac?

Post autor: interadmin »

Pracowałem nad rozwiązaniem tego problemu. Jeżeli coś takiego nadal będzie się utrzymywać daj mi znać na priva.

Admin
http://przewodnikurody.pl
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dlaczego musze sie ponownie logowac?

Post autor: gosiak76 »

Na pewno damy znac jak tylko pojawia sie problemy. Dzieki Adminku :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE O FORUM”