Odpowiadanie na wiadomości prv

Mamy jednak nadzieję, że pomożecie nam budować forum. Bardzo nam zależy na kontakcie.
n83
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2010, 18:57

Odpowiadanie na wiadomości prv

Post autor: n83 »

Zdarzyło mi się już kilka razy dostać odpowiedź na prv który był wysłany od kogoś do kilku osób. Osoby odpowiadają nadawcy ale ich odpowiedzi oprócz nadawcy trafiają do wszystkich odbiorców do których nadawca wysłał pierwszą wiadomość.

Więc wskazówka techniczna, jak wysłać wiadomość do tej osoby co się chce. Gdy po otrzymaniu wiadomości prv chcecie komuś odpowiedzieć na wiadomość klikacie "odpowiedz" i na górze pojawiają się osoby do których trafi Wasza odpowiedź, są tam wszystkie osoby które nadawca zaznaczył wysyłając danego prv-a. Jeśli Wasza wiadomość jest przeznaczona tylko dla jednej lub kilku osób po kliknięciu "odpowiedz" klikacie "x" przy tych osobach do których nie chcecie wysyłać odpowiedzi a zostawiacie tylko te osoby do których ma trafić wiadomość i w ten sposób wiadomości od Was trafią do właściwych osób:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Odpowiadanie na wiadomości prv

Post autor: vwd »

dokladnie! :) dzieki za to wyjasnienie, bo przy okazji wysylania zyczen, powstal wlasnie taki problem 8) ja wysylam zawsze indywidualnie, ale faktycznie, gdy przycisnie sie opcje "Odpowiedz" trzeba zerknac czy nasza wiadomosc nie trafi przypadkiem do kilku osob, bo ona ma ustawienia automatyczne "Odpowiedz wszystkim", czyli tym, do kt. autor wiadomosci ja nadal.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Odpowiadanie na wiadomości prv

Post autor: gosiak76 »

super ze powstal taki watek wyjasniajacy gdyz w tej sytuacji wiele osob bedzie wiedzialo jak postepowac w przyszlosci. Ja rowniz staram sie odpowiedziec tylko nadawcy pomimo ze nadawca wysyla wiadomosc zbiorowa i wtedy nikt sie nie pogubi. :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Odpowiadanie na wiadomości prv

Post autor: domowniczka »

ostatnio wszystko chodzi bez zastrzezen :) i nawet nikt sie nie myli i przychodza tylko te privy, kt. powinny przyjsc :) Szybko sie nauczylysmy :) :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Odpowiadanie na wiadomości prv

Post autor: domowniczka »

FrankGarza pisze:dokładnie! :) Dzięki za wyjaśnienie, z tej okazji wysyłania żądania, już powstał problem 8) Zawsze mogę wysłać oddzielnie, ale tak naprawdę, jeśli trafisz "odpowiedz" opcja musi patrzeć, czy nasza wiadomość nie jest przypadkiem, kilka osób przyjść, ponieważ jest automatycznie "Odpowiedz wszystkim", czyli tych, którzy kt.autor wiadomości, której byłem tam jeszcze.
a to kto pisal? hihi jakos tak nie po pol.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE O FORUM”