Wiosenne porządki

Mamy jednak nadzieję, że pomożecie nam budować forum. Bardzo nam zależy na kontakcie.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Wiosenne porządki

Post autor: vwd »

Wiosenne porzadki czas zaczac! :)
Jesli macie jakies propozycje dotyczace wygladu lub funkcjonowania forum PISZCIE!
Kazdy dobry pomysl na wage zlota!!!
----
Co sadzicie o zmianach, kt. ostatnio nastapily? Czy je w ogole zauwazacie? ;)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Wiosenne porządki

Post autor: domowniczka »

zauwazamy, zauwazamy :) wszystko pieknie wyglada :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Wiosenne porządki

Post autor: gosiak76 »

Vwd napracowalas sie kochana ale warto bylo poswiecic temu troche czasu i od razu latwiejsze dojscie do dzialow i watkow w zaleznosci od potrzeb - jestes wspaniala :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Wiosenne porządki

Post autor: vwd »

zbliza sie wiosna :) Moze jakies porzadki na forum? ;)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Wiosenne porządki

Post autor: agachod1 »

Hejka. O tym, ze od dluzszego czasu nie ma czatu pewnie juz wszyscy wiedza. Mam pytanie czy wroci, czy tak juz zostanie? I druga sprawa: od kliku dni kiedy wchodze na forum mam pomniejszona czcionke i jest to troche niewygodne dla mnie, poniewaz zeby cokolwiek przeczytac musze sie mocno wpatrywac w ekran. Chcialabym wiedziec czy ktos cos zmienial czy to moze ja cos niechcacy nacisnelam i teraz mam mniejsze literki. Probowalam powiekszac tekst ikonka u gory z prawej strony, ale jak zmieniam strone tekst znowu jest maly. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Wiosenne porządki

Post autor: gosiak76 »

Aga z literkami to juz Ty musialas namieszac troszke - po prawej stronie na dole w rogu masz ustawienie procentowe obrazu a przy okzji tez literek - zobacz czy masz tam 100 % a jezeli nie to zwieksz sobie do 100%.

Co do czatu to poki Admin nie znajdzie lepszego zabezpieczenia odnosnie funkcjonowania czatu to nie bedzie na razie czatu gdyz to wlasnie czat powodowal wszelakie bled ktore znajdowaly sie na forum.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Wiosenne porządki

Post autor: vwd »

vwd pisze:Wiosenne porzadki czas zaczac! :)
Jesli macie jakies propozycje dotyczace wygladu lub funkcjonowania forum PISZCIE!
Kazdy dobry pomysl na wage zlota!!!
Raz do roku trzeba podsumowac to co sie na forum wydarzylo, posprzatac tam, gdzie wkradl sie balagan, uporzadkowac na nowo dzialy i watki, przesunac niektore posty tam, gdzie ich miejsce (choc jest to robione w miare na biezaco, zawsze zostaje cos do poprawienia). Dziewczyny, czy zauwazylyscie jakies zle zaklasyfikowane wpisy? Czy zauwazylyscie czego nam brakuje, co nalezy poszerzyc, a co zawezyc? Dajcie znac! pozdrawiam :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Wiosenne porządki

Post autor: vwd »

Przed chwila weszlam na forum i patrze 20 gosci i ja ;) Ludzie, czemu sie nie logujecie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE O FORUM”