Proszę o pomoc.

Czy u wszystkich są one podobne? Czy istnieje jakiś jeden wspólny objaw? Jakie Ty masz objawy? Czy już jesteś zdiagnozowana?
dynia
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: środa, 21 stycznia 2015, 16:43

Proszę o pomoc.

Post autor: dynia »

Nie wiem już co robić i gdzie się udać . Znalazłam to forum, może ktoś mi tu pomoże. A więc: Mam 33 lata, od 12 roku życia zmagam się z bólem, najpierw były to straszne bóle menstruacyjne i obfite krwawienie, teraz ból lewego jajnika i brązowe plamienie między miesiączkami. Boli mnie też okolica lędźwiowa. Miewalam torbiele jajników które były leczone hormonami, regularnie robię Cytologia , do ginekologa chodzę 3 razy w roku , mam wykonane wtedy usg. Byłam u kilku lekarzy i żaden nie wie dlaczego mnie tak boli. Byłam u ginekologa 14. 01 z powodu bólu i plamienia. Miałam usg i normalne badanie, wszystko jest ok. Mam obserwować te plamien. Kolejny raz nie uzyskałam pomocy. Jestem poprostu u kresu sił. Szukam jakiś informacji w necie, wszędzie piszą o raku, mięśniakach i infekcjach no ale takie choroby raczej da się zauważyć u kobiety która dość często bywa u lekarza. Koleżanka powiedziała mi o swojej chorobie, endometrioza. Ale objawy poza bólem miała inne. Jak myślicie, czy ja mogę na to chorować? Czy lekarz może tego nie zauważyć? Sama już nie wiem. ..jutro idę znowu do ginekologa, innego może on coś mi sensownego powie. Nie chciałabym mu sugerować diagnozy bo to nie jest mile widziane, ale chciałabym wykonać jakies badania które w końcu coś wyjaśnią. Może zrobię je prywatnie? Tylko jakie badania? Proszę poradźcie coś, bo już wariuje.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Proszę o pomoc.

Post autor: vwd »

Witaj na forum
masz wg mnie objawy endo
wiele forumowiczek ma takie objawy jak Ty
Idz do lekarza, kt. zna sie na endo! Skad jestes?
Tylko lekarz moze zlecic Ci bad. Trzymaj sie!
Napisz czego sie dowiedzialas?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakie objawy mogą sugerować endometriozę?”