Dwie kreski

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Dwie kreski

Post autor: EveLondon »

ja troszke powtorze po VWD ja sama w ciazy jeszcze nie bylam ale kolezanka miala taka sytuacje dretwienie rak plu jej puchly to lekarz powiedzieli ze to ucisk na nerw przez ciaze i nic nie mozna teraz tym zrobic tylko troche cwiczyc reke i po ciazy powinno samo przejsc u niej przeszlo a puchniecie bylo od zbierania sie wody. Takze nie martw sie :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dwie kreski

Post autor: vwd »

ewooncia, jak tam fikolki w brzuszku? :P :D
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Dwie kreski

Post autor: ewooncia1 »

Fikołki bardzo intensywne i częste, aż mi brzuch na boki lata czasami :lol: Mam nadzieję, że po drugiej stronie brzucha Tomek się trochę uspokoi, bo na razie to zanosi się na małe adhd :wink: Właśnie wróciłam z urlopu w Pieninach, góry podziwiałam oczywiście z dołu, ale trochę pozwiedzaliśmy, dotleniłam się :) Górale bez pudła zgadywali, że chłopak, nie wiem po czym to się poznaje :) Brzuch mam wielki jak kula ziemska... Zapisaliśmy się na szkołę rodzenia w czerwcu no i czekamy na naszego synka :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dwie kreski

Post autor: domowniczka »

czesc ewooncia :)
jak to super tak czekac :D my czekamy tu na info od Ciebie :) :) a ze ci gorale tak potrafia plec ocenic?! ciekawe :P
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dwie kreski

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale ze spedzilas mile czas w gorach - to musi byc wspaniale uczucie moc poczc malenstwo w brzuszku mimo ze sie go nie widzi. Wyobrazasz pewnie sobie czy tez bedzie taki rozrabiaka jak sie urodzi ?? Pozdrawiam cieplo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Dwie kreski

Post autor: ewooncia1 »

Młody ma się dobrze, już jest główką w dół - przygotowany do startu :lol: Jeszcze 2 miesiące... Jest troszkę większy niż powinien być na swój wiek, o jakieś 2 tygodnie. Mam przeczucie, że urodzę nie 26.08 tylko troszkę wcześniej :D Wszystko dobrze, wyniki dobre, ciążą przebiega wg lekarza książkowo. Jeszcze kompletuję wyprawkę, a w ten weekend szkoła rodzenia. Strasznie się cieszymy i nie możemy się już doczekać :D Nie bardzo chce mi się już chodzić do pracy, gorąco, puchną nogi i kręgosłup boli, nie wysypiam się, bo młody wali w pęcherz co 2 godziny i muszę wstawać do toalety... Ale i tak jest fajnie! W ogóle strasznie kopie, a w zasadzie teraz już się bardziej rozpycha, mówimy na niego Karate Kid :D Fajnie jak mi robi nóżkami takie wybrzuszenia na brzuchu, jakby obcy chciał ze mnie wyjść :wink:
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Dwie kreski

Post autor: ewooncia1 »

Psikusexxx, śliczne to Twoje maleństwo :D Zamierzam pracować do końca lipca (z pewnych względów nie mogę iść na zwolnienie wcześniej, chociaż sił i chęci do pracy coraz mniej), może zdążę odpocząć przez te kilka dni w sierpniu :wink:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dwie kreski

Post autor: vwd »

Ewooncia, ja tez pracowalam w ciazy do ostatniego dnia :)
bede mocno trzymac za Ciebie kciuki!!!! juz zaczynam :)
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Dwie kreski

Post autor: ewooncia1 »

No i miało być tak książkowo, a tu mi się jakaś infekcja dróg moczowych przyplątała, wczoraj wzięłam 1 dawkę antybiotyku Monural, w poniedziałek mam zrobić wyniki i we wtorek do lekarza, mam nadzieję, że przejdzie. Strasznie mam podkrążone oczy dzisiaj i jest mi słabo, ale nie wiem czy to ma związek z antybiotykiem. Wczoraj miałam pobierane jeszcze wymazy, za tydzień powinny być wyniki. Mały się wygina w brzuchu jak zawsze, więc chyba jakoś mu niespecjalnie ten lek przeszkadza, taką mam nadzieję. Ogólnie to jest mi już ciężko, przytyłam 25kg (nie wiem jak ja to potem zrzucę...) i poruszam się jak słonica, nie mówiąc o bólu kręgosłupa za każdym razem gdy wstaję, siadam, kładę się czy zmieniam pozycję. Stópki z rozmiaru 36 zmieniły się w słoniowe wielkie opuchnięte i nawet w klapki w rozmiarze 40 ciężko mi się wbić... No to sobie ponarzekałam :) A torba do szpitala jeszcze nie spakowana... I do pracy trzeba, buuuuuuuuuuuu :cry:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dwie kreski

Post autor: vwd »

ewoonciu, to przez ten upal... :?
ale w pr. Cie nie mecza zanadto? :shock:
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Dwie kreski

Post autor: ewooncia1 »

Od wczoraj rana mam skurcze, takie co 10-15-20 minut, czasem przerwa na jakieś 30-40 minut, czop śluzowy odchodzi, byłam u lekarza i mam już małe rozwarcie 1,5 cm :D Młody się pomału szykuje do wyjścia :) Już bym chciała go zobaczyć :wink:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dwie kreski

Post autor: gosiak76 »

Trzymam kciuki za szybki porod i w miare bezbolesny. Daj znac jak tylko bedziesz w stanie sie do nas odezwac po porodzie - myslami bedziemy z Toba :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Dwie kreski

Post autor: ewooncia1 »

Witajcie Dziewczęta :D Od 09.08.2013 jest z nami wspaniały mały człowieczek - Tomaszek :) Po 7,5h akcji porodowej i przy 9cm rozwarcia niestety tętno zaczęło maluszkowi spadać i poród skończył się cesarką, bo mały główkę źle wstawił, chciał wyjść twarzyczką i czółkiem i niestety się nie mieścił. Na szczęście wszystko jest dobrze, szkrabik zdrowy, 3630g i 58cm. Przeszedł żółtaczkę i siedzieliśmy w szpitalu 6 dni, ale opieka była super więc nie narzekaliśmy. Tomcio jest grzecznym i kochanym chłopczykiem. Polecam szpital na Żelaznej w Warszawie, dobra i szybka decyzja o przeprowadzeniu cc, a mogło być różnie... Super opieka i sami fachowcy. Początkowo rodziłam w Domu Narodzin, super sprawa, szkoda, że się nie udało doprowadzić tam sprawy do końca, no ale najważniejsze, że kochany skarbek jest z nami cały i zdrowy! Pozdrawiam!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dwie kreski

Post autor: vwd »

Cuuuuudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Duzo zdrowka dla Tomaszka! :)
i dla mamusi!!! :)
Niech szczescie i milosc kroluje w waszej rodzinie! :)
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: Dwie kreski

Post autor: dewi »

Gratulacje kochana ;) Nowe życie to cud...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dwie kreski

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomosci - gratuluje serdecznie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”