:)

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

:)

Post autor: Zaklinka1989 »

Czesc dziewczyny znowu sporo czasu mnie nie bylo ale wracam do Was z radosna nowina - jestem w ciazy!! I chcialam sie z Wami podzielic ta wiadomoscia :)
Żaklina
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :)

Post autor: gosiak76 »

gratulacje :)

nie bylo Cie dosc dlugo ale wiesci sa naprawde rewelacyjne - dbaj wiec o siebie i dzidzie

sle usciski i buziaczki
Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: :)

Post autor: Zaklinka1989 »

Dzieki Gosiu :* Dbam o siebie, dbam ;) Choc narazie jestem jeszcze w lekkim szoku i jeszcze to do mnie w pelni nie dociera :)

Buziaki :*
Żaklina
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :)

Post autor: gosiak76 »

Domyslam sie Zaklinko i tez bylabym w szoku gdybym dowiedziala sie takich wiesci jakie Ty otrzymalas juz - wczoraj zaskoczyl mnie moj facet bo zadalam jemu pytanie czy dzieci sa czescia jego przyszlosci a on odpowiedzial ze oczywiscie ze tak i to ze mna - bylam naprawde bardzo mile zaskoczona wiec mam nadzieje ze tez bede mogla byc mama ale najpierw jest jeszcze leczenie przede mna.

Buziaczki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: :)

Post autor: patrycja89 »

Witajcie dziewczynki! :)

Żaklinko przepraszam, że dopiero piszę, ale dopiero co wróciłam do Was.. Gratuluję Ci bardzo serdecznie Twojego Błogosławionego stanu:*:* Kochana dbaj o siebie:* Cieszę się razem z Tobą! :*:*

a tak nawiasem, kiedy dojdzie październik i będę musiała zacżąć starać się o dzidziusia to przyjdzie mi to łatwo i bez bólu.. tak bardzo boję się tego okresu.,.

Buziaczki dla przyszłej po raz 3 mamusi :*:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :)

Post autor: gosiak76 »

Pati

mam nadzieje ze dotrwasz do pazdziernika i bedziesz mogla starac sie o dzidzie i mam nadzieje ze te starania beda dla Ciebie owocne - wtedy pozbedziesz sie bolu na okres ciazy i na pewno bedziesz szczesliwa.
Zycze Ci abys dotrwala do pazdziernika w miare mozliwosci bez bolu i zadnych przykrych niespodzianek.

Sle mnostwo buziaczkow i pozytywnych wibracji.
Gosia :* :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: :)

Post autor: vwd »

:D gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: :)

Post autor: domowniczka »

i ode mnie! :)
kolejna szczęściara! Będziemy mieć forumowe dzidzie :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: :)

Post autor: vwd »

Zaklinka byla na bad. USG i... bedzie chlopak :) trzeci synus :D Moc gratulacji! :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :)

Post autor: gosiak76 »

fantastyczna wiadomosc - gratulacje Zaklinko i jestem szczesliwa ze wszystko przebiega bez zadnych problemow :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: :)

Post autor: patrycja89 »

Ja również gratuluje! :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: :)

Post autor: domowniczka »

Zaklinko, jak sie miewasz? Powiedz czy cos bralas/bierzesz? jakies witaminy? jakies leki na podtrzymanie... Sciskam Cie i czekam na wiesci :) :) :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: :)

Post autor: domowniczka »

No, juz czas najwyzszy, zebys dala nam znac co i jak! :D naprawde, jestesmy b.ciekawe :)
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: :)

Post autor: dewi »

GRATULUJEMY ;) TERAZ JUŻ TYLKO Z GÓRKI ;)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: :)

Post autor: vwd »

moze zacytuje Zaklinke z jej watku w Dziale powitan :)
Zaklinka1989 pisze:Cześć kobietki moje tak starsznie Was przepraszam, ale tyle sie dzieje. No wiec pochwale sie szybciutko i uciekam a jak znajde wiecej czasu to napisze wiecej - mój Tomuś ma już 5 tygodni i 2 dni. Niestety przechodzi swoja pierwsza chorobe takze na glowie sporo. Urodzil sie zdrowy i wielki :) Buziaki mysle o Was caly czas
A kiedy sie Zaklinka troszke wyswobodzi z nowych obowiazkow, zapewne sama zajrzy tutaj i nam wszystko dokladnie opowie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :)

Post autor: gosiak76 »

Wiec bedziemy cierpliwie czekac i mam nadzieje ze z Tomusiem jest juz coraz lepiej i wraca do zdrowka ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”