udało się...

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

ciesze sie ze mozesz wypoczywac i zycze aby wszystko bylo dobrze i zeby bylo mniej kontroli gdyz one tez powoduja dodatkowe zmeczenie oraz stres. trzymaj sie cieplutko :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: udało się...

Post autor: vwd »

masz odpowiedzialnego lekarza :) jestes w dobrych rekach, wszystko bedzie super :)
A jak sie dzis czujesz?
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

Witajcie kochane kobietki ;)

Chciałam się pochwalić swoim małym wielkim szczęściem,które zwie się Jola ;) Przyszła na świat 15.04. o godzinie 08.25 ;)
Piękna i silna dziewczynka ;) 3020 g i 55 cm długości ;)
Trzymam kciuki nadal za Was moje drogie ;)
PAMIĘTAJCIE,ŻE CUDA SIĘ ZDARZAJĄ ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

Gratulacje dewi - super wiadomosci a cuda rzeczywiscie sie zdarazaja czego jestes przykladem ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: udało się...

Post autor: rivombroza »

popłakałam się
jestem szczęśliwa Twoim szczęściem...
trzymajcie się dziewczyny..
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: udało się...

Post autor: domowniczka »

dewi, graaaaaaaaaatulacje :) Niech corcia rosnie zdrowo, niech macierzynstwo bedzie dla Ciebie pasmem szczescia i radosci i niech endo opusci Cie na wieki :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: udało się...

Post autor: catrina27 »

GRATULACJE :)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: udało się...

Post autor: vwd »

dewi, niedlugo miesiecznica Twojej corci! :) Jak sie chowa? A jak Ty sie czujesz? Czy juz wrocilas do normy? :)
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

Kochane moje,do formy wróciłam bardzo szybciutko choć miałam cesarkę ;) Jak można nie wracać do formy mając takie małe szczęście przy sobie? Malutka chowa się dobrze,troszkę popłakuje ale ogólnie jest dobrze ;) Nie będę narzekać,bo właśnie to sobie obiecywałam zanim zaszłam w ciążę jak słyszałam narzekania koleżanek mających malutki dzieci... Mała jest przesłodka i wynagradza wszystko-nieprzespane noce,płacz,niezadowolenie... JEST NAJWIĘKSZYM CUDEM DLA NAS I NIGDY NIE POWIEM,ŻE JEST COŚ NIE TAK BO JEŚLI ONA JEST Z NAMI WSZYSTKO JEST TAK JAK BYĆ POWINNO ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

To wspaniale ze malutka czuje sie dobrze i ciesze sie ze wszystko jest tak jak powinno byc bo rodzinka jest pelna a malutka daje wiele radosci :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: udało się...

Post autor: vwd »

wspaniale! :) masz b.dobre podejcie! ciesz sie kazdym dniem :D kazdym postepem :) dzieci tak szybko rosna!... wiem to z autopsji ;) gdy przegapi sie jakis moment (bo praca, bo inne obowiazki, bo sprzatanie, bo imprezowanie) to nie ma szans, by to nadrobic! pierwsze zabki, pierwsze slowa, pierwsze kroki, pierwsze wierszyki, pierwsze proby jazdy na rowerku... to sa najszczesliwsze chwile w zyciu rodzica :D jest tylko raz w zyciu pierwszy dzien w szkole :) pierwsza spowiedz, pierwsza komunia... bialy tydzien ;) jesli ktos dobrowolnie nie chce byc przy swoim dziecku w tych wyjatkowych momentach to pozbawia sie wielu wzruszen, lez szczescia... i chocby po latach oddal fortune, zeby to powtorzyc, nadrobic :roll: nie ma na to szans!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: udało się...

Post autor: domowniczka »

jeszcze raz gratuluje :) a w ciazy nie mialas problemow?
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

w ciąży nie miałam większych problemów,na początku dostałam leki na podtrzymanie wiadomo z jakich powodów,pózniej jakiś krwiaczek ale szybko się wchłonął przez leżenie ;) Potem skurcze i dożylny magnes ;) A potem już tylko witaminki i z górki ;) Nie powiem,że na siebie nie uważałam ale nie napiszę też,że leżałam plackiem całą ciążę ze strachu ;) starałam się być aktywna-spacerować,odwiedzać znajomych i robić zakup. No i tak szybko zleciało,że nawet nie wiem kiedy ;) Zawsze wychodziłam z założenia,że ciąża to nie choroba i wedle możliwości trzeba żyć tak by czuć się w niej dobrze ;) Bardziej niż ja sama uważali na mnie mąż i mama-ale to już inna bajka ;) Jedyną rzeczą której nie zrobiłam przez 9 miesięcy było mycie okien,to pozwoliłam robić mamie ;) No i podłogi nauczyłam się wycierać mopem a nie na kolanach ;) To tyle ile zmieniłam przez te 9 miesięcy ;) Teraz śmigamy już na spacerki z małą i robimy wszystko tak jak przed ciążą,no i oczywiście planujemy już kolejnego dzidziusia ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

No to naprawde super - dobrze ze najblizszi dbali o Ciebie a Ty staralas sie funkcjonowac w miare normalnie. Zycze owocnych staran o kolejne malenstwo ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

a oto moje małe wielkie szczęście ;)
ma 6200 g i 69 cm ;)
przepraszam,że tak mało do Was zaglądam ale mała potrzebuje tyle zainteresowania,że w sumie to wieczorem nie mam już siły ;) mąż ciągle w pracy a ja sama ;) dzisiaj usiadłam bo poszła spać z tatusiem ;)


przepraszam,że tak kiepsko wstawiłam to zdjęcie ale szczerze powiem,że zbytnio się nie znam na tym :(
Ostatnio zmieniony piątek, 28 października 2011, 20:58 przez dewi, łącznie zmieniany 1 raz.
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: udało się...

Post autor: Slodka30 »

O jaka slodziutka. Gratulacje!!! Oby mała dobrze sie chowala. Takie malenstwo to prawdziwe szczęście !!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

malutka wyglada przeuroczo - gratulacje dewi - takie malenstwa wymagaja jeszcze sporej opieki i zainteresowania - super ze masz dla niej czas bo ona jest najwazniejsza teraz :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

dziękuję,mała chowa się dobrze... chociaż na początku dała nam czadu... ale to wszystko nic w porównaniu z tym,że jest z nami ;) NASZ MAŁY ANIOŁEK ;)
Kochane,wiem teraz,że każda z nas może zostać mamą takiego aniołka,wiem,że każda z nas musi odblokować swoje siły... Nie mam innego wytłumaczenia jak tylko odpuścić sobie i partnerowi starania o dzidzię ;)
Wiem,że to nie jest proste ale na pewno przychodzi taki moment ,że wszystko ma się gdzieś... I w takim momencie poczęła się nasza Niunia ;)
Więc proszę Was kochane koleżanki,dajcie sobie spokój,zacznijcie traktować seks jak przyjemność a nie jak laboratorium i żyjcie pełnią życia...A ciąża pojawi się szybciej niż się spodziewacie ;)
NADAL TRZYMAMY KCIUKI ZA WSZYSTKIE STARACZKI ;)
Buziaki kochane ;)
Pamiętajcie-JEŚLI WIARA CZYNI CUDA....TRZEBA WIERZYĆ,ŻE SIĘ UDA ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

Super ze malutka chowa sie dobrze - najwazniejsze ze daje Wam wiele radosci i jest Waszym malym szczesciem :)
dewi pisze:Pamiętajcie-JEŚLI WIARA CZYNI CUDA....TRZEBA WIERZYĆ,ŻE SIĘ UDA ;)
swiete slowa :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

TO JEST NASZE MAŁE WIELKIE SZCZĘŚCIE GOSIU ;)
Teraz postaram się już do Was zaglądać regularnie i trochę popisać o swoich doświadczeniach;) Nie wiem na ile mi się to uda,ale bardzo mi było dobrze z Wami zawsze więc postaram się być jak najczęściej ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

Super Dewi - Twoje doswiadczenia pomoga nam w pozniejszej opiece nad naszymi maluszkami w przyszlosci. Ciesze sie ze bylo Ci z nami dobrze i postanowilas do nas wrocic - to bardzo mile :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

W końcu po długiej przerwie udało mi się wbić do Was na forum ;) Przepraszam za moją nieobecność ale praca i opieka nad małą nie pozwalały mi na to... Ale za to mam dobre wiadomości - na koniec maja spodziewam się dzidziusia ;) Druga dziewuszka ;) I oczywiście czekam na dobre wiadomości od Was kochane. Muszę nadgonić czytanie bo mam tyły... Mam nadzieję,że jakoś mi się uda ;) Pozdrawiam Was cieplutko ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomosci kochana - fantastycznie i dbaj o siebie i malutka :) Do maja juz nie tak daleko :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: udało się...

Post autor: vwd »

dewi, slonce Ty moje :D
to fajntastycznie, ze bedziesz miala 2 corcie!!! po prostu fantastycznie :) :)
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: udało się...

Post autor: dewi »

Już jest-Hania,02.06.2013 o 11.10 wyszła do nas Stokrotka ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: udało się...

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomosci kochana - serdeczne gratulacje i zycze by mala rosla zdrowo :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”