Nobel za badania nad in vitro

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Nobel za badania nad in vitro

Post autor: vwd »

Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nobel za badania nad in vitro

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze w koncu badania nad zaplodnieniem in vitro zostaly docenione - w koncu jest to duze osiagniecie w dziedzinie medycyny i pomoc w zajsciu w ciaze kobietom ktore nie moga zajsc w ciaze w naturalny sposob ;)
Ostatnio zmieniony środa, 6 października 2010, 18:21 przez gosiak76, łącznie zmieniany 2 razy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nobel za badania nad in vitro

Post autor: vwd »

tez tak uwazam :) to naprawde wielkie osiagniecie!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nobel za badania nad in vitro

Post autor: gosiak76 »

zeby tylko przedstawiciele kosciola spojrzeli na to z innej perspektywy jeszcze - ze jest to cos naprawde wyjatkowego dla kobiety zeby moc zostac mamusia pomimo ze wystepuja problemy a nie ze staraja sie wykluczyc takie dziecko poza krag - jezeli bylaby u mnie taka sytuacja to wiem ze staralabym sie o dzidzie w taki wlasnie sposob.
Przede mna sa wlasnie badania krwi ktore musze wykonac i miedzy innymi prolaktyna oraz kortyzol zrobione w 2-4 dniu cyklu zilustruja ten obraz dokladnie - jezeli wykaza ze moge miec problemy z plodnoscia to zacznie sie u mnie leczenie w tym kierunku w Anglii o czym zostalam juz powiadomiona przez lekarzy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”