I do mnie bocian zawitał ;-)

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: gosiak76 »

Zycze aby personel byl bardzo sympatyczny a czas w szpitalu minal bardzo szybko i zebys mogla cieszyc sie malenstwem ze swoja rodzinka w domku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: patrycja89 »

10 kg?? :shock: ja przytyłam już ok 10 kg a przede mną jeszcze 3 miesiące - prawie 4 jeśli urodziłabym dokładnie w terminie.. aż się boję pomyśleć ile mi jeszcze przybędzie.. dobrze, że tylko brzuszek mi się powiększa;p;p

Mam nadzieję że jak tylko Maciuś się pojawi to pochwalisz się jego zdjątkiem, żeby ciotki mogły się też z nim przywitać :):)
Czekam na wieści od ciebie i tak jak dziewczyny życzę Ci łatwego porodu i miłego pobytu na porodówce :):) :*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Jestem po kolejnej wizycie u lekarza,które teraz mam co 2 tygodnie.Maciejo nasz kochany waży 2700 już :shock: więc do porodu może być nawt 4 kg,będzie prawdziwy Maciek ;-))))Torba juz czeka spakowana,jeszcze tylko trzeba porobić ostatnie badania i sruuuuuu na porodówkę, w końcu ;-)Teraz uczucie strachu i niepewności przerodziło się w zniecierpliwienie.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: patrycja89 »

No to sporawego masz tego malca :) Ale to dobrze, lepiej żeby był większy i zdrowszy niż za malutki i trzeba byłoby go dokarmiać :)
Widzisz mi zostały ponad 3 miesiące a jedno małe ważne 1070 a drugie 1100 :p a mówili mi, że jak są bliźniaki to będą bardzo malutkie ;p;p nie wygląda na to :)
Wcale Ci się nie dziwię że już się niecierpliwisz.. ja nie mogę się doczekać kiedy zlecą te trzy miesiące.. chciałabym być tak blisko jak Ty :)
Kochanie życzę Ci dużo zdrówka i samych cudownych chwil w oczekiwaniu na Maciusia :)
Czekam tu na Ciebie:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Dzisaij kolejna wizyta u lekarza,już przedostatnia przed porodem :D Szybko mijaja mi te 2 tygodnie od wizyty do wizyty.Łóżeczko już stoi,pościelka ubrana,torba spakowana i...cierpliwości brak,bo już byśmy chcieli być wszyscy razem w domu.Na ostatniej wizycie miałam usg 4d i wiecie co????Maciek jest wypisz wymaluj Dawidek,taki sam nosek,ustka,policzki.Moi obaj synowie urodę odziedziczyli po tatusiu;-))))uuuufffff ;-)
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: rivombroza »

Karolinko :D Dlaczegotak się cieszysz że będzi epodobny do tatusia:)czyżbyś była brzydkim ludkiem:)ja stawiam na to że Maciuś to będzie wykapana Mamusia:)
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Cieszę się,że będzie podobny do Piotrka,bo w jego rodzinie wszyscy mają ciemną karnację,czarne włosy i oczy.Dawid jak był mały to był bardzo do niego podobny,teraz ma jaśniejsze włosy i oczka.
Załączniki
DSC00020 (Medium).JPG
DSC00020 (Medium).JPG (73.05 KiB) Przejrzano 15780 razy
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: patrycja89 »

Kochana ślicznego masz tego synka:) I na tym zdjęciu to naprawdę wykapany tata.. nawet uśmiechy mają podobne ;o) Teraz tylko czekamy na zdjęcie rodzinki w komplecie :)
Chciałabym być już na tym samym etapie co Ty :) Mam nadzieję, że po porodzie szybko do Nas wrócisz i pochwalisz się swoim malutkim Maciusiem :)

Buziaki i do usłyszenia:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: gosiak76 »

Obydwaj wygladaja super i rzeczywiscie Dawidka jest podobny do taty ... ciemna karnacja to musi wspaniale wygladac a tym bardziej fantastycznie u dzieci :) Pozdrawiam Karolinko i zycze wszystkiego naj calej rodzince :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Po kolejnej wizycie jestem coraz bardziej zniecierpliwiona,juz bym chciała być w domu po wszystkim.Skierowanie do szpitala mam na 15 lipca,więc to niedługo.Maciek to będzie prawdziwy grubiutki Maciek,waży już 3100 ;-)))Ciężko mi strasznie,bo rozpycha się skubaniec mały na wszystkie strony.Zdjęcia nie udało się niestety zrobić,bo wystawił sie pupą i siusiakiem,ani myślał obrocić buziuchnę.Uparty jak mamusia,każe na siebie czekać ;-)))))
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: vwd »

:) jeszcze chwile i sie wszystko zmieni i zateknisz za tym ;)
karolina794 pisze:Ciężko mi strasznie,bo rozpycha się skubaniec mały
Masz swietna, symapatyczna rodzinke :D Dbaj o nia i o siebie, bo rodzina to najwiekszy skarb! :) zycze Ci spokoju na te koncowke przed rozwiazaniem :) i oczywiscie powodzenia! :)
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Kochane żegnam się z wami na kilka dni,bo nie będę miała czasu żeby usiąść przed komputerem a w piatek zawijamy sie już na porodówkę.Proszę więc bardzo o trzymanie kciuków,odezwiemy się po powrocie do domu.Buziaczki i nie zapomnijcie o mnie przez ten czas ;-)
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: vwd »

ojej, to juz? :shock: super! :D Trzymam, mocno, b.mocno kciuki! :) :) POWODZENIA i do zob. z Maciusiem na rece ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: gosiak76 »

Karolinko powodzenia - niech porod przebiegnie bardzo szybko dla Was zebys nie musiala sie meczyc i czekamy na Twoj powrot z Maciusiem :) Calusy :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: vwd »

pamietaj, ze czekamy :) :) i trzymamy kciuki (ja nawet u nog :oops: )
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: patrycja89 »

Jeszcze tylko kilka chwil i będziecie w domku wszyscy razem :):)
Tak się cieszę :)
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i szybki powrót do domku :)
Czekam na wieści :)

buziaki kochana :*:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: marzenka86 »

Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie!!!Powodzenia!! :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: domowniczka »

no, wlasnie ;) czekamy :)
i trzymamy kciuki :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: gosiak76 »

Kciuki zacisniete i czekamy na Twoj powrot z malenstwem :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: domowniczka »

dalej czekamy :D i to w duzym napieciu :):)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: hercik17 »

Ależ ten czas leci...powodzenia kochana :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: EveLondon »

czekamy wszystkie jak na szpilkach :D
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Witajcie kochane moje,w koncu jestesmy w domku :D wszyscy razem :D Wrócilismy dopiero wczoraj gdyz nasz pobyt przedłużył sie troszeczkę,w czasie cesarskiego cięcia usuneli mi od razu ogniska endometriozy i musiałam pobyć pod obserwacją.Ale dość o mnie :D Maciuś-nasz kochany synek urodził się z wagą 3400 i mierzył 51cm,taka mała kluseczka :) Wszystko jest w porządku,miałam tylko problem z karmieniem przez jakieś 2 dni,ponieważ po zabiegu przebywałam 24 godziny na pooperacyjnym i nie miałam przy sobie Maciusia,ale dzielnie przetrwaliśmy i karmimy się teraz cycusiem :D Na razie odpukac Maciejo jest bardzo grzeczny,je,spi 3-4 godziny i kupka :) więcej napiszę jak znajdę chwilkę czasu wolniejszego i już się zorganizuję,a na razie przesyłam wam buziloe ogromne i dziekuję za wszystkie kciuki.Oczywiście pochwalę się swoim 3 przystojniakiem :D Zapomniała napisać,że Dawidek jest przeszczęśliwy,ale bardzo zazdrosny :(
Załączniki
Maiulek;-)
Maiulek;-)
Zdjęcie0156 (Medium).jpg (54.15 KiB) Przejrzano 16018 razy
Maciulek ;-)
Maciulek ;-)
Zdjęcie0142 (Medium).jpg (67.55 KiB) Przejrzano 16018 razy
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: gosiak76 »

Jest naprawde slodziutki. Ciesze sie ze juz jestescie w domku i mam nadzieje ze Dawidek za jakis czas zacznie Wam pomagac przy Maciusiu i nie bedzie juz wtedy zazdrosci ktora panuje u niego teraz czego mocno zycze. Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: hercik17 »

No szczęściaro maluch super :D :D :D cieszę się że już jesteście razem.Tylko poweidz mi jak ty to zrobiłaś że go masz.Dasz jakąś receptę :lol: :lol: :lol:
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: optymistka82 »

Jaki on cudny :)) Niech Ci się chowa zdrowo i daje mnóstwo radości. Buziole dla Was
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: domowniczka »

Kochana, b.serdecznie gratuluje! :D i zycze dla mamusi mnostwo cierpliwosci i szybkiego powrotu do formy (jak to usuneli Ci ogniska endo? gdzie byly? boli Cie cos?), a dla nowego, malego obywatela ;) aby rosl przynoszac chwale i radosc swoim rodzicom i nam wszystkim ;) Powodzenia! :D
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Tak domowniczko w czasie cesarskiego cięcia usuneli mi z macicy ogniska endometriozy,mój ginekolog stwierdził że skoro macica i tak będzie otwarta to pousuwa wszystko co co się da żebym miała spokój na jakiś czas.Teraz czekam na wynik badań histo.Nie skłamię jeśli powiem,że boli mnie bardziej niż po samej cesarce,ale wracam szybko do zdrowia.Moje chłopaki bardzo o mnie dbają :D choć i tak nie leżę,bo nie jestem z tych co mogliby leżeć całymi dniami.Oczywiście pierwsze kroki po powrocie do domu skierowałam do swojej kochanej kuchni :D
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: patrycja89 »

No jasne.. zamiast do męża, to do kuchni :D :)
Karolinko, serdecznie gratuluję Ci kluseczki - słodziutki malec:) Takie kochane prosto do schrupania :)
Cieszę się, że wszystko przebiegło pomyślnie i już jesteście w domku. Oby dalej było tak samo, no i żeby wyniki wyszły dobre :) Tobie życzę szybkiego powrotu do formy, abyś częściej mogła odwiedzać swoją ukochaną kuchnię, a Maciusiowi cóż samych cudownych chwil z rodzinką, i dużo dużo zdrówka :)

aaa no i Dawidkowi, małemu zazdrośnikowi dużo cierpliwości :)


P.S. z kwestii formalnych, mogłabyś mi napisać jakie miałaś znieczulenie?? Ja chyba popadam już w panikę..


buziole :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”