Dieta nie tylko przy endo

Czy odżywiasz się zdrowo? Czy stosujesz dietę? Czego powinno się unikać, a co jest wskazane w leczeniu endometriozy?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: gosiak76 »

ja ostatnio caly czas na ciemnym chlebie a do tego z ziarenkami - uwielbiam ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: rivombroza »

domowniczka pisze:dziewczyny, wrocilam do bialego chleba! trudno, nie potrafie jeszc tego ciemnego - nie smakuje mi i juz!
to nic, nic na mus, Twoje ciało i umysł nie może byc zmuszne a dieta nie może byc jakąs katorgą...Gosiak76 lubi ja też lubię :) możesz jeśc same ziarna przecierz np dyni lub słonecznika.a chleb biały dobry jest odkwaszony np Janosika pychota
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: vwd »

Witam serdecznie!
Dzis postanowilam: 1.ograniczyc spozycie bialego chleba oraz ziemniakow, 2.ograniczyc slodycze! :) Przeczytalam ponownie wszystkie dobre rady i mam nadzieje, ze starczy mi checi i silnej woli, aby w tych ograniczeniach wytrwac :) Czy moze ktos mi pomoze i wesprze? ;)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: EveLondon »

Powodzenia vwd!! ja tez przeczytlam to wszystko ale nie zbiore sie w sobie... lubie to co jem ;p jestem szczupla osoba i zawsze wszyscy pytaja mnie o diete a jak mowie ile pochlaniam to wszyscy w szoku i to jedyna rzecz ktorej nie zmienie bo kocham jesc wszystko ( pewnie polowa nie zdrowa, ale jak tak slucham i czytam to teraz malo co jest tak naprawde zdrowe) takze trzymam kciuki za ciebie :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: vwd »

Bardzo Ci dziekuje za wsparcie! :) Nigdy w zyciu sie nie odchudzalam - to moj pierwszy raz! :) i w zasadzie trudno to nazwac odchudzaniem - po prostu musze troche ograniczyc to i owo, bo mam zamiar sie wbic w sukienke, kt. jest zbyt obcisla. :) Boje sie, ze jednak mi sie to nie uda... Odchudzanie to orka. Chyle czola przed kazda, kt. narzuca sobie rygory i potrafi w nich wytrwac :D Ja jestem lasuchem, nigdy sie nie ograniczalam, bo nie musialam, a teraz dopiero widze jaki to klopot, gdy nie mozna jesc wszystkiego.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: gosiak76 »

Wiec kochana Vwd jak Ci sobie dajesz rade z rezimem diety ??? Mam nadzieje ze uda Ci sie osiagnac cel i zmiescic w sukienke. Pozdrawiam cieplutko :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: agachod1 »

A ja trzymam kciuki za wszystki dziewczyny, ktore przeszly na diete. Ja jestem bardzo niezdyscyplinowana pod tym wzgledem i pewnie nie dalabym rady wytrzymac tygodnia. Pozdrawiam i zycze upragnionych efektow odchudzajacych. Buzka. :wink:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: vwd »

Dzieki dziewczyny! :) Wsparcie podczas wyrzeczen naprawde pomaga! :D Niestety, ja tez nie jestem specjalnie zdyscyplinowana, ale... jem mniej slodyczy :) mniej chlebka :) mniej ziemniaczkow :)
z ta sukienka to bedzie (raczej) lipa , bo czasu za malo ... ale jeszcze nie odpuscilam :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dieta nie tylko przy endo

Post autor: gosiak76 »

vwd pisze:z ta sukienka to bedzie (raczej) lipa , bo czasu za malo ... ale jeszcze nie odpuscilam :D
wiec nie odpuszczaj jeszcze - dawaj dawaj bo wiem ze mozesz to zrobic gdyz w koncu zle nie wygladasz ;) cos wiem na ten temat :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dieta przy endometriozie”