CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Czy odżywiasz się zdrowo? Czy stosujesz dietę? Czego powinno się unikać, a co jest wskazane w leczeniu endometriozy?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: gosiak76 »

Gosiu a jest u Was cos takiego jak aerobik w wodzie ??? Moze to by cos dalo a jednoczesnie wspaniale wplywalo na Ciebie gdy bedziesz w wodzie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: ewooncia1 »

Ja się melduję i moje +4 się meldują też. Za bardzo lubię jeść i gotować, za dużo czasu w garach, na ćwiczenia nie ma czasu, a ciasteczka najlepiej się piecze po nocy... i spróbować trzeba wtedy czy dobre wyszły... eh...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: domowniczka »

ja w lecie jem mniej :D i staram sie nie jesc tlusto :D i mniej smazonego :D
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: ewooncia1 »

Ja z racji swojego hobby nie wiem czy kiedykolwiek będę ważyć tyle co bym chciała... Ćwiczyć się nie chce, słomiany zapał się wypalił...

Nie wiem czy mogę, ale jeśli już to chyba ten wątek będzie odpowiedni do małej autopromocji :)
http://thepotishot.blogspot.com/

Dopiero zaczynam i dużo tego nie ma, będzie więcej, ładniej i kolorowiej i pyszniej, no i byłoby mi miło gdyby ktoś czasem zajrzał, zwłaszcza z Elitarnego Klubu Endo Lasek :lol:
Fajnie się czymś zająć, głupie myśli nie przychodzą do głowy i człowiek się tak nie skupia na problemach... :D Muszę pomyśleć o jakichś daniach dla nas, może coś z olejem lnianym itp :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: vwd »

hahahaha i to w watku o odchudzaniu ;) ale stronka super! :D a Twoi bliscy nie tyja? mnie maz wyslalby w kosmos, gdybym mu takie rarytasy podsuwala ;) a przy okazji, znowu zauwazylam, ze nasililo sie u facetow przestrzeganie diety - w moim otoczeniu widze takich kilku :D ale jestem glodna... oj zjadlabym to wszystko co na Twoich zdj., lacznie z ta nadgryziona kromka ;) hahaha
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: ewooncia1 »

Jak nie tyją jak tyją... Mojego chłopaka już z dychę utuczyłam... :D Właśnie dlatego postaram się gotować bardziej light...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: domowniczka »

a ja nadal staram sie mniej jesc i tak raczej sucho, no i oczywiscie jako, ze sezon wiecej owocow! zamiast schabowego ;)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: vwd »

Hej laski :) Czy aktualnie ktoras sie odchudza? :)
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: ewooncia1 »

Ja absolutnie nie! Ja zajadam stresy związane z kupnem mieszkania, kredytem, umowami :D U mnie +5kg... Wczoraj o 22 były lody z bitą śmietaną, dziś frytki, a teraz dobijam się żelkami Haribo... Będę tego żałować gdy będzie kolejne +5... Ale myślę o tym, aby ograniczyć takie nocne podjadanie (nawet nie podjadanie, ŻARCIE!).
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: vwd »

dziewczyny, postanowilam rozpoczac ograniczenie jedzenia :) i jeszcze wprowadzenie troche ruchu ;) bo troche przytylam przez zime ;) Wy nie przytylyscie?
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: ewooncia1 »

Jak to nie :lol: Ja +17kg z czego póki co tylko jakieś 1,30 to dzidziuś :oops: I na tych 17 pewnie się nie skończy... Jak urodzę, jak skończę karmić to do Was dołączę, ale to jeszcze ładnych kilka miesięcy... ale już intensywnie o tym myślę, bo wyglądam jak słonik :wink:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: vwd »

ewoonciu, wygladasz na pewno przeslicznie!!! ciaza to wyjatkowy czas w zyciu kobiety - trzeba sie tylko cieszyc tym odmiennym stanem :D
ja to co innego... wczoraj kupilam smalec :lol: zmarzlam, u nas zimno jak w marcu, a nikt nie grzeje, bo przeciez czerwiec :P jak tu ograniczyc jedzenie?! :shock:
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: CZY KTOŚ TU SIĘ ODCHUDZA? GRUPA WSPARCIA :)

Post autor: ewooncia1 »

Jak się zrobi w końcu cieplej, to będzie większa ochota na sałatki, warzywa, owoce, chude mięso i ryby (zamiast smalcu) :D A moja waga wymaga małej korekty - jednak +19 już jest :oops: W życiu nie sądziłam, że się tak spasę w ciąży! Zawsze sobie obiecywałam, że będę się w ciąży odżywiać zdrowo i racjonalnie, że warzywa owoce rybki, ale niestety bita śmietana i pyzy z masłem po nocy... to nie do końca tak miało wyglądać... dziwne jak kobieta świetnie sobie umie usprawiedliwić swoje obżarstwo kiedy jest w stanie błogosławionym :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dieta przy endometriozie”