Antykoncepcja wedlug sumienia

Co ostatnio się wydarzyło? Co Cię wzburzyło? Czy jest coś o czym chciałbyś pogadać?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: gosiak76 »

Z pigulka jest tak samo jak z bronia - sprzedawca nie ponosi odpowiedzialnosci w jaki sposob zostanie uzyta przez klienta - uwazam ze sprzedawaca jest od tego zeby sprzedawac leki a z sumieniem powinna sie liczyc osoba ktora ktoa stosuje antykoncepcje "po stosunku" bo to w koncu decyzja osoby ktora te tabletki kupila.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: hercik17 »

catrina27 pisze:Ten świat staje na głowie. głupota goni głupotę. Lepiej mieć więcej dzieci w domu dziecku... Każdy powinien mieć własny wybór i kierować się własnym sumieniem.
Każdy w tej kwestii powinien decydować za siebie.Jak kogoś nie stać na piąte czy szóste dziecko to lepiej niech się zabezpiecza,a nie potem wyrzucają dzieciaczki :( Jestem WIELKĄ przeciwniczką aborcji,ale właśnie żeby tego uniknąć,to trzeba się zabezpieczać.
Rząd chce by się więcej dzieci rodziło bo przecież na nasze emerytury już nie mają,ale nie tędy droga....To jest jakiś absurd
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: karolina794 »

Zamiast wprowadzać jakąś głupia i pozbawioną wogóle sensu ustawę zakazująca sprzedaży antykoncepcji stworzyli by dla nas w końcu jaką porządną na miare Unii polityke prorodzinna.Powinni postarać sie zachęcic młodych,by zakładali rodziny.A tak co jak marne 48 zł rodzinnego co miesiąc nie wystarcza nawet na paczke pampersów i to też nie każdemu się nalezy.Mojemu Dawidowi nic sie nie należy bo ja zarabiam tyle,że na naszą 3 dochód przekracza.A czym on jest gorszy od innych dzieci,ma takie same potrzeby a może i wieksze.Onie nie martwia się o nasze emerytury cholera jasna tylko o własne dupy :oops: (troszkę mnie poniosło)Założe się,że większość naszego rocznika nawet emerytury w tych czasach nie dożyje.Jak wygląda ich polityka prorodzinna na dzień dzisejszy???
-od lipca wprowadzą nam vat na ubranka dziecięce
-od stycznia tego roku osoby nie będące w związku małżeńskim nie mogą odliczyć dziecka od podatku
Takich przykładów mozna by mnożyc,ale nie chę żeby mi ciśnienie skoczyło :D
I co to ma byc do jasnej ciasnej!!!!!!
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: hercik17 »

Ale karolinka się zdenerwowała :D ale mnie też to wkurza.Też nie mam rodzinnego. W ogóle Polska polityka jest do bani.Zero pomocy rodzinie.I co nam dała Unia? W Niemczech jakoś jest inaczej,starają się pomagać rodzinom,a u nas zajmują się pierdołami w rządzie.nie raz to mi się nie chce dziennika oglądać,bo między sobą kłócą się o byle co zamiast wziąć się do pilnych spraw.Co do emerytur to zgadza się że z dzisiejszym systemem pracy,nerwami ciężko będzie dożyć emerytury.Ja od 18 roku życia mam reumatyzm,jeszcze endo i nie wyobrażam sobie jak wydłużą nam jeszcze wiek emerytalny,to o lasce chyba będziemy chodzić do pracy :D Ale wydajność pracownika będzie super!!!!
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: catrina27 »

Trzeba wyjść na ulicę !!!! Tak jak nasi dziadkowie i rodzice. To może się obudzą.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze to ze weszlismy do Unii to nie jest wina Unii ze Polska nadal nie wprowadzila polityki prorodzinnej - po prostu rzad tak zadluzyl panstwo ze teraz tylko szukaja skad wysepic jakies pieniadze od ludzi zeby splacic dlugi zaciagniete od innych panstw - to jest glowny problem.
Kocham nasz kraj ale polityka i rzad sa do bani tak naprawde bo nie interesuja sie losami spoleczenstwa tylko dbaja o siebie pomimo ze i tak maja wysokie diety.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: vwd »

dziewczyny :) zgadzam sie z Wami, ze nie ma odpowiedniej polityki prorodzinnej, ale...
1. to nie jest wina rzadu lecz parlametu!!!!!!! :) rzad jest wladza wykonawcza, a prawo ustala parlament (zreszta b. nieudolnie!)
2. to nie rzad zadluzyl panstwo! lecz rzady!!! ;) bo przeciez my jako Polska mamy dlugi od czasow Gierka...

B.podoba mi sie wypowiedz karolinki :)
karolina794 pisze:Zamiast wprowadzać jakąś głupia i pozbawioną wogóle sensu ustawę zakazująca sprzedaży antykoncepcji stworzyli by dla nas w końcu jaką porządną na miare Unii polityke prorodzinna.Powinni postarać sie zachęcic młodych,by zakładali rodziny.A tak co jak marne 48 zł rodzinnego co miesiąc nie wystarcza nawet na paczke pampersów i to też nie każdemu się nalezy.Mojemu Dawidowi nic sie nie należy bo ja zarabiam tyle,że na naszą 3 dochód przekracza.A czym on jest gorszy od innych dzieci,ma takie same potrzeby a może i wieksze.Onie nie martwia się o nasze emerytury cholera jasna tylko o własne dupy
Te slowa tycza sie wszystkich parlamentarzystow!!!! Wasze odprawy po zakonczonej kadencji nas bulwersuja!!! Przeciez jestescie jakby na kontrakcie, wiec dlaczego po wygasnieciu tego kontraktu przyznajecie sobie odprawy??? Klocicie sie o historie, o IPN, o symbole, o to kto kogo obrazil!... :oops: Dlaczego nie dyskutujecie tak zaciekle o sprawach gospodarczych???!!! :evil: Mamy kiepskich parlament! Czasami zastanawiam sie, jaki z nas narod, skoro wybieramy sobie takich przedstawicieli wladzy?!
Moś
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 16 czerwca 2011, 00:23

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: Moś »

ja Wam powiem więcej - mojej koleżance giekolog nie chciała przepisać pigułek... bo to niezgodne z jej poglądami! Jeszcze poinformowała kumpele, że najlepsze jajeczka jej uciekają i poleciła metodę z tym pomiarem sluzu (zapomniałam, jak to się nazywa....) A kumpela 26 lat, studiuje no i dzieci jej nie w głowie...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Antykoncepcja wedlug sumienia

Post autor: gosiak76 »

Moś pisze:mojej koleżance ginekolog nie chciała przepisać pigułek... bo to niezgodne z jej poglądami! Jeszcze poinformowała kumpele, że najlepsze jajeczka jej uciekają i poleciła metodę z tym pomiarem sluzu
to jakas masakra zaczyna sie dziac :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy o wszystkim”