FILMY

Czytasz książki? Oglądasz filmy? Gotujesz? Pieczesz? Śmiejesz się? Napisz, co robisz w wolnym czasie?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

FILMY

Post autor: gosiak76 »

Dziewczyny dzis obejrzalam film "Igrzyska smierci" (The hunger games) i moge powiedziec ze jestem pod wrazeniem filmu, ktory potrafi momentami wzruszyc do lez. W filmie glownie przedstawiona jest walka o przetrwanie a jednoczesnie przyjazn i oddanie.
Ostatnio tez pisalam o filmoe Foster - opowiada o malzenstwie ktore nie moze miec dzieci po pewnym zdarzeniu ale moga adoptowac dziecko z domu opieki na co w koncu sie decyduja - co z tego wyniknie nie powiem ale zapraszam do obejrzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: FILMY

Post autor: EveLondon »

Ogladalam oba filmy i oba bardzooo mi sie podobaly swoja droga Foster ogladam wlasnie teraz chyba po raz 20ty :D lubie wracac do dobrych filmow. Ostatnio obejrzalam Jak urodzic i nie zwariowac (ang what to expect when you're expecting) i powiem wam ze czekalam strasznie na ten film wierzylam ze mga komedia ale mimo wszystko wycisnal u mnie lze bo jenifer Lopez gra tam nie plodna kobiete i sceny z nia sa dosc dolujace przynajmniej dla mnie. Film ogolnie godny polecenia poprostu dla nas kobiet z problemami jest to komedia z domieszka lez.
ojj o filmach to ja moge godzinami :D
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: FILMY

Post autor: agachod1 »

Dla milosnikow kina akcji polecam film Uprowadzona. Niesamowity, opowiadajacy bezwzgledna walke o odzyskanie porwanej corki przez kochajacego ja nad zycie ojca.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: FILMY

Post autor: gosiak76 »

Agus widzialam ten film - jest swietny ale wiem tez ze pojawila sie juz w kinie druga czesc filmu Uprowadzona.

Ja polecam jeszcze jeden film - bardzo wzruszajacy ale przepiekny a mianowicie Noce w Rhodante - ten film dala mi Marika do obejrzenia i go bardzo lubi ogladac a ja po obejrzeniu uronilam kilka lez ale naprawde film warty obejrzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: FILMY

Post autor: vwd »

A ja wczoraj czytalam artykul nt 3 filmow: Scigana, John Carter, Przetrwanie. Podobno tez warte obejrzenia :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: FILMY

Post autor: agachod1 »

Ok. W takim razie na pewno obejrze jak tylko uda mi sie je znalezc w necie. :wink:
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: FILMY

Post autor: agachod1 »

Dziewczyny, mam do was pytanko w sprawie filmu, ktorego tytulu nie pamietam. To bylo pod koniec lat 90-siatych. Puscili film, w ktorym glowni bohaterowie to Flip i Flap tylko, ze aktorzy odtwarzajacy te role byli inni i zupelnie nasladowali oryginalnego Flipa i Flapa. Byli ucharakteryzowani jak Laurel i Hardy. Odtworzyli kazdy ich ruch, zachowanie, mimike twarzy, wszystko...Film byl super, tylko nie pamietam tytulu. Przekopalam caly net w poszukiwaniu i nic. Wyswietlaja sie oryginalne filmy z Flipem i Flapem, a o tym super filmie cisza, jakby go w ogole nie bylo, a przeciez to byl hit i te role odtworzone przez innych aktorow, mistrzostwo. Moze wam sie cos skojarzy. Moze ktoras z was widziala ten film i pamieta jego tytul. Byloby super gdybym mogla go obejrzec jeszcze raz. Bogus tez nie slyszal o tym filmie i to jest dziwne, bo on lubi ogladac TV. Jak cos bedziecie wiedziec, napiszcie prosze. Dzieki...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: FILMY

Post autor: gosiak76 »

Agus ja rowniez nie slyszalam o tym filme i przykro mi ze nie jestem w stanie pomoc Tobie w tej kwestii :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: FILMY

Post autor: EveLondon »

Hej dziewczyny chcialam wam polecic wspaniale, wzruszajace filmy i od razu uprzedzam niesamowite wyciskacze lez !!! Ogladalam jej juz pare razy a mam je pare dni pierwszy to "Nad zycie" historia naszej siatkarki Agaty Mroz ktora poswiecila swoje zycie na urodzenie coreczki. oraz "October Baby" piekny poruszajacy film o dziewczynie ktora szuka odpowiedzi o swojej przeszlosci. Przygotujcie chusteczki. pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: FILMY

Post autor: gosiak76 »

Na pewno obejrze obydwa - mam nadzieje ze chociaz jeden z nich bede mogla obejrzec w niedziele :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: FILMY

Post autor: hercik17 »

Igrzyska Śmierci też oglądałam-Super! :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: FILMY

Post autor: gosiak76 »

Obejrzalam film Nad zycie i strasznie mnie ten film poruszyl - film jest przepiekny i latwo uronic na nim lzy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
madzielenka27
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 12:37

Re: FILMY

Post autor: madzielenka27 »

Witam . ja jestem prawdziwym pochłaniaczem filmów a więc dający do myślenia " całkiem zabawna historia" "Nietykalni" - to coś co wzrusza , ""3 metry nad niebem o miłości ,ale kończy się tak sobie i " aż cię nie opuszczę
Tak z lekkich jak mi coś wpadnie to dopiszę :)
Florian
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2012, 20:57

Re: FILMY

Post autor: Florian »

Ja nie jestem kinomaniaczką ale mój mąż tak więc często wyciąga mnie na różne filmy. Ostatnio oglądałam bardzo rozreklamowany i polecany chyba przez wszystkich Mój rower. I muszę przyznać że bardzo interesujący choć nie porwał mnie. Choć z takimi filmami już tak jest że nie jest ich zadaniem by porywały ;)
Z ostatnio oglądanych to najbardziej podobał mi się film Nietykalni. Gorąco polecam :) Pomiędzy świętami będzie trochę wolnego czasu więc będzie można się wybrać do kina. Polecacie coś?
Jeśli chodzi o Igrzyska śmierci to polecam przeczytać książki. Film był dobry ale nie warto czekać aż nakręcą kolejne części by dowiedzieć się jak dalej potoczyła się ta historia :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: FILMY

Post autor: vwd »

Atlas chmur :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: FILMY

Post autor: gosiak76 »

Nietykalni - wspanialy film wywolujacy usmiech na twarzy w wielu momentach :)
W swieta powrocilam do krainy czarow i magii - a wiec do przygod Harrego Pottera :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: FILMY

Post autor: vwd »

vwd pisze:Atlas chmur :)
nikomu sie nie podobal?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: FILMY

Post autor: gosiak76 »

Ja nie ogladalam ale polecam film "Szczesciarz" (The Lucky One) oraz "Nietykalni".
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: FILMY

Post autor: Milionek66 »

Witajcie :)

Dzień Dobry Wieczór Wszystkim :)
A ja obejrzałam mnóstwo Filmów swego czasu. Wybieram tylko ciekawe,sensowne.
Wczoraj obejrzałam "Wyprawa po życie" O dwóch chłopcach,z różnych rodzin.
Mieszkających obok siebie,bo tuż za płotem.Dwie wychowujące ich ,oczywiście każdego
z osobna ich mamy. Widać różnice i podejście w wychowaniu dzieci.,, ale to na tyle.
Polecam naprawdę ciekawy i trzymający w napięciu.

Dobre filmy również to :

1. Cudotwórca.
2. Sypiając z wrogiem.
3. Tożsamość
4. Bez śladu"

Pozdrawiam :)
dersa
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 25 września 2015, 16:23

Re: FILMY

Post autor: dersa »

Nietykalni to świeny film. Zabawny i wzruszający, ale również obrazujący rzeczywistość.
szocik
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 15 listopada 2015, 15:17

Re: FILMY

Post autor: szocik »

Ostatnio w kinach leciał Marsjanin, polecam sobie jakieś zdjęcia zamówić np. w http://s2artstudio.com z tego filmu , super na fototapety do pokoju. Film bardzo bogaty jest w zdjęcia różnych części marsa, pięknie : )
Ostatnio zmieniony piątek, 20 listopada 2015, 14:07 przez szocik, łącznie zmieniany 1 raz.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: FILMY

Post autor: vwd »

a byla juz ktoras z was na Listy do M2?
ja lubie komedie
uwazam, ze komedie jest o wiele trudniej napisac/stworzyc niz cokolwiek innego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozrywka”