Witajcie dziewczyny

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Witajcie dziewczyny

Post autor: olla27 »

Czuje się dobrze, lepiej niż wczesniej :) chociaż cały czas jestem na tabsach przeciwwym. bo bez nich jest strasznie.
W piątek byłam u gin. powiedział że będzie córa :D zaczyna to do mnie wkońcu dochodzić i zaczynam się cieszyć :) brzuszek pomału też zaczyna rosnąć. :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie dziewczyny

Post autor: vwd »

olla27 pisze:Czuje się dobrze, lepiej niż wczesniej :) chociaż cały czas jestem na tabsach przeciwwym. bo bez nich jest strasznie.
W piątek byłam u gin. powiedział że będzie córa :D zaczyna to do mnie wkońcu dochodzić i zaczynam się cieszyć :) brzuszek pomału też zaczyna rosnąć. :)
jak milo czytac ten wpis :D jak przyjemnie wspominac te dobre wiesci! :) ciekawe jestesmy co tam sie teraz dzieje u Ciebie... napisz :) Pozdr. b.b.b serdecznie
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Witajcie dziewczyny

Post autor: olla27 »

Witajcie dziewczyny :) strasznie dawno tu zaglądałam. Co mogę Wam napisać moje życie wywrocilo się do góry nogami. Udało się zostałam mama moja Milenka ma 9 m-cy. Właśnie sobie spi:) Ciążę przechodzilam bardzo ciezko przytylam 30 kg. Porod hmm tez nie było lekko rodzilam 10 godz. ale udało sie. Mam śliczną lobuziare chodze nieprzytomna ale i szczesliwa. Karmię jeszcze piersia okres dostałam w tamtym m-cu. Brzuch trochę bolał pomogł mi ibiprofen (SZOK) wcześniej to tylko ketanol. Za to pierwsza owulacje po ciąży miałam mega bolesna aż pobiegłem do gin.bo myślałam że to Endo sie odzywa. Moje życie kręci się wokół małej jestem w nia zapatrzona i zakochalam sie w niej po uszy. Wiec dziewczyny warto walczyć i mieć nadzieję :) mam nadzieje ze i Wam sie uda. Dziekuje vwd ze sie odezwalas pozdrawiam i caluje
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witajcie dziewczyny

Post autor: domowniczka »

Ty szczesciaro! :)
GRATULACJE!!!!!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie dziewczyny

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiesci. Jak sie czujecie obydwie? Czy Milenka jest spokojna dziewczynka czy lubi byc raczej w centrum uwagi? Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie dziewczyny

Post autor: vwd »

olla27 pisze:Moje życie kręci się wokół małej jestem w nia zapatrzona i zakochalam sie w niej po uszy. Wiec dziewczyny warto walczyć i mieć nadzieję mam nadzieje ze i Wam sie uda. Dziekuje vwd ze sie odezwalas
przeslij nam zdj. malej to i my sie w niej zakochamy. Jakze Ci mocno GRATULUJE i naprawde sie ciesze, ze zostalas mamusia. Jak sie miewa twoje szczescie? A jak Ty sie miewasz? Czy wszystko dobrze? Sciskam i do przeczytania...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie dziewczyny

Post autor: gosiak76 »

Napisz prosze co slychac u Ciebie. Jak coreczka - pewnie duzo urosla juz odkad napisalas ostatniego posta na forum. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”