Cześć eendo kobietki

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Martucha27
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2014, 16:54

Cześć eendo kobietki

Post autor: Martucha27 »

Moja historia z endo trawa od czerwca tego roku właśnie jestem po kolejnej kontroli i wiadomości są o tyle dobre że na razie nie mam mowy o operacji kończę 3 serie leczenia visannem która jak narazie przynosi dobre efekty bo torbiele endo zmniejszają się a potem proces przywracania miesiączki bo jak to mówi mój lekarz jeszcze młoda jesteś pomyśl o bejbiku.:D .A endo paskuda jak na razie nie jest taka straszna wróciłam do pracy to nie bardzo mam czas o niej myśleć.
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Cześć eendo kobietki

Post autor: olla27 »

Witaj Martuś , cieszę sie że u Ciebie wszystko dobrze :) super że visanne pomaga, tak ma być :)
Ja ciesze się że mam pracę, bo w niej nie mam czasu o tym wszystkim myśleć. :)
Pozdrawiam i 3maj się ciepło.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć eendo kobietki

Post autor: gosiak76 »

Witaj Martus - wspaniale ze lek pomaga oraz dobrze ze trafilas na specjaliste ktory wie co to jest endometrioza.
Jak Twoje samopoczucie ?
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Martucha27
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2014, 16:54

Re: Cześć eendo kobietki

Post autor: Martucha27 »

czuje się ostatnio rewelacyjnie nawet się śmieje że endo zołza nie taka straszna jak ją opisują , ale do lutego tylko biorę visanne i już koniec kuracji i dopiero wtedy się okaże jak to będzie dalej wyglądało:)
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Cześć eendo kobietki

Post autor: olla27 »

To super że czujesz się już lepiej :) miejmy nadzieję że po odstawieniu v też będzie dobrze.
3maj się kochana :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć eendo kobietki

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze po odstawieniu leki bedzie nadal dobrze czego Ci bardzo mocno zycze. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”