Historia - czarna.aga

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Historia - czarna.aga

Post autor: interadmin »

Witam... zaglądam tu od jakiegoś czasu, od ponad tygodnia.... Właściwie nie jestem do końca pewna czy mam endometriozę, albo może się jeszcze przed nią bronię :-/
w zeszły poniedziałek byłam u ginekologa... opowiedziałam mu o wszystkich swoich dolegliwościach. Po zawołaniu 150 zł, które grzecznie położyłam na biurko zaprosił do badania zdziwił się, ze boli mnie macica :-/ i postanowił zrobić USG dopochwowo. Jeszcze nie zaczął badania, a już się drapał po brodzie pytając: "czyżby to była endometrioza??"
Robiąc USG stwierdził, że mam liczne skrzepy wewnątrz macicy i potwierdził swoje przypuszczenia. Powiedział, że jestem młoda i szkoda by było mnie kroić, a tak może być jeśli macica będzie się dalej powiększać. Zaproponował zatem wkładkę domaciczną hormonalną za 1000,00 ....
Czytałam po tej wizycie sporo, miałam jechać do porządnej ( podobno) przychodni przyszpitalnej w Bydgoszczy... Niestety na dzień przed planowaną wyprawą dostałam miesiączkę (nigdy nie wiem kiedy się jej spodziewać). Z reguły ciężko mnie do lekarza wysłać, tyle już razy się zawiodłam... tym razem się biorę za siebie, więc trzymajcie laseczki kciuki, mam nadzieję, że nie trafię na kolejnego partacza, chcącego dobrze zarobić....
Pytanie tylko co widział ten ginekolog u którego byłam? Powiedział "skrzepy" , mogą to być torbiele?? :-/
A może któraś z was zna odpowiedniego lekarza z Kujawsko-pomorskiego, do którego warto sie wybrać??
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko i trzymam kciuki, byście odczuwały mniej dolegliwości... Buźka
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”