Historia - HEIDI

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Historia - HEIDI

Post autor: interadmin »

O mojej chorobie endo dowiedziałam się przypadkowo,ponieważ miałam mięśniaka 6cm ,a mój lekarz nie umiał mi pomóc trafiłam do Giżycka do kliniki dr.Nowickiego.ON od razu doradził operację. Wtrakcie laparoskopi stwierdził endometriozę ,miałam dużo szczęścia bo chciał mi wszystko usunąć,mówił,że nie wiedział od czego zacząć.Usunoł guza i zrosty.Potem przez 3miesiące jadłam orgametril,to było w czerwcu.We wrześniu miałam drugą operacje usuwał mi zrosty z szyjki macicy bo nie dał rady wszystkiego za jednym razem i przyjmowałam orgametril.Wszystko potem się uspokoiło i czułam się super.OD jakiegoś pólł roku znowu mam bóle brzucha,zaparcia podczas miesiączki ,albo biegunkę.Ból jest nie do zniesienia,tabletki na mnie już nie działają tyle ich pochłaniam.Najgorsze jest to,że jak dostanę miesiączki to leje się ze mnie strasznie,a innym razem wylatuja kawały skrzepów.Po prostu jak mam okres to jestem nie do życia, ból mnie wykańcza.Ostatnio brzuch bolał mnie przez 8 dni non stop.Mam problem ,bo lekarz,który mnie leczył niestety zmarł w tym roku.Bardzo proszę o namiary na kogoś kto zna się na endo.Czytałam wasze historie i mam takie same objawy może jest ktoś kto mi pomoże!!!
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”