A miało być tak pięknie...

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: catrina27 »

Świetna wiadomość ;)
Ważne, żebyśmy my czuły się dobrze. A wtedy jesteśmy mocniejsze. Popieram :D
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

Ja też popieram :)Dzięki za aktywność w moim temacie. Jesteście wielkie!!!Dziewczyny cieszę się, że się ztozumiałyśmy.

Gosiu przykro mi naprawdę. Jednak jesteś świadomą kobietą, "wyedukowaną" (jakkolwiek to brzmi), dlatego wierzę w Ciebie. Pokonasz tego raka. Daj znać, po 10-03. Dajesz nam duże wsparcie, błyszczysz na forum wiedzą. Mam nadzieję, że zajmują się Tobą specjaliści i pomogą Ci z tym wygrać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Aldonko to o czym dowiedzialam sie czytajac wiele literatury pragne przekazac Wam i stalo sie tak ze zbieralam informacje myslac ze mam wlasnie endo - wstapilam rowniez tutaj szukajac pomocy - sporo sie dowiedzialam na temat postepowania i leczenia a takze diagnozowania - lekarze robia co w ich mocy obecnie abym byla po bezpiecznej stronie i mogla wykopac gada z siebie :)
Nadal bede z Wami poki moge i mam sily aby Was mobilizowac i dawac przyklad z samej siebie. Obiecuje ze dam znac jak sprawa wyglada po 10 marca - buziaki

Aldonko rowniez jestes wielka bo starasz sie odsunac problem od siebie poprzez inne szczegoly ktora powoduja ze jestes atrakcyjna :)
Jak sie obecnie czujesz kochana??
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

Gosiu,
od wczoraj czuję się lepiej, bo po 16 stu dniach plamienia, wczoraj nie było nic. I mogłam się kochac nie myśląc o tym że trzeba uważać i szybko wyskakiwać, aby się odświeżyć. Mogłam spokojnie leżeć. Tylko tak jakoś sucho mi się zrobiło w pochwie, ale to nic :)
Fajnie, że znowu mogę się zwierzać ze wszystkiego i nie krępować się niczym. Duży ciężar ze mnie schodzi, nie duszę w sobie wszystkiego i to jest super.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: vwd »

Aldona pisze:poszłam na kontrolne usg i okazało się, że maleństwo odeszło. Nic nie czułam. Rano tylko ubrałam się na czarno i przez głowę przeszła mi myśl, że wyglądam jakbym miała żałobę. Kilka godzin później ją miałam … ;( [...]A miało być tak pięknie, miał być dzidziuś a przyszła ona!!!
B. wspolczuje! Tez przezylam taka strate i wiem, ze to cos przeokropnego! :( Nie potrafilam dlugo o tym opowiadac... Nawet teraz czuje sie z tym okropnie :( Wierze, ze sie wszystko dobrze ulozy :) Jestes na najlepszej drodze do tego, zeby w przyszlosci zostac szczesliwa mama :D Zycze Ci powodzenia :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Aldonko ciesze sie ze czujesz sie juz lepiej i nic juz Ci nie przeszkadza w trakcie stosunku - to wazne ze czujesz sie bardziej zrelaksowana. Mam nadzieje ze bedzie juz teraz wiecej takich dni u Ciebie :*

Aldonko, Vwd wiem ze strata malenstwa bardzo odbija sie na psychice gdyz wiedzialyscie o istnieniu malenstwa - trudno jest pogodzic sie ze strata tego co sie stalo ale wiem ze te malenstwa czuly sie chciane - przeszkoda byla endo ktora pokrzyzowala plany. Zycze Wam obydwu duzo sily i zdrowka oraz zeby Wasze marzenia mogly sie spelnic :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: catrina27 »

Aldona pisze:Tylko tak jakoś sucho mi się zrobiło w pochwie, ale to nic
Ja też mam taki objaw ;) Zaopatrzyłam się w żel nawilżający i jest ok ;)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

Dzięki za wszystko.
Ja na razie obywam się bez żelu i dajemy radę, potrzebuję trochę więcej pieszczot i tyle :D .
VWD przykro mi, wydaje mi się, że ktoś kto doświadczył tego potrafi wczuć się w pełni w sytuację. A jest to straszne, gdy jeszcze przyjdzie endo i nic nie wiadomo, co wydarzy się w przyszłości.
Mam nadzieję jednak, że w końcu użyję testu i on pokaże co trzeba.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Aldona pisze:[...]Mam nadzieję jednak, że w końcu użyję testu i on pokaże co trzeba.
trzymam kciuki ze sie uda - buziaki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

dzięki!

Ostatnio nie mam czasu nawet myśleć o chorobie. Gdyby nie fakt, że biorę regularnie tabletki i drzwoni codziennie budzik z przypomnieniem o tym. Mam tyle innych spraw na głowie, że masakra. Na szczęście choroba nie przeszkadza mi działać na tych ogromnych obrotach, które teraz mi non stop towarzyszą.
W najbliższym czasie chcemy się budować, w pracy wszystkiego pełno i w domu tylko śpię. Nawet zdarza się, że nie mam czasu na SEX (jak w tej reklamie) :lol:
Ale jest fajnie, jest adrenalina. Nie mam czasu się rozczulać nad sobą. Tylko szkoda mi, że nie mogę już tak często zaglądać na tą stronę.
Piszę to, żebyście wiedziały, że jestem z Wami myślami a niestety nie mogę zawsze być z Wami w internecie.
Pozdrawiam Was mocno i duże buziaki dla Was
Jak tylko znajdę czas postaram się tu być jak najczęściej :P
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Aldonko - super ze tyle sie dzieje teraz u Ciebie i nie masz czasu myslec o chorobie - to jest najwazniejsze. Myslami bedziemy z Toba i czekac bedziemy na Twoje pojawienie sie - mam nadzieje ze mimo tego szalenczego i zawrotnego tempa uda Ci sie czesto tu zajrzec abysmy wiedzialy co dzieje sie u Ciebie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: vwd »

Trzymamy Cie Aldonko za slowo :) I naprawde b. sie cieszymy, ze zycie tak cie pochlania, ze zapominasz o chorobie :) :) O to wlasnie w tym wszystkim chodzi :D aby zyc pelnia zycia !
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: catrina27 »

To zawsze cieszy gdy któraś daje sobie bardzo dobrze radę ;) Aż cieplej na serduchu :D
Trzymaj tak dalej i czasem znajdź czas na przyjemności ;)
Buziaki
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

Wy to jesteście super babki. Buziaczki :P
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Tak samo jestes super i dajesz sobie wysmienicie rade w tej trudnej sytuacji - tak trzymaj - buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: domowniczka »

Czesc Aldonko, sledze Twoj watek :) i z serca Ci kibicuje :) i naprawde milo mi czytac, ze sie lepiej czujesz i ze dookola Ciebie tyle dobrego sie dzieje :) pzdr.serdecznie :)
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Ksenia »

Aldonko super ze w tym wirze zajec zapominasz o chorobie - mam nadzieje ze jednak o nas nie zapomnisz ;)
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

Dziś sobie o niej przypomniałam i zakręciła mi się łezka w oku. Widziałam dziś koleżankę, która jest w ciąży. Życzę jej wszystkiego dobrego, bo wiem ile czasu się starała i w końcu skorzystała z in vitro. Ale w sercu na nowo otworzyła się rana po stracie mojego maleństwa. 10-03-2009 r. wyrwali tą istotkę ze mnie. A ona odeszła tak niespodziewanie a ja nic nie czułam, po prostu przestało jej bić serduszko. Często prosze ją w myślach aby dała nam swojego braciszka bądź siostrzyczkę. A ona na razie nic :cry:
Załapałam małego doła, ale przejdzie. Mąż w delagacji i tak jakoś nie mam do kogo się odezwać i przytulić, więc piszę, bo tu zawsze będę wysluchana.
Bużka
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Czytajac Twoj post naszedl mnie rowniez smutek - ciezko jest psychicznie po takiej stracie i dlugo tak jeszcze bedzie - mam nadzieje ze wszystko sie ulozy a malenstwo wyslucha Twych prosb i przysle braciszka lub siostrzyczke. Zycze Ci abys coraz mniej sie smucila chociaz wiem ze nie bedzie latwo - ale jestesmy z Toba na kazdym etapie Twego zycia z endo. buziaki i tule Cie cieplutko kochana :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: catrina27 »

Aldonko ciężko jest powiedzieć coś adekwatnego w przypadku Twojej historii. Bólu nie ukoi nikt, ani żadne słowo. Masz u nas wparcie i zrozumiałość. Ale sama musisz się z tym pogodzić. Wiem, że jesteś dzielna i takie gorsze dni zawsze będą przychodzić. Każdy z nas je ma. Mam nadzieję, że dziś czujesz się już lepiej.
I z całego serca życzę Ci słoneczko maleństwa.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: domowniczka »

Kochana Aldonko! B.b.b.tule Cie :) Twoj bol rozlewa sie na nas... To okropne co Cie spotkalo! to niepowetowana strata! ale... dzis jest nowy dzien :) swieci slonce :) trzeba dalej zyc! :) nie wolno pograzac sie w rozpaczy! Przed nami los stawia nowe zadania! i przyjdzie czas, ze znow poczujesz bicie serduszka pod swoim sercem :) :) :)
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

Dzięki, a nie mówiłam że mogę na Was zawsze liczyć :wink:
Dziś wraca mąż więc będzie w Kogo się wtulić. Świeci slońce i jest nowy piękny dzień.
Choć przy czytaniu trachę łezka mi się znowu zakręciła.
Na to serduszko czekam i mam nadzieję, że będzie bić mocno tuż pod moim.
Pozdrowionka :P
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Fantastycznie ze maz juz dzis wraca i bedziesz mogla sie przytulic do niego - zycze abys uslyszala bicie malego serduszka tuz pod Twoim jak tylko zakonczysz leczenie. :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

Na pewno poinformuję jakby co :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

tak wlasnie sadzimy :) nie inaczej :lol:
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: vwd »

Aldona pisze:Choć przy czytaniu trachę łezka mi się znowu zakręciła.
To jest jak zadra, czasem ukluje, przypomni o sobie. Ja licze ile mialoby teraz moje dziecko (jakos tak wyobrazam sobie, ze to dziewczynka) - czy to ma sens??? przeciez nie chce do tego wracac, a jednak co jakis czas o tym mysle :cry:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: gosiak76 »

Dziewczynki sa to bardzo smune historie ktore odcisnely slad w Waszych psychikach ale trzeba isc nadal do przodu a malenstwa beda zyly w Was w dalszym ciagu. Przytulam Was obie (((Vwd))) (((Aldonka)))
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: marzenka86 »

:(

Trzymajcie sie dziewczyny!!!
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: Aldona »

mój był Chłopcem w myślach, to był Hubert.
Tylko dla chłopca wybraliśmy imię, dla dziewczynki nie zdążyliśmy.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: A miało być tak pięknie...

Post autor: vwd »

"A mialo byc tak pieknie..." ale jeszcze bedzie pieknie!!! :) :) :) :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”