z dala od młodych mam...

Napisz co Cię trapi! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Rybenkaaa
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:28

z dala od młodych mam...

Post autor: Rybenkaaa »

z dala od młodych mam...
Czy tylko ja tak czuję? Jest mi z tym bardzo źle!
Dzisiaj dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest w ciąży. Będzie miała dziecko, planuje ślub, cieszy się... a ja nie potrafię. Nie czuję zazdrości tylko ogromny ból i żal. Łzy same cisną mi się do oczu...

Czy wy podobnie reagujecie na wiadomość o ciąży siostry, kuzynki, koleżanki???
mama Aniołka Kubusia - (*) 18.09.2012
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: z dala od młodych mam...

Post autor: optymistka82 »

A ja czuję zazdrość, ale w sensie pozytywnym i wierzę w to, że i ja niedługo zostanę mamą :) Moja przyjaciółka też jest w ciąży i w czerwcu ma ślub, a druga ma niespełna roczną córeczkę i też ma w czerwcu ślub :) Więc jak narazie żyję organizacją panieńskiego - podwójnego :D Cieszę się z ich szczęścia. A najbardziej ucieszyła mnie wiadomość mojej koleżanki, która od 3 lat starała się o dzidziusia i w końcu się jej udało, a tak samo jak my boryka się z endo.
Nie martw się, na pewno się doczekamy :))
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: z dala od młodych mam...

Post autor: karolina794 »

Doskonale rozumiem Wasze zachowanie ;-)Ja też do niedawna byłam w podobnej sytuacji,choc teraz jestem w 28 tygodniu długo oczekiwanej ciąży.Ale wcześniej nie byłam wcale zazdrosna o to,że któraś z moich koleżanek jest w ciąży czy urodziła.Najnormalniej w świecie byłam wściekła i zła na cały świat i tę wielką niesprawiedliwość,i wcale nie umiałam się cieszyć z ich szczęścia a nawet patrzeć.Dlatego tez bardzo długo unikałam kontaktu ze znajomymi,którzy mieli małe dzieciątka lub się ich spodziewali.Każdy radzi sobie z bólem na swój sposób i nie nalezy tego oceniać.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: z dala od młodych mam...

Post autor: vwd »

karolina794 pisze:Doskonale rozumiem Wasze zachowanie ;-)Ja też do niedawna byłam w podobnej sytuacji,choc teraz jestem w 28 tygodniu długo oczekiwanej ciąży.
My sie naprawde karolinko794 cieszymy Twoim szczesciem :) :) Niech wszystko u Ciebie bedzie super :D
Jednoczesnie
Rybenkaaa pisze:Nie czuję zazdrości tylko ogromny ból i żal. Łzy same cisną mi się do oczu...
niestety, tak to jest... ja np. caly czas nie moge wchodzic do sklepow dla niemowlat, zwyczajnie nie moge i juz!
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: z dala od młodych mam...

Post autor: optymistka82 »

Cieszymy, cieszymy, a za resztę trzymamy kciuki, żeby się wszystko dobrze skończyło :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: z dala od młodych mam...

Post autor: vwd »

optymistko :D ty to naprawde masz dobry nick :) bo Twoje spojrzenie tchnie optymizmem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc psychologiczna”