jestem zmęczona

Napisz co Cię trapi! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jestem zmęczona

Post autor: gosiak76 »

Sa dni kiedy marudzimy bo przezywamy bardzo nasze zle samopoczucie - ja nie lubie odczuwac oslabienia i zmeczenia a jak jeszcze pospaceruje dluzej to mam bole - dzis troche duzo sie napracowalam bo najpierw pojechalam do policji gdyz pomagam jako wolontariuszka a pozniej stamtad pojechalam prosto dopracy - czyli oznacza to ze z domku wyszlam o godz. 8 rano a wrocilam dopiero okolo 22.30.
Bole sie nasilily i zaraz odlece spac - na szczescie tabletki antykoncepcyjne w schemacie 3 m-cy jakos mi pomgaja i powoduja zmniejszenie moich dolegliwosci zwiazanych z endo - wiec zycie nie jest az takie zle kiedy wiemy jak przeciwdzialac bolowi lub zlemu samopoczuciu albo zmeczeniu :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: jestem zmęczona

Post autor: domowniczka »

Dziś nie czuję się zmęczona, nie wiem od czego to zależy...? Ale chcę Wam o tym napisać, żeby nie było, że ciągle się użalam :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jestem zmęczona

Post autor: gosiak76 »

no to super wiadomosc :) ale nie tylko Ty jedna sie uzalasz bo mysle ze wiekszosc z nas czuje to samo tylko sie nie wypowiada za bardzo na ten temat - najwazniejsze ze potrafimy sie pocieszyc wzajemnie a to wiele daje.

Trzymaj tak dalej - mam nadzieje ze zmeczenie odpuscilo sobie i nie wroci do Ciebie przez dluzszy okres czasu ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: jestem zmęczona

Post autor: vwd »

no to dorzuce 3 grosze od siebie ;) mam dzis jakis lepszy dzien :D :D :D i faktycznie dobrze to napisac, bo moze komus tez poprawi sie nastroj :D
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: jestem zmęczona

Post autor: karolina794 »

vwd pisze:no to dorzuce 3 grosze od siebie ;) mam dzis jakis lepszy dzien :D :D :D i faktycznie dobrze to napisac, bo moze komus tez poprawi sie nastroj :D
Zazdroszczę :( Ja dostałam dziś @ i myslałam,że wykorkuję.Nawet nie wstałam z łózka,zadzwoniłam po teściową żeby wzięła Dawida do przedszkola i potem się nim zajęła.Dobrze,że w pracy ida mi jeszcze na rękę.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jestem zmęczona

Post autor: gosiak76 »

Wspolczuje Ci Karolinko - mam nadzieje ze latwo sie nie poddajesz jak na razie.
Ja od wczoraj jestem ekstremalnie zmeczona i czuje oslabienie - pojawiaja sie bole glownie po prawej stronie w miejscu jajnika - czuje sie bezsilna tak samo jak i Ty.

Nie poddawaj sie - wytrwaj do laparoskopii ktora byc moze spowoduje zmniejszenie dolegliwosci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: jestem zmęczona

Post autor: domowniczka »

wiem, lekko nie jest... ale jakis promyk nadziei, czyjas pomocna dlon, zrozumienie, usmiech... zawsze pomagaja :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jestem zmęczona

Post autor: gosiak76 »

to fakt domowniczko - mala rozmowa czasem moze zdzialac ze sie zapomni na moment o tym co sie z nami dzieje - usmiech powoduje ze same sie usmiechamy pomimo tego co nas dopadlo ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: jestem zmęczona

Post autor: patrycja89 »

jestem zmeczona...
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jestem zmęczona

Post autor: gosiak76 »

Pati,

trzymaj sie dzielnie najdrozsza - moze warto porobic bad. krwi zeby wykluczyc anemie?? co o tym sadzisz? chociaz wiem ze endo powoduje nasze zmeczenie bardzo czesto a wtedy nie jest latwo na tyle jakby to moglo sie wydawac innym.

Prosze nie poddawaj sie kochana - zbieraj sily na kolejne starcie z endo - buzka
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: jestem zmęczona

Post autor: vwd »

raz pod wozem, raz na wozie ;) dobrze, ze nie dopada nas rozpacz w jednym czasie, ale tak naprzemiennie ;) bo zawsze jest ktos kto powie: Uszy do gory! :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: jestem zmęczona

Post autor: patrycja89 »

wiesz co Vwd? wychodzi an to że ,muśze kupić sobie mocne klamerki do bielizny i przyczepić się za uszy do sznurka jak pranie.. może jak tak z tydzien powiszę, to uszy mi już nie będą opadać.. :)
Chociaż z drugiej strony Miłosz juz mówi do mnie "Elfiku".. to co będzie potem? :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jestem zmęczona

Post autor: gosiak76 »

pozniej moze byc "Elfie" ;)
Pati mam nadzieje ze zmeczenie Cie opusci - zycze Ci tego bardzo mocno i sle moj maly usmiech w Twoja strone ;) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magi83
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 17 stycznia 2011, 18:47

Re: jestem zmęczona

Post autor: magi83 »

witajcie
A ja jestem nowa... nie wiem nawet,
nie jestem pewna,
nie dociera do mnie... że mam endo,
ale wiem jedno !!!
Jak czytam te posty to czuję się jak w innym świecie,pierwszy raz słysze o takiej chorobie, o młodych dziewczynach, które cierpią i same nawzajem dają sobie tyle ciepła i zrozumienia, możecie być dumne z siebie !!! trzymam za Was kciuki , za siebie zresztą też :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: jestem zmęczona

Post autor: domowniczka »

Magi, napisalas b.wazne slowa :) Dzieki Ci za to! :)
a jak Twoje samopoczucie? skoro zajrzalas tutaj to znaczy , ze jestes zmeczona?!...
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: jestem zmęczona

Post autor: catrina27 »

To prawda. Ja też czuję się w jak w innym świecie. W wypowiedziach znajduję cząstkę siebie. W każdej widzę kawałek siebie i dlatego jestem tak mocno przywiązana do forum ;) jak bym się pozytywnie uzależniła. Dzięki temu mogę na chłodno ocenić swoją sytuację i podjąć odpowiednią decyzję.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: jestem zmęczona

Post autor: domowniczka »

magi83 pisze:pierwszy raz słysze o takiej chorobie, o młodych dziewczynach, które cierpią i same nawzajem dają sobie tyle ciepła i zrozumienia, możecie być dumne z siebie !!!
nie wszystkie jestesmy tu takie mlode ;) jestesmy po prostu w wieku prokreacji :) mlode to chyba 20-latki, a my jestesmy w roznym wieku :) dumne? czy ja wiem...ja chyba nie jestem dumna...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc psychologiczna”