Mało kobieca

Napisz co Cię trapi! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!
patunia20
Udzielający się
Posty: 34
Rejestracja: środa, 15 grudnia 2010, 16:54

Mało kobieca

Post autor: patunia20 »

A ja czuje się mało kobieca nie mam okresu tylko 1 dzień jakieś krwawienie możliwe że jestem niepłodna mam w sobie coś przez co mam humory jak dziecko itpgenetycznie dam to coś dzieciom
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Mało kobieca

Post autor: gosiak76 »

Patuniu,

kazda z nas ma problemy z miesiaczkami - ja mialam jednodniowe plamienia a nawet wewnetrzne krwawienia ktore odczuwalam a jednak krew nie wydostawala sie na zewnatrz organizmu - staram sie nie myslec w ten sposob chociaz czasem jest ciezko gdyz wiemy ze dzieje sie nie tak jak powinno byc.
mam nadzieje ze wkrotce otrzymasz odpowiednie leki ktore unormuja ten problem u Ciebie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patunia20
Udzielający się
Posty: 34
Rejestracja: środa, 15 grudnia 2010, 16:54

Re: Mało kobieca

Post autor: patunia20 »

Dziękuje chodz i tak będziemy walczyć z tym napewno a ta torbiel moze mi powstawać przy tych krwawieniach 1 dniowych? chyba nie co? za 5 miesięcy do ginekologa dopiero ehh tyle czasu
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Mało kobieca

Post autor: vwd »

jesli cos Cie niepokoi nie czekaj 5 miesiecy, idz teraz :) Torbiel nie znika sama...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Mało kobieca

Post autor: gosiak76 »

ja pomimo tego ze bralam leki antykoncepcyjne to mialam rowniez plamienia i na usg mialam torbiel na prawym jajniku - bylo to stale monitorowane jednakze torbiel wciaz tam byla - jezeli masz watpliwosci to idz wczesniej do lekarza i nie czekaj az 5 miesiecy tak jak napisala vwd bo torbiel sama nie zniknie - u mnie podczas operacji okazalo sie ze wycieli mi guza wielkosci jajnika tam gdzie byla widoczna torbiel na usg.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc psychologiczna”