tak bardzo kogoś mi brak...

Napisz co Cię trapi! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: catrina27 »

milena pisze:Wiem, że pewnie wyda się to śmieszne, bo sama kształcę się w zawodzie psychologa, a co tu dużo mówić chyba sama tego psychologa najbardziej potrzebuje..
Milenko, każdy z nas potrzebuje pomocy. Je też jestem po psychologii (obecnie nie pracuję w tym zawodzie) i też potrzebuję z kimś pogadać ;) To nic złego. Otwartość to dobra cecha
pozdrawiam
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: domowniczka »

Hej catrina :) tak wlasnie podejrzewalam, ze cos... ;) z dojrzalosci twoich wypowiedzi tak wywnioskowalam :P Dobrze, ze nam to ujawnilas :) bo wiemy z kim mamy do czynienia :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: catrina27 »

Domowniczko,a czy to coś zmienia... Mój charakter ukształtowało życie, a nie moje studia ;) Tam wkuwasz suchą teorie. To ludzie, z którymi przebywam czy spotykam czasem przypadkiem mają największy wpływ na to kim jestem ;) Buziaki
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: gosiak76 »

To fakt ze ludzie nas ksztaltuja ale rowniez my wybieramy osoby z ktorymi utrzymujemy kontakty - gdy wokol nas sa osoby ktore sa dobre buduja w nas dobro a gdy stykamy sie i obracamy w zlym srodowisku to te osoby w wiekszosci wchlona nas i ciezko nam sie uporac z tym by sie stamtad wydostac.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: vwd »

Catrina, dobrze, ze jestes jaka jestes :) My Cie b. lubimy :) I dobrze, ze po prostu jestes! :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: catrina27 »

I ja was BARDZO LUBIĘ . Jestem od was uzależniona :lol:
No to sobie posłodziłyśmy :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: Ksenia »

dziewczyny - Wy wszystkie jestescie niesamowite i dlatego forum nas przyciaga by spedzic chociaz chwilke i zobaczyc jak sobie dajecie rade ;)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: domowniczka »

Milena, co u Ciebie???
milena
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 30 grudnia 2010, 00:33

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: milena »

a dziękuję, na razie (odpukać) dobrze:D w tamtym tygodniu miałam kontrolną wizytę, lekarka powiedziała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku:D i cieszy się z tego, że pewne dolegliwości ustąpiły troszkę (mam tu na myśli krwawienia przez prawie wszystkie dni w miesiącu). Powiedziała bardzo ładnie, że mam cieszyć się każdym dniem, bo jest ku temu wiele powodów i kazała przekazać mojemu mężczyźnie, że ma o mnie "zadbać" :lol: a w jakim sensie, to już chyba każda z nas wie:P teraz niestety, ciężki czas na studiach - SESJA:\ która pożera cała naszą energię i wolny czas:D ale obiecuję, że jak to tornado tylko przejdzie, znowu zaczną zaglądać do nas częściej:D strasznie się cieszę, że ktoś o mnie pamięta tutaj, dziękuję!! :*
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: domowniczka »

jasne, ze pamietamy o Tobie :) i zyczymy powodzenia na studiach!!! a ile masz egzaminow? i czy trudno pozbierac zaliczenia? super, ze Ci sie uklada zycie osobiste, ze sie Twoj mezczyzna troszczy o Ciebie :) i ze ze zdrowkiem lepiej :) Tak trzymaj! :) A zajrzyj tu czasm ;) i jak bedziesz luzniejsza to oddaj glos w naszych ankietach :) Pzdr. goraco :) Do nastepnej rozmowy :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: gosiak76 »

Milenko to naprawde wspaniale wiadomosci ze ze zdrowiem juz lepiej i super ze Twoj mezczyzna moze zaczynac juz "dbac" o Ciebie. Powodzenia na sesji egzaminacyjnej - trzymam kciuki i daj znac jak z egzaminami jak tylko bedziesz miala chwilke. Pamietamy o Tobie ale i Ty do nas zagladaj rowniez ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: vwd »

milena pisze:na razie (odpukać) dobrze:D
odpukane ;) bedzie dobrze :) pozdrowienia :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: domowniczka »

Ciekawe kiedy milenka znowu tu wskoczy?... obstawiam, ze dopiero na pocz. lipca ;) :)
milena
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 30 grudnia 2010, 00:33

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: milena »

przepraszam Was kochani, że tak długo... :( ale muszę się pochwalić, że sesja zakończyła się pełnym sukcesem!:D także ja mam już upragnione wakacje:P przynajmniej do 12 września, bo wtedy zaczynam praktyki:D co u Was dobrego??:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: vwd »

no to gratulujemy! :) typowania domowniczki, ze wskoczysz na pocz. lipca okazaly sie sluszne :)
jak sie czujesz?
milena
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 30 grudnia 2010, 00:33

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: milena »

bez większej euforii, ale i bez większej tragedii:) są dni, kiedy w ogóle zapominam, że mam to paskudztwo, ale jak to mówią "zło nigdy nie śpi" i za kilka dni, choroba troszkę daje mi w kość:) ale przyzwyczajam się do tego i pocieszam, że kilka miesięcy temu było znacznie gorzej, wiec poprawa jest:D organizm chyba przyzwyczaił się też do zażywania tabletek, bo jednak rzadko kiedy zdarza się, że wariuje i buntuje się:) staram się zwracać większą uwage, na to co mam wokół:) spędzanie czasu z rodziną, powrót do swoich pasji, zainteresowań i spędzanie czasu z chłopakiem:) w poniedziałek przypada właśnie nasza pierwsza rocznica:) trudno uwieżyć, że wytrzymuje ze mna już rok:D a jak Wasze samopoczucie?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: tak bardzo kogoś mi brak...

Post autor: gosiak76 »

Milenko a wiec wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy i mam nadzieje ze bedziecie mogli je swietowac jeszcze wiele kolejnych latek ;)
Chyba pogoda sprzyja ze chce sie zyc ogolnie - zapomina sie o problemach widzac piekno wokol nas w letnim okresie czasu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc psychologiczna”