kiedy widzę małe dzieci ....

Napisz co Cię trapi! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: rivombroza »

kiedy widzę matki spacerujące z matkami ogarnia mnie wielki smutek i chce mi się płakac szczególnie teraz kidy jest wiosna i wszyscy spacerują z dziecmi :cry: , moim marzeniem jest aby iśc kiedyś z moim maleństwem do kościoła i zanieśc święconkę, chciałabym iśc na plac zabaw i bawic się godzinami z moim maleństwem a potem przyjśc do domu i czytac mu bajki.nie lubię się wyżalac, bo zaczynam wtedy płakac...a ja nie lubię płakac przy ludziach[*]na szczęście mogę się tutaj wygadac wam :P
no cóż nie pozostaje mi nic innego jak czekac na cud, na szczęście wierzę w cuda i sie nie poddam.
ide myc okna i siac trawę.Miłego dzionka:*
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

Rivombroza jeszcze wszystko jest przed Toba i mam nadzieje ze przyjdzie taki dzien kiedy bedziesz mogla cieszyc sie z bycia mama i spedzac czas z malenstwem tak jak to wlasnie napisalas. Mam nadzieje ze pojawi sie w koncu ten dzien ze nie bedziesz wierzyla w to co zobaczysz ani w slowa lekarza a jednak bedzie to prawda - trzymam za to kciuki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: rivombroza »

ojj...tak Gosia, przecierz nie jestem sama na świecie nie tylko ja czekam na macierzyństwo.mam nadzieje że spełni się to wszystkim dziewczynom na tym forum.

przepraszam za błąd jest w 1 wiadomości:

"...kiedy widzę matki spacerujące z matkami..."--oczywiście chodzi mi o -- :D :D z dziecmi .
pozdrawiam
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

Ja rowniez czekam na ta chwile kiedy bede mogla cieszyc sie macierzynstwem - juz sa plany zeby rozpoczac staranka ale wszystko zalezy od wizyt w szpitalu bo nie chce narazac dzieciatka z powodu mojej choroby na razie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: rivombroza »

gosiak76 pisze: nie chce narazac dzieciatka z powodu mojej choroby na razie.
własnie trochę poznałam Twoją historię...masz rację, nie można zrobic teraz jakiegoś złego kroku..
mam nadzieje że wyjaśni sie sprawa z Twoim zaginionym zwolnieniem. :roll:
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: rivombroza »

ja starania zacznę od ok 22 czerwca, bo od @ która nadchodzi zaczynam brac 3 opakownia stedirilu.szkoda że co miesiąc jest owulacja...mogłaby byc co tydzień. :lol: :lol:
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

rivombroza pisze:ja starania zacznę od ok 22 czerwca
wiec bede trzymala kciuki za owocne starania zeby pojawily sie dwie grube kreseczki wtedy ;)
rivombroza pisze:mam nadzieje że wyjaśni sie sprawa z Twoim zaginionym zwolnieniem. :roll:
co do zwolnienia to ide do lekarza w poniedzialek zeby wydal mi kopie zwolnienia na ten termin na ktory zostalo zagubione i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i od tego momentu zaczynam robic kserokopie dokumentow na wszelki wypadek.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: karolina794 »

Gosiu nie wiem jak jest w Anglii,ale u nas zdarzają sie zagubienia dokumentów.Ja odkąd choruję kseruję wszystkie wyniki badań na wszelki wypadek,a to dlatego,że kiedys zdarzyło mi się na komisji w Zusie,że podobno zaginęło kilka moich wypisów badań ze szpitala.Na szczęście miała porobione ksero w domu.Do dziś dnia jestem pewna,że lekarz na komisji wyjął mi je celowo żeby podważyć zwolnienie.Od dziś kseruję nawet wyniki badań moczu.Mój Dawid także choruje,jak wam pisałam kiedyś i dlatego też wszystko kseruję.


A wracając do wątku.Przyjdzie czas,że i do was bocian zawita.My za oknem mamy parę bocianków i czekamy na młode.Nie zawitają one do nas w tym roku,ale kiedyś....
Najgorsze jest to,że w moim otoczeniu jest kilka dobrych koleżanek które zaszły w ciążę.Szczerze powiedziawszy,zazdroszczę,no bo jak mam nie zazdrościć.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

Karolinko dziekuje Ci bardzo mocno bo zawsze robie kserokopie dokumentow medycznych od lekarza ale nie robilam kserokopii zw. lekarskiego - teraz wiem ze to tez jest bardzo wazne i juz tego nie pomine.

Karolinko to jest wlasnie taki moment ze jak widzi sie mamy z dziecmi to chce sie miec wlasne - nawet jezeli sie ma juz jedno jak jest to u Ciebie bo wtedy maluchy moga sie wzajemnie wspierac w waznych sprawach wzajemnie i jest im razniej nawet w domu wypelniaja sobie czas wspolna zabawa podczas gdy my mozemy chwilke przysiasc a jak ma sie jedno dziecko to jednak trzeba mu poswiecac chwile na zabawe, rozmowe, zrobic cokolwiek zeby sie nie nudzilo.
Bede trzymac rowniez kciuki i za Ciebie ze bocianek jeszcze zawita u Ciebie rowniez - nie trac nadziei.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: vwd »

Zgubili zwolnienie? Ciekawe jak to sie moglo zdarzyc...? Zakochana ksiegowa czy co...? ;)
.....
a male dzieci sa takie slodkie :) i kochane :) :) :) tez chcialabym takiego bobaska w domu :) staram sie nie byc zazdrosna, ale byl taki czas w moim zyciu, ze nie moglam spokojnie patrzec na maluszki... a juz zlaszcza nie moglam sluchac, gdy moja bliska znajoma niespodziewanie byla w ciazy i o niej ciagle opowiadala, a ja przezywalam to, ze moja obumarla... :( ale czas goi rany (podobno) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

vwd pisze:Zgubili zwolnienie? Ciekawe jak to sie moglo zdarzyc...? Zakochana ksiegowa czy co...? ;)
To akurat nie byla ksiegowa tylko przelozeni i nawet nie wiedza jak to sie stalo - ale juz po wszytskim bo dzis otrzymalam duplikat zw. lekarskiego od mojego lekarza ogolnego.
vwd pisze: ..... a male dzieci sa takie slodkie :) i kochane :) :) :) tez chcialabym takiego bobaska w domu :)
Odczuwam to samo i nie moge sie doczekac kiedy bede miala swoje. Zycze Wam wszystkim ze bedziemy sie jeszcze cieszyly ta chwila wkrotce kiedy pojawia sie bobaski u nas ;)
vwd pisze:..... byl taki czas w moim zyciu, ze nie moglam spokojnie patrzec na maluszki... a juz zwlaszcza nie moglam sluchac, gdy moja bliska znajoma niespodziewanie byla w ciazy i o niej ciagle opowiadala, a ja przezywalam to, ze moja obumarla... :( ale czas goi rany (podobno) :)
Podobno goi rany ale czy w takiej sytuacji rzeczywiscie potrafi zagoic rany - ale o tym wiedza tylko kobiety ktore znalazly sie w takiej sytuacji. Vwd tule Cie bardzo mocno i cieplutko :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: hercik17 »

Niestety posiadanie dzieci nie każdemu jest dane,tylko mnie najbardziej wkurza,że te które puszczają się na prawo i lewo jakoś nie mają z tym problemu.Rozłożą nogi byle gdzie i gotowe,A my męczymy się latami,nie kiedy wisząc głową w dół i nic.Gdzie jest sprawiedliwość!!! Ale teraz pojechałam....ostatnio puszczają mi nerwy,więc wybaczcie moje wzburzenie :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: karolina794 »

Ja do dnia dzisiejszego unikam kontaktu z kobietami w ciąży i nowonarodzonymi dziećmi.2 miesiące temu moja koleżanka z pracy urodziła synka,dziewczyny poszły w odwiedziny...ja nie.Jednak z mojego otoczenia wszyscy to rozumieją i nie naciskają.Sama jednak wiem,że przyjdzie czas żeby się z tym zmierzyc,ale jeszcze nie teraz...najpierw czas musi zabliźnić najgorszą ranę w moim sercu i duszy.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

Karolinko mam nadzieje ze czas przyniesie ukojenie :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: rivombroza »

Taki to nasz dziwny ten los...ale w głębi duszy mam nadzieję że nagroda za cierpliwośc przyniesie cuda.
uważam że ktoś tam -pewnie Bóg-słyszy czasami mój płacz i widzi moją rozpacz i po cichutku mam nadzieje że kiedyś się zlituje-bo właśnie jak napisałaś
hercik17 pisze:Niestety posiadanie dzieci nie każdemu jest dane,tylko mnie najbardziej wkurza,że te które puszczają się na prawo i lewo jakoś nie mają z tym problemu.Rozłożą nogi byle gdzie i gotowe,A my męczymy się latami,nie kiedy wisząc głową w dół i nic.Gdzie jest sprawiedliwość!!! Ale teraz pojechałam....ostatnio puszczają mi nerwy,więc wybaczcie moje wzburzenie
też tego nie rozumiem...masz racje hercik takie coś boli ja 2 ulice dalek mam taką "małą dzielnicę"gdzie dzieci sypią się jak z rękawa.rok temu sąsiadka mówiła mi że 4 latka szła z wózkiem dla lalek -sama a w tym wózku było niemowlę :cry: zaprowadziła je do domu-a ich "matka" była taka pijana że nawet nie wstała :x
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: vwd »

a ma dzis w parku mijalam sie z 2 mlodymi mamuskami z wozkami, kt. co chwila mowily k... i h.. i tak sobie pomyslalam... gdybym ja miala takie malenstwo... poswiecilabym mu tyle czasu, dala tyle ciepla :) trafiloby do sympatycznej rodziny ;) z odpowiedzialnym ojcem :) ze wspanialymi dziadkami :D z ciociami i wujkami, kt. tylko czekaja na to, by takie dzieciatko przyszlo na swiat w naszej rodzinie :) ... i nic :(
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

To jest po prostu niesprawiedliwe .... dlaczego kobiety ktore nie potrafia dac ciepla i milosci maja dzieci a te maluszki tylko sie marnuja w takich rodzinach i pozniej czesto sie slyszy ze sa maltretowane lub wykorzystywane a takze stosowana jest przemoc wobec nich :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Moś
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 16 czerwca 2011, 00:23

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: Moś »

a ja najbardziej nie mogę znieść, jak ktoś zabija swoje dziecko. i nie mam na mysli aborcji, a zwykłe morderstwo - bo dziecko płakało...
Póki co mnie widok małych dzieci nie boli, bo ich nie planuję w najbliższym czasie, ale boli mnie ich śmierć. pytam się wtedy dlaczego ja? dlaczego to ja nie mam jajnika a nie jakaś pożal się "matka"...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

Moniko nie ma na to wytlumaczenia - po prostu zycie to nie tylko przyjemnosci ale tez przeszkody z ktorymi niektore z nas sie borykaja.
Co do zabijania malych dzieci - mi tez jest trudno zrozumiec dlaczego sa takie osoby ktore znecaja sie nad dziecmi, bija je, wykorzystuja seksualnie - przeciez malenstwa sa bezbronne i potrzebuja opieki i czulosci a nie okrucienstwa. Nie pojmuje takich ludzi, ktorych trudno jest nazwac rodzicami :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: rivombroza »

mam nadzieje, że znajdziemy się kiedyś w cudownym świecie gdzie nie będziemy cierpiec tylko spełnią się wszystkie nasze marzenia!!
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: domowniczka »

a ja kocham male dzieci :D :D :D wszystkie! zagaduje je i ich mamy ;) uwielbiam zwlaszcza takie male szkraby w wieku 2-6 lat, kt. maja cos do powiedzenia, albo robia minki :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

To tak jak synek mojego brata ktory ma 5 latek - czasem jest niesamowity a czasem urwis :) Nie moge sie juz doczekac zeby go zobaczyc :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: hercik17 »

Tak o już jest jak się nie chce to się ma,jak się chce to się nie ma :D to jest nie sprawiedliwe!!! A dzieciaczki są takie kochane...
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: domowniczka »

...........................................
a jak reagujecie, gdy widzicie kobiete w ciazy?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

to dziwne ale jakos nie reaguje z zazdroscia ze ona ma dziecko - nie wiem jak to sie u mnie potoczy ale mam dwie kolezanki z pracy ktore sa w ciazy i ciesze sie ze wszystko przebiega u nich prawidlowo. Moje problemy tylko podpowiedzialy mi ze musze zaczac myslec o sobie i rozpoczac starania w ktorych lekarze beda starali mi sie pomoc :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: hercik17 »

u mnie to zależy od nastroju,ale najczęściej moje myśli to:''ale szczęśliwa kobieta"
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

to fakt ze takie kobiety sa szczesliwe - ja mam tylko nadzieje ze bedzie mi dane miec dzidziusia w moim zyciu - nie potrafie sie pogodzic z tym ze od 5 miesiecy nie mam @ :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: hercik17 »

Gosiu wszystko będzie dobrze,pamiętaj,że poddać się to tak jakby przegrać życie.Walczyć i wierzyć trzeba do końca chociaż nie ukrywam jest to bardzo trudne i doskonale cię rozumiem.Życzę ci aby twoje marzenie się spełniło tylko musisz w to wierzyć i jeszcze raz wierzyć
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: gosiak76 »

Bede w to wierzyc - moja nadzieja to leki na regulacje cyklow poprzez stosowanie tabletek antykoncepcyjnych by moc podjac decyzje o zajsciu w ciaze kiedy cykle beda juz regularne.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: kiedy widzę małe dzieci ....

Post autor: rivombroza »

Gosiu wybacz ale już zapomniałam jak to z Twoją @ było,,,czemu nic sie nie rusza z tym cyklem??/co teraz w ogóle sie z nim dzieje i jak hormony na to wszystko?
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc psychologiczna”