Anglia

Mieszkasz poza Polską? Opisz nam jakie masz doświadczenia związane z leczeniem! Czy w innych krajach też chorują na endometriozę?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Anglia

Post autor: gosiak76 »

Witaj Magdo :)
Kazdy lekarz jest rzeczywiscie inny - kazda z nas ma wlasne doswiadczenia. Jak Ty moglabys ocenic lekarzy ???
Ja mam wspanialych specjalistow za wyjatkiem jednego ktory juz chyba nie bedzie za mnie odpowiedzialny - a to chyba przez wlasna glupote bo jak mialam torbiel dwukomorowa to powiedzial ze nie widzi zadnego problemu w tym obrazie usg - okazalo sie ze ta torbiel na jajniku to byl guz ktory nie jest obojetny klinicznie a wyszlo to dopiero po operacji. Na szczescie mam fantastycznego ginekologa onkologa, pielegniarke specjalizujaca sie w onkologii, lekarke endokrynolog oraz lekarza ginekologa zarowno w Anglii jak i w Polsce.
Wydaje mi sie ze zawsze lepiej jest miec wizyty u tego samego specjalisty w Anglii gdyz on wie jaka jest nasza sytuacja i nie musimy niczego tlumaczyc od poczatku nowemu lekarzowi.
Jezeli sie stanie ze zapisza Cie do innego lekarza to mozesz poprosic o zmiane daty wizyty na ten dzien kiedy przyjmuje dany specjalista - ja tak zrobilam kiedys jak szlam na kontrole po konizacji szyjki macicy i nikt nie robil z tego problemu.
Pozdrawiam cieplo - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Anglia

Post autor: gosiak76 »

Lekarze sa rozni to fakt - zycze Ci abys trafila na naprawde fantastycznego lekarza - mi sie udalo wiem mam nadzieje i trzymam kciuki ze to samo bedzie z Toba. Powodzenia kochana :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Anglia

Post autor: vwd »

Gosia, jak Twoje leczenie???
A moze Ty juz wrocilas do Polski?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Anglia

Post autor: gosiak76 »

Moje leczenie sie juz zakonczylo - jezeli cos mnie zaniepokoi w przyszlosci to lekarz powiedzial ze mam pamietac ze oni sa tu dla mnie i zebym nie zwlekala z kontaktem. Przekazano mi rowniez zebym byla w kontakcie i odzywala sie od czasu do czasu. % lat minelo od diagnozy z nowotworem jajnika a ja nie odczuwam obecnie zadnych dolegliwosci, co mnie bardzo cieszy.
Nadal jestem w Anglii i nie planuje powrotu do Polski jak na razie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Anglia

Post autor: vwd »

Gosiu to b. dobre wiadomosci!
ciesze sie
i pzdr.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Anglia

Post autor: domowniczka »

Gosiu, jestem z Toba :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Anglia

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje domowniczko - to bardzo mile. Ja natomiast myslami jestem z Toba nawet jezeli mnie Tu czasem nie ma :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
rafido
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 31 maja 2019, 17:40

Re: Anglia

Post autor: rafido »

oj dziewczyny dziewczyny, tyle postów co macie napisane to wskazuje na to że rzadko to bywać nie bywacie tu ;p
Zobacz :
ODPOWIEDZ

Wróć do „Endometrioza w innych krajach”