W telewizji

vwd
Moderator
Moderator

Re: W telewizji

Postautor: vwd » czwartek, 5 maja 2011, 09:47

W mediach zawsze pokazuja to co chca pokazac ;) Z dlugiej wypowiedzi wybieraja pojedyncze zdania... niekiedy wyrwane z kontekstu. Jesli chcesz, by zacytowali Cie w calosci - mow tylko jedno, dwa zdania ;) A jesli wypowiadasz sie do prasy- zawsze autoryzuj [u][/u] tekst i zdj., bo mozesz nie poznac ani siebie, ani swoich slow! Ale tez uwazam jak dziewczyny powyzej, ze cos sie ruszylo i ze trzeba uznac za sukces to, ze temat endo zostal zauwazony :)

shrycaj
Początkujący
Nazwa: Sylwia

Postautor: shrycaj » czwartek, 5 maja 2011, 18:22

Program ciekawy, aczkolwiek mało w nim było informacji na temat związany z rozpoznaniem choroby, oraz o metodach leczenia. Zgodzam się z innymi, że zaczyna się więcej mówić na temat endometriozy. Myślę że najważniejsze jest to aby "trafić" na odpowiedniego lekarza, a jak wiemy z doświadczenia różnie z tym bywa.
Sylwia75

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » wtorek, 10 maja 2011, 09:41

chce pokazac tez mezowi i kolezance, aby uslyszec opinie osob, kt. nie sa bezposrednio zwiazane z endo...

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » czwartek, 12 maja 2011, 14:44

ja tez podsunelam link kolezankom, kt. nie choruja

Małgorzata00
Stały bywalec
Nazwa: Małgorzata00

Postautor: Małgorzata00 » wtorek, 24 maja 2011, 17:07

Hej, zgadzam się z n83.
Moje odczucia po tym programie w skrócie to ;
1. potraktowanie sprawy bardzo łebkach - brak normalnego głosu o tym, że endo utrudnia życie także dziewczynom takim, które nie wiją się z bólu ( na szczęście dla nich, i dla mnie samej)- są też inne objawy tej choroby
2. pani ginekolog z lekko średniowiecznym podejściem i "dobrymi radami" jak pracować w domu
3. po części ośmieszenie nas poprzez zapraszanie takiej osoby jak dziewczyna,która nie pójdzie do lekarza bo ja boli, ale z facetem do łózka to nie

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » środa, 25 maja 2011, 11:47

Malgosiu, b.trafne uwagi! Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia :) Ktos mi zasugerowal, ze ta ostatnia laska wyglada jakby byla podstawiona ;)

Wróć do „Literatura, prasa i TV o endometriozie”