W telewizji

vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: W telewizji

Post autor: vwd »

W mediach zawsze pokazuja to co chca pokazac ;) Z dlugiej wypowiedzi wybieraja pojedyncze zdania... niekiedy wyrwane z kontekstu. Jesli chcesz, by zacytowali Cie w calosci - mow tylko jedno, dwa zdania ;) A jesli wypowiadasz sie do prasy- zawsze autoryzuj tekst i zdj., bo mozesz nie poznac ani siebie, ani swoich slow! Ale tez uwazam jak dziewczyny powyzej, ze cos sie ruszylo i ze trzeba uznac za sukces to, ze temat endo zostal zauwazony :)
shrycaj
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 12 marca 2011, 16:05

Re: W telewizji

Post autor: shrycaj »

Program ciekawy, aczkolwiek mało w nim było informacji na temat związany z rozpoznaniem choroby, oraz o metodach leczenia. Zgodzam się z innymi, że zaczyna się więcej mówić na temat endometriozy. Myślę że najważniejsze jest to aby "trafić" na odpowiedniego lekarza, a jak wiemy z doświadczenia różnie z tym bywa.
Sylwia75
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: W telewizji

Post autor: vwd »

chce pokazac tez mezowi i kolezance, aby uslyszec opinie osob, kt. nie sa bezposrednio zwiazane z endo...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: W telewizji

Post autor: domowniczka »

ja tez podsunelam link kolezankom, kt. nie choruja
Małgorzata00
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: sobota, 13 listopada 2010, 09:52

Re: W telewizji

Post autor: Małgorzata00 »

Hej, zgadzam się z n83.
Moje odczucia po tym programie w skrócie to ;
1. potraktowanie sprawy bardzo łebkach - brak normalnego głosu o tym, że endo utrudnia życie także dziewczynom takim, które nie wiją się z bólu ( na szczęście dla nich, i dla mnie samej)- są też inne objawy tej choroby
2. pani ginekolog z lekko średniowiecznym podejściem i "dobrymi radami" jak pracować w domu
3. po części ośmieszenie nas poprzez zapraszanie takiej osoby jak dziewczyna,która nie pójdzie do lekarza bo ja boli, ale z facetem do łózka to nie
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: W telewizji

Post autor: domowniczka »

Malgosiu, b.trafne uwagi! Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia :) Ktos mi zasugerowal, ze ta ostatnia laska wyglada jakby byla podstawiona ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura, prasa i TV o endometriozie”