W TV

Lilla23
Ekspert
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 19:52

W TV

Post autor: Lilla23 »

Link do dzisiejszego "Pytania na śniadanie"
http://www_tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/nowy-refundowany-lek-przeciwko-endometriozie/5754056
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: W TV

Post autor: rivombroza »

NOOO super wypowiedz i na endoendo też zapraszamy:)
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: W TV

Post autor: agachod1 »

Super. Musimy naglasniac problem endometriozy. Im wiecej ludzi bedzie o niej wiedziec, tym wiecej ludzi zacznie myslec o tym jak pomoc chorym kobietom. Mam na mysli nowe leki, nowe metody wykrywania, a nawet zapobieganie zachorowaniom badz calkowite wyleczenie. Pozdrawiam. Aga. :D
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: W TV

Post autor: Ania37 »

Dziewczynki,
teraz u Drzyzgi w TVN jest akurat program o endometriozie. Może nie jest jakoś szczególnie porywający, ale spełnia tę misję, że dociera do świadomości społecznej.
To pewnie jakaś powtórka programu.
Niestety, nie potrafię znaleźć linka i zamieścić tutaj.

Buziaki
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: W TV

Post autor: karolina794 »

Oglądałam go wczoraj,ale jakos za bardzo porywający to on nie był.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: W TV

Post autor: karolina794 »

http://tvnplayer.pl/programy-online/roz ... 13932.html


Tu wklejam link,może uda wam się obejrzeć ;-)
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: W TV

Post autor: patrycja89 »

Myślałam, że to będzie jakieś szersze rozwinięcie tematu.. to niestety jest powtórka z poprzedniego sezonu :(
Szkoda, że o endometriozie mówi się tak mało.. chociaż w sumie dobrze, że w ogóle zaczyna się o niej mówić na głos.. Przecież ponad połowa kobiet nigdy w życiu nie słyszała nazwy "Endometrioza" .. Założę się, że wśród Nas jest mnóstwo kobiet, które po raz pierwszy usłyszały o niej, gdy postawiono diagnozę..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: W TV

Post autor: gosiak76 »

U mnie nie postawiono diagnozy tej choroby ale ja podejrzewano i ja na tyle sie zainteresowalam tym tematem ze stworzylam mala biblioteczke w domu na ten temat. Jak dowiedzialam sie ze nie mam tej choroby to nie odeszlam od tego tematu ale dodatkowo zainteresowalam sie tematami chorob ktore mnie dotknely a wiedzialam na ich temat nieco wiecej niz na temat endo ale tez stworzylam biblioteczke a jak wroce do domu do Polski to czekam mnie tomik opowiesci ludzi dotknietych rakiem i jaki to mialo na nich wplyw i na ich rodziny.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: W TV

Post autor: EveLondon »

Dzisiaj natknelam sie na to... jedna rzecz ktora pan doktor (widzialam go wielokrotnie w telewizji i na ogol byl wporzadku) mnie troszke zdenerwowal to to ze pacjetnki nie chca czekac... kuzwa jakby latal od lekarza do lekarza i kazdy mowil ze bol jest normalny sam nie chcialby czekac!!
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... za/8741668
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: W TV

Post autor: vwd »

moze chodzilo mu o to, ze nie chca np. stosowac rocznej kuracji, chcialyby, aby po miesiacu bylo wszystko wyczyszczone, zagojone i uzdrowione :) Endo uczy cierpliwosci... Oczywiscie, bol nie sluzy niczemu dobremu, a tylko wyniszcza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura, prasa i TV o endometriozie”