endometrioza-ankieta

Wejdz! Zobacz! Zaglosuj!
A potem sprawdź co na ten temat sądzą inni.
irma2
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 17:51

endometrioza-ankieta

Post autor: irma2 »

Witam
Jestem studentką położnictwa na UM w Poznaniu, w tym roku piszę pracę magisterską na temat "diagnostyka i leczenie endometriozy miednicy mniejszej". Aby napisać pracę potrzebuję pomocy od Pań które mają podejrzenia lub chorują na endometriozę. W tym celu potrzebne jest mi wypełnienie ankiety na stronie http ://www ankietka.pl/ankieta/28583/diagnostyka-i-leczenie-endometriozy-miednicy-mniejszej.html. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety.
Z góry dziękuję.
cattipo
Udzielający się
Posty: 37
Rejestracja: piątek, 3 lipca 2009, 22:59

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: cattipo »

Witam, bardzo chętnie wypełniłam ankietę. Tylko wydaje mi się, że ta ankieta jest częściowo nie na temat, na niektóre pytania nie jestem w stanie odpowiedzieć ponieważ, nigdy nie próbowałam zajśc w ciążę i nie mam zdiagnozowanej bezpłodności. A Panią jak zauważyłam bardziej interesuje bezpłodność którą może wywołać endometrioza. Mam nadzieję, ze jednak w jakimś stopniu będę pomocna. Pozdrawiam Serdecznie i życzę Powodzenia! :)
aneczka25
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 4 czerwca 2009, 17:24

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: aneczka25 »

Ja również miałąm wątpliwości przy udzielaniu odp. np. zabieg chirurgiczny- operował mniie jakiś nieuk i cystę wycięto mi normalnie skalpelem, w ankiecie nie było takiej opcji. Jeśli chodzi o miesiączki to mam idealnie regularne, bo zażywam hormony, również dlatego miesiączki są skąpe. Jeśli chodzi o ból to za mało rodzajów było wymienione patrz wątek ból.
martibest
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2009, 09:58

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: martibest »

Zgadzam się z dziewczynami. Ankieta powinna być skierowana nie do pań chorujących na endometriozę, bo nie zawsze jest ona równoznaczna z niepłodnością, lecz do pań mających problemy z płodnością, które mogą być wywołane różnymi przyczynami. Raczej polecam stronę nasz bocian.pl, a szczególnie forum www .nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums. Tam są wątki ułożone tematycznie, na pewno znajdzie Pani tam odzew na swoją ankietę, bo wiele jest kobiet mających problemy z zajściem w ciąże i udzielających się na tamtejszym forum starając sobie wzajemnie pomóc. Są tam między innymi dziewczyny z endometriozą, ale nie tylko.
Życzę powodzenia!
Marta
Awatar użytkownika
Karolina
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 29 maja 2009, 10:23

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: Karolina »

dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: dewi »

Karolina pisze:stomatolog wrocław
a to co??
tyś
Udzielający się
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 21 sierpnia 2009, 00:10

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: tyś »

Pewnie reklama ;)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: vwd »

podzielam opinie przedmowczyn :), ankieta malo szczegolowa i nastawiona na bezplodnosc, aczkolwiek wypelnilam ja swego czasu z przyjemnoscia :) Poprosze o nastepne ankiety :P
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: endometrioza-ankieta

Post autor: Zaklinka1989 »

Ja tez wzielam udzial w ankiecie jednak nie jestem innego zdania niz inne forumowiczki. Ankieta troche malo szczegolowa, bylo kilka pytan w ktorych nie wiedzialam co zaznaczyc bo nie bylo po prostu takiej opcji odpowiedzi. No niby ankieta ma tytul diagnostyka i leczenie endometriozy miednicy mniejszej ale tak jak dziewczyny mowia bardziej powinna byc skierowana do osob z problemami z plodnoscia. Wydaje mi sie ze jest troszke niedopracowana. Ale tak jak vwd, ogolnie to wypelnilam ja z przyjemnoscia :)
Żaklina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze ankiety i sondaże”