Szpital - i nadal nic

Czy byłaś w szpitalu? Może właśnie idziesz? Co Cię tam może spotkać? Jak należy się przygotować? O czym warto wiedzieć?
Awatar użytkownika
Firefly
Udzielający się
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 15 października 2012, 10:11

Szpital - i nadal nic

Post autor: Firefly »

W sobotę trafiłam do szpitala, po nagłej biegunce i bólu brzucha. Trzymali mnie do dziś. Oczywiście uparli się, ze zrobią gastroskopię, choć powiedziałam, ze tam nic nie wyjdzie, bo to już miałam. No i jak chcieli tak zrobili i oczywiście nic takiego nie wyszło. Jedyne co miałam w szpitalu to: stres, przenoszenie z sali do sali, nieprzespane noce, problem z bolącymi żyłami po kroplówkach i na sam koniec już dzień boli mnie brzuch po tej całej gastroskopii..Ehh..Jak wspomniałam, ze może mam endometriozę, że tak sugerowała mi moja ginekolog to tylko robili miny. Co usłyszałam na koniec? Że to na pewno wrażliwe jelita i psychika. Super.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Szpital - i nadal nic

Post autor: gosiak76 »

Przykro mi ze lekarze tak podeszli - skoro pani doktor sugeruje endo to moze czas najwyzszy poddac sie zabiegowi aby to sprawdzic. Lekarze w naglych przypadkach szukaja w kierunku tego co Cie aktualnie boli - nie szukaja chorob po calym ciele, tym bardziej ze pewnie trafilas tylko na lekarzy gastroenterologow skoro mialas gastroskopie.
Proponuje porozmawiac z Twoja pania doktor o zabiegu by zdiagnozowac sugerowana horobe bo bez diagnozy zaden lekarz nie ma podstaw ze chorujesz na to.
U mnie lekarz gin. tez sugerowal ze moge miec endo, ale zeby byc pewnym to zrobil laparoskopie i okazalo sie ze nie mam endo ale co innego, co zmienilo moje zycie w bardzo duzym stopniu gdy przyszedl wynik z czyms grozniejszym - poki nie masz zabiegu to tak naprawde do konca nie wiesz z czym masz do czynienia i na co sie leczyc.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital - operacje, badania...”