jak wyglada pierwsza kontrola po wykonaniu laparoskopii??

Czy byłaś w szpitalu? Może właśnie idziesz? Co Cię tam może spotkać? Jak należy się przygotować? O czym warto wiedzieć?
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: jak wyglada pierwsza kontrola po wykonaniu laparoskopii??

Post autor: domowniczka »

Moncia, jak sie czujesz po laparo? Czy juz doszlas do siebie? :) Miec zaufanie do swego lekarza to naprawde wazna sprawa, bo my jestesmy same czesto bezsilne... Dobrze, ze potrafisz mu zaufac, na pewno tak Cie poprowadzi, ze bedzie wszystko ok :D a co wymyslali poprzedni lekarze, ze stracilas do nich zaufanie? Jak bedziesz miala czas i ochote to opisz swoja historie - z checia ja poczytam... Przede mna jeszcze dluga droga...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jak wyglada pierwsza kontrola po wykonaniu laparoskopii??

Post autor: gosiak76 »

za 5 dni ide na sciagniecie szwow i bede miec od razu badanie kontrolne - umowilam sie z moim lekarzem i ciesze sie ze on nadal czuwa nad moja sytuacja :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: jak wyglada pierwsza kontrola po wykonaniu laparoskopii??

Post autor: vwd »

mialas Gosiu bad. gin. podczas wizyty kontrolnej?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: jak wyglada pierwsza kontrola po wykonaniu laparoskopii??

Post autor: gosiak76 »

mialam badanie ginekologiczne podczas wizyty kontrolnej - jako ze mialam obawy co do zmian na szyjce macicy i tego ze niezbyt ladnie wyglada o czym lekarz mowil mi podczas badania przed laparoskopia to moj lekarz zalozyl mi wziernik i obejrzal szyjke we wziernikach - powiedzial ze wyglada na to ze jeszcze sie goi po konizacji. Mialam rowniez badanie wewnetrzne (dwureczne) w celu sprawdzenia macicy i przydatkow. jakkolwiek kolejne badania kontrolne za 4 tygodnie od wyjscia ze szpitala.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
sylwiunia1
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 25 lipca 2013, 08:21

Re: jak wyglada pierwsza kontrola po wykonaniu laparoskopii?

Post autor: sylwiunia1 »

wizytę kontrolną po laparoskopii miałam po trzech tygodniach, Lekarz wykonał badanie ginekologiczne, obejrzał rany jak się goją, oraz wykonał usg, zalecił mi jeszcze distreptazę na 12 dni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital - operacje, badania...”