Poznań

W tym dziale prosimy o zamieszczanie informacji o specjalistach leczących endometriozę wg miast - Twoje działanie pomoże innym szybciej uzyskać pomoc i dotrzeć do właściwego lekarza.
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator

Poznań

Postautor: interadmin » środa, 18 maja 2011, 20:10

Proszę o pozostawianie namiarów oraz nazwisk tutaj z Poznania i okolic.
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org

eneza
Udzielający się

Re: Poznań

Postautor: eneza » sobota, 27 sierpnia 2011, 15:10

No właśnie czy ktoś może polecić dobrego ginekologa?

paulla91
Udzielający się

Postautor: paulla91 » czwartek, 8 września 2011, 01:11

Jeśli Poznań, to mogę polecic jednego lekarza (jeśli chodzi o całą Polskę to też poleciłabym właśnie jego) ;)
Dr P.Rzymski przyjmuje przy ulicy Strzeszyńskiej i w szpitalu na ulicy Polnej. Posiada swoją stronę internetową, na której macie wszystkie namiary: www_rzymski.eu/. Możecie przeczytac w internecie kilka opinii, że traktuje pacjentki jak maszynki do robienia pieniędzy, ale to jest absolutna bzdura. Wizyta jest płatna, ale płaciłam już większe pieniądze za wizyty, które tylko pogarszały mój stan. Ponadto pan doktor traktuje każdy przypadek kompleksowo, można dzwonic do niego z każdą wątpliwością. Serdecznie polecam.
Ps. Może to brzmi, jakbym była jakaś opłacona albo była jego żoną, ale naprawdę, po latach męczarni u innych lekarzy, tak właśnie odbieram tego lekarza.

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » czwartek, 8 września 2011, 10:22

ja tez uwazam, ze jesli szukac ratunku tylko u specjalistow z Polnej!

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » sobota, 17 września 2011, 14:58

Prof. UM, dr hab. n. med. Krzysztof Szymanowski

Prof. włada biegle angielskim, śledzi na bieżąco wszystkie doniesienia, co więcej: sam prowadzi badania nad endometriozą. Jest specjalista od endometriozy. I do tego jest jeszcze niezłym operatorem, niektórzy mówią, że świetnym, ale osobiście nie miałam okazji się przekonać, co nie oznacza, że to się nie stanie w przyszłości... Czas oczekiwania na wizytę jest dość długi - ponad miesiąc, czasem nawet dwa.
Bardzo konkretny i ma ludzką twarz, co bardzo ważne w przypadku pacjentek z endometriozą.
Kontakt: tel. rejestracja 061 867 91 34. Przyjmuje na Kasztelańskiej 18.
Wiecej informacji mozna znalezc tutaj www_znanylekarz.pl/krzysztof-szymanowski/ginekolog/poznan
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » sobota, 17 września 2011, 15:01

Dr med. Grzegorz Manyś

Kontakt: tel. rejestracja: 061 8689 185. Przyjmuje na Jawornickiej 14A.

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » sobota, 17 września 2011, 15:03

Dr Krzysztof Derwich

przyjmuje na Os. Na Murawie 13b/3 rejestracja bezpośrednio na kom dr 602 64 69 34

mika1234
Początkujący

lekarze

Postautor: mika1234 » środa, 19 października 2011, 18:22

Jest ktoś na forum? wiecie może coś o Prof. Sajdaku z Poznania

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Re: lekarze

Postautor: gosiak76 » środa, 19 października 2011, 23:09

Witaj miko,
niestety ja nic nie wiem nic na temat profesora ale odsylam Cie do stronki znany lekarz gdzie sa wypowiedzi pacjentek www_znanylekarz.pl/stefan-sajdak/ginekolog/poznan i mam nadzieje ze troszke pomoze Ci to w uzyskaniu opinii na temat profesora. Pozdrawiam.

vwd
Moderator
Moderator

Re: lekarze

Postautor: vwd » czwartek, 20 października 2011, 09:02

witaj mika1234 na naszym forum :) niestety, ja tez nie znam tego prof. On pracuje na Lutyckiej, prawda? szpital sprawia dobre wrazenie: jest duzy, przestronny, nowoczesny :) ja wiecej wiem na temat szpitala na ul. Polnej :) i osobiscie uwazam, ze sa tam naprawde dobrzy specjalisci i goraco go polecam :) Byc moze oddzial na Lutyckiej jest rownie profesjonalny i przyjazny pacjentce...Jesli wybierzesz sie do prof., to prosze daj nam znac czy jestes zadowolona z wizyty, ok? :)

mika1234
Początkujący

Postautor: mika1234 » czwartek, 20 października 2011, 15:01

Dzięki za powitanie.Prof.Sajdak leczył mnie od początku jest kierownikiem kliniki na Polnej i przyjmuje prywatnie na ul.Słonecznej.Pojechałam do niego prywatnie bo u mnie w szpitalu były małe szanse na uratowanie prawego jajnika.W środe byłam na wizycie w niedziele trafiłam na ul.Polną a w poniedziałek miałam laparoskopie.Wszystko poszło dobrze a pytam się o niego z ciekawości czy może się u niego też ktoś leczył.

madziaj
Udzielający się

Re: Szymanowski

Postautor: madziaj » wtorek, 10 stycznia 2012, 16:32

hej,

Nr do dr Szymanowskiego-61 867 91 34 - wcześniej podany na naszym forum jest błędny, adres również. Ponieważ nie miałam nr tel i nie moglam znalezc nigdzie w internecie (wszedzie nr ten sam- nieaktualny) pojechałam tam dzis i sie okazało, że pod tym adresem przyjmuje zupełnie inny lekarz. Prosze was o pomoc w dotarciu do tego lekarza, o jego nr komórkowy, albo do przychodni w której przyjmuje. Będę wdzieczna za wszelkie info.

pozdrawiam endowiczki !

madziaj
Udzielający się

Postautor: madziaj » środa, 11 stycznia 2012, 21:39

Girls,

Podaje aktualny nr do recepcji u dr Szymanowskiego: 535 603 704. Na wizyte czeka sie 1 miesiac.

pozdro

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » środa, 11 stycznia 2012, 22:12

madziaj pisze:aktualny nr do recepcji u dr Szymanowskiego: 535 603 704. Na wizyte czeka sie 1 miesiac.

Magda dziekuje za uaktualnienie informacji - pozdrawiam.

madziaj
Udzielający się

Re: Poznań Szymanowski

Postautor: madziaj » środa, 8 lutego 2012, 17:05

hej dziewczyny,

Wczoraj byłam u prof Szymanowskiego z poznania na wizycie. Na poczatku doktor odpowiedzial na moje pytania dotyczace endometriozy, bo ja juz troche poczytalam o tej chorobie i mialam pytania, jak to ja heh. potem mnie zbadal. praktycznie podczas usg wszystko mi opisywal dokladnie. jestem bardzo zadowolona, ze pojechalam wlasnie do niego, a czekalam ponad miesiac na wizyte i jechalam z samego wrocławia. Ogolnie jestem sceptyczna wobec lekarzy, nie ufam im i chodze na wizyty tylko w razie naprawde koniecznosci. ale to jest pierwszy lekarz, ktory wzbudzil moje zaufanie, jest sympatyczny i jakos tak kobieta wcale nie musi czuc sie skrepowana. Wizyte kontrolna mam za 6 miesiecy, wiec zobaczymy. Narazie lecze sie visanne , mam nadzieje ze zadziała i zadnych zmian nie bedzie na jajnikach. To sie okaze podczas kontroli. Jak bylam operowana na polnej, to wlasnie widzialam tego lekarza w szpitalu , to on badal mnie przed operacja. Wtedy sobie pomyslalam, ze fajnie by bylo u niego sie leczyc. No i wczoraj ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze to wlasnie ten lekarz hehe .

pozdrawiam
jak na wizyte to tylko u prof Szymanowskiego!!

Madzia :)

Wróć do „Szukasz specjalisty?”