APEL O INFORMACJE DOTYCZĄCE LEKARZY.

Portal Endoendo.pl prosi wszystkie osoby leczące się na endometriozę o pozostawianie informacji dotyczących lekarzy, specjalistów, osób zajmujących się leczeniem endometriozy w Polsce i zagranicą. W dziale Szukasz specjalisty można zamieścić informacje. Dziękujemy
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

APEL O INFORMACJE DOTYCZĄCE LEKARZY.

Post autor: interadmin »

Niemal każdego dnia otrzymujemy zapytania do redakcji, w których pacjenci szukają specjalistów z całej Polski. W związku z tym - Portal Endoendo.pl prosi wszystkie osoby leczące się na endometriozę o pozostawianie informacji dotyczących lekarzy, specjalistów, osób zajmujących się leczeniem endometriozy w Polsce i zagranicą. W dziale "Szukasz specjalisty" można zamieścić informacje o lekarzach, odnośnie konkretnych regionów Polski.

Dzięki temu pomożesz też innym osobom z endometriozą.

Dziękujemy.

Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
Lilla23
Ekspert
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 19:52

Re: APEL O INFORMACJE DOTYCZĄCE LEKARZY.

Post autor: Lilla23 »

Znalazłam ostatnio stronę www_endobol.pl/#/home
W zakładce "Znajdź lekarza" jest wyszukiwarka lekarzy z całej Polski, podane są nawet małe miasta. Czasami pojawia się tylko jedno nazwisko, czasami kilka, bywają też linki do stron lekarzy i gabinetów. Może warto też tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: APEL O INFORMACJE DOTYCZĄCE LEKARZY.

Post autor: rivombroza »

No proszę jest tam Hanna Krzewińska z Łodzi do której dzwoniłam w sprawie endometriozy-powiedziała że enometrioza to tylko do Gamety sie nadaje do Invitro.i miałam sie zgłosic do michała Radwana.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: APEL O INFORMACJE DOTYCZĄCE LEKARZY.

Post autor: agachod1 »

Witam. Jezeli ktos potrzebuje lekarza w Hamburgu podaje namiary:
CENTRUM ENDOMETRIOZY
Altonaer Strasse 57-59 tel 040-43 28 58-0
Dr. O.Buchweitz
Ja jeszcze u niego nie bylam, ale bylam u innego z tego centrum i po zbadaniu wyslal mnie na kolonoskopie, a potem do niego wlasnie. Powodzenia.
Gosiuniia
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2011, 00:39

Re: APEL O INFORMACJE DOTYCZĄCE LEKARZY.

Post autor: Gosiuniia »

Witam wszystkich :)
W Olsztynie jest kilku polecanych lekarzy, jednym z nich , który mnie operował i mogę śmiało powiedzieć, że zna się na rzeczy jest dr Frąckowiak, ordynator szpitala MSWiA natomiast świetnym lekarzem, który prowadził mój przypadek i stwierdził endo jest dr Irena Bogucka - świetny lekarz.
Obecnie przeprowadziłam się do Katowic i zaczęłam się leczyć u dr Stefana Bydlińskiego, wydaje się być bardzo kompetentnym specjalistą.
powodzenia w walce z endo :)
pozdrawiam ciepło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apel o informacje”