:) spodziewam się maluszka :)

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

:) spodziewam się maluszka :)

Post autor: catrina27 »

Hej Foremki :)
W kwietniu odstawiłam Visanne, długo czekałam na @ po pierwszej dostałam drugą @ po 14 dniach także wszystko się rozregulowało. Pojawiła się trzecia 19 czerwca i po niej się zielone światełko zadziałało :mrgreen: W piątek mam wizytę u pani doktor ( jest cudowna - tak wspaniałego lekarza nigdy nie znałam ) także będę mogła coś bliżej powiedzieć. Biorę Kwas Foliowy witaminy i żeń-szeń :) Jesteśmy bardzo szczęśliwi z mężem- tak naprawdę jest to dla nasz prezent na pierwszą rocznicę ślubu :)

Ogólnie czuję się dobrze- Zrobiłam się straszny głodomor :lol: Jem nawet za troje :lol:
Mam poranne mdłości, ale są do zniesienia :)

Pamiętajcie, że endo to nie koniec życia... Wierzcie, że dane nam przeszkody jesteśmy w stanie pokonać- ja wierzę mocno i dziękuję wam za wsparcie. Trzymajcie kciuki.

Hercik czekam na Ciebie :)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: ewooncia1 »

Gratulacje!!! Takie informacje dają nadzieję i bardzo nas cieszą :D

Ja mam tylko małe wątpliwości co do żeń szenia, czy to zalecenie lekarza? Znalazłam informacje, że ciąża i okres karmienia to przeciwwskazania...
http://www.baby-shower.pl/CIAZA/Porady/ ... plodu.html
http://jejdziecko.pl/ziola-zakazane-w-ciazy
http://www.doz.pl/czytelnia/a362-Wiele_zalet_zen-szenia
Swojego czasu interesowałam się trochę działaniem żeń szenia, bo brałam na swoje wieczne zmęczenie i osłabienie, ale na mnie wpływał fatalnie, byłam nerwowa i roztrzęsiona. Nie chcę siać paniki, ale wydaje mi się, że warto to przedyskutować z lekarzem :D

A tak poza tym to życzę dużo zdrówka i spokoju, oby maluszek rósł szczęśliwie :D I gratulacje z okazji rocznicy :D
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: catrina27 »

Dzięki za info. Skonsultuje to z lekarzem :) i dam znać
Ja żeń-szeń brałam po Visanne na poprawę libido i ja mam dobre z nim doświadczenie. Każdy reaguje inaczej...
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: ewooncia1 »

No na libido faktycznie musiało zadziałać skoro efekt jest taki jak piszesz :D
Trzymam kciuki i naprawdę się cieszę, że Ci się udało :D Dbaj o siebie i maleństwo i ciesz się tym stanem :)
No i nie opuszczaj endo-koleżanek, chcemy być na bieżąco :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: gosiak76 »

Kasienko to sa naprawde wspaniale wiadomosci - zaskoczylas mnie bardzo ale to bardzo pozytywnie i ciesze sie razem z Wami z Waszego szczescia. Wspaniale okazje do swietowania - zajscie w ciaze oraz pierwsza rocznica slubu - gratulacje.
Zycze z calego serduszka aby malenstwo dobrze sie rozwijalo i fantastycznie czulo w Twoim brzuszku az do swych narodzin. Poglaszcz maluszka ode mnie (chodzi mi o Twoj brzuszek).
Tak bardzo chcialam zeby sie Wam udalo - i prosze stalo sie :)
Wobec czekamy teraz na wiadomosci po wizycie u Pani doktor ktora potwierdzi te pozytywne wiadomosci ktore nam przekzalas.
Buziaki Sloneczko i dbaj o siebie oraz maluszka :******
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: catrina27 »

Mówiąc szczerze sama jestem zdziwiona, ale bardzo szczęśliwa :mrgreen:
Od odstawienie V minęło niecałe 3 miesiące :D
Maluszek pozdrowiony :mrgreen:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: gosiak76 »

catrina27 pisze:Maluszek pozdrowiony :mrgreen:
Dziekuje bardzo :)
No nie dziwie sie ze jestes zaskoczona - nie wiem jak zareagowalabym bedac na Twym miejscu - radosc, niedowierzanie - chyba bylaby karuzela emocji. A jak Ty zareagowalas na te 2 grube kreseczki ???
Buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: catrina27 »

gosiak76 pisze: jak Ty zareagowalas na te 2 grube kreseczki
Gosiu a jak można zareagować :mrgreen: Wiesz ile czekałam na zielone światło. Doktorowa mi powiedziała, żebym uzbroiła się w cierpliwość bo często dopiero po 6 miesiącach coś wychodzi. Podświadomie czułam, że chyba się udało. O dziwo zaczęłam jeść śniadania co do mnie nie podobne i non-stop coś podjadać... Będąc na poprzednim usg doktorowa zaczęła coś podejrzewać i mnie wypytywać, ale nie chciałam zapeszać.
Śmieję się, że wybrałam sobie dobry materiał na męża i tatę bo poradził sobie wspaniale z tym wszystkim. Wiadomo, że jak się dowiadujesz, że masz endo to piszesz najgorsze scenariusze... A wcale tak nie musi być. Wiem, że jestem wielką szczęściarą bo co by się nie działo mój mąż będzie przy mnie. Także jestem spokojna o przyszłość :)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: gosiak76 »

To wspaniale - jestes szczesciara i ja o ty wiem doskonale - rzeczywiscie masz wspannialego mezczyzne ktory doskonale sobie poradzil i sprawil ze pojawilo sie male szczescie - a wiec trwaj Cudzie :) :*****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: hercik17 »

Catrina cieszę się razem z Tobą szczęściaro :D mam nadzieję że nie długo dołączę do Ciebie,wiem że na mnie czekasz
catrina27 pisze:Hercik czekam na Ciebie
:D Odpoczywaj dużo i dbajcie o siebie buziaki
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
lucynakonrad
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 16:17

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: lucynakonrad »

SZCZERZE GRATULUJE dbaj o siebie ,ja naszczęście mam już dzieci jedno biologiczne drugie adoptowane :P
mila
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 17:07

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: mila »

Gratuluję i bardzo się cieszę, że sie udało:) ja niedługo też kończę kuracje i mam nadzieje, że u mnie też tak szybko to pójdzie :D. Jak czytam takie dobre wieści to na nowo optymizm we mnie wstępuje :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: catrina27 »

lucynakonrad pisze:jedno biologiczne drugie adoptowane
Super sprawa :)
Moja Pani doktor sama była w szoku, że już, zabrała mnie na usg, jak znalazła ""fasolkę" poprosiła mojego męża pokazała mu malucha:) i go pochwaliła że się dobrze spisał. Z maluszkiem wszystko ok jest w macicy-zapobiegawczo dostałam luteinę mam brać 2 x dziennie 2 tabletki
dziś mam badanie Total Beta- hCG ( badanie krwi które powie dokładnie, który to tydzień) a po urlopie już dostałam skierowanko na kolejne usg i dostanę skierowanie na wszystkie inne badanie. :mrgreen:
Dziękuję za gratulacje :)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: gosiak76 »

Kasiu super ze zaskoczylas wszystkich wokolo - fajnie ze Twoja Pani doktor tak o Ciebie dba - jestes w dobrych rekach :) Czy zbierasz fotografie z usg do kolekcji ???
Ciekawe ktory tydzien ciazy wykaze to badanie - bede czekac cierpliwie na wiesci :) Tule delikatnie i sle moc buziakow :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: dewi »

GRATULACJE !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: marzenka86 »

Gratulacje :) Trzymaj sie ciepło i dbaj o Was :)
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: rivombroza »

Super super super!!!!!!ciesze sie razem z Tobą.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: karolina794 »

Catrinko kochana ty moja cieszę się z całego serduszka i gratuluje wam obojgu.Oczywiście dodam,że baaaaaaardzo ci zazdroszczę :D
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: vwd »

catrina, co za mila niespodzianka :D brawo! super!!!
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: catrina27 »

Wyniki total beta hcg wyszły ok. Kolejne usg mam na 17 sierpnia i 19 wizytę u doktorowej (ma mi wtedy dać skierowanie na wszystkie badania) Ogólnie jest ok tylko dopadły mnie objawy ciąży... mdłości, wymioty itp.
Dziękuje Foremki.
Trzymam za was kciuki.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: dewi »

Hej ;) Objawy ciąży w tej sytuacji to pikuś ;) Są o wiele przyjemniejsze niż bóle przy endometriozie... Przyzwyczaisz się do nich a potem szybko miną ;) Gratuluję Ci z całego serduszka tej małej fasolki ;) Nasza już śpi na szczęście... Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę dużo samozaparcia w odpoczywaniu i dbaniu o siebie ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: gosiak76 »

Super ze wyniki total beta hcg wyszly ok :) Mysle ze dolegliwosci ciazowe to nic w porownaniu z tym jak to wygladalo przy endo - zanim sie obejrysz to one mina :)
Mam nadzieje ze dzieki usg zauwazysz jak malenstwo sie rozwija w Twoim brzuszku - czy zaczynasz juz zbierac zdjecia maluszka z usg ??? Mam nadzieje ze badania wyjda prawidlowo Kasienko czego Ci bardzo mocno zycze :****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: rivombroza »

Kasiu dbaj o was :D nie przemęczaj się:)baaaaardzo się cięszę i nabieram większej nadzieji, że kiedyś mi się uda:)
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
czarnulka129
Udzielający się
Posty: 27
Rejestracja: środa, 16 lutego 2011, 08:56

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: czarnulka129 »

bardzo Tobię gratuluje ja w zeszłym miesiącu odstawiłam leki 19 lipca dostałam okres i wczoraj znowu a od lipca sie staramy mam nadzieje ze to ostatni okres i uda mi sie zajść tak jak Tobie bardzo bym chciała ale chyba przestaje miec nadzieje ze cos wyjdzie bo ta choroba mnie przeraża :evil:
czarnulka129
Udzielający się
Posty: 27
Rejestracja: środa, 16 lutego 2011, 08:56

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: czarnulka129 »

chyba jestem w ciąży robiłam test i wyszły dwie kreski(jedna mocniejsza druga jaśniejsza) ale jest!! w srode mam lekarza więc dowiem sie co i jak!
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: dewi »

super,super,super ;) trzymamy kciuki i czekamy na wieści ;)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: vwd »

dziewczyny, ja tez sie ciesze z Waszego powodu :D naprawde radosc, ze endo mozna poslac w kat!Udalo sie! super! :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: gosiak76 »

Kasiu Sloneczko jak sie czujecie z malenstwem ??? Co tam slychac - rosnie maluszek ??? Buziaczki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: Aldona »

Witaj, Cieszę się razem z Tobą, Jak się czujesz catrina27?
My staramy się i na razie niestety nic nie wychodzi. Problemem może być też to, że mój mąż przeważnie w te ważne dni jest wysyłany w delegacje a jak wraca to mam wrażenie że już jest po fakcie. ŚLuz już nie jest taki jak powinien i czekam na kolejną szansę co miesiąc ;)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: :) spodziewam się maluszka :)

Post autor: catrina27 »

Hej kochane foremki :)
U nas wszystko dobrze. Obecnie jestem w 19 tygodniu ciąży także dobiłam do połowy bez żadnych komplikacji i odpukać, aby tak dalej :) Wiemy, że będzie synek - jest dobrze dożywiony także nie mamy powodu do stresu :) Ja już przytyłam 6 kg ale w moim przypadku to dobrze :lol: znajomi się śmieją bo nadal jestem taki szczuplaczek tylko z połkniętą piłką z przodu :lol:

Aldonko trzymam kciuki :) bardzo mocno :)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”