:(((

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
ula
Pocz±tkuj±cy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2012, 21:37

:(((

Post autor: ula »

hej mam 28 5lat temu dowiedzialam sie ze mam endometrioze jestem juz po dwuch operacjach lecze sie tabletkami ale nadal mam torbiele jestem zalamana.lekarz nie gwarantuje ze zajde wciaze powiedzial, ze bede miala duuze problemy
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: :(((

Post autor: vwd »

Witaj :) Chcialabym zamienic Twoja minke w :)))))))
Lekarz nie gwarantuje, bo... tego nikt nie zagwarantuje, ale... Jest Tu wiele matek na forum :D i majac endo mozna zajsc i urodzic :) wiec nie ma co sie zamartwiac! Jak dlugo starasz sie o dziecko? Kiedy mialas te 2 operacje? To byly laparoskopie? Jak sie teraz czujesz fizycznie, bo psychicznie chyba bywalo lepiej, prawda?
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: :(((

Post autor: EveLondon »

Witaj wsrod nas! przykro mi ze ta cholera dotknela i Ciebie, jednak podzielam zdanie Vwd ekarze maja zwyczaj mowie jak bedzie ciezko ale wiele z naszych forumowiczek cieszy sie szczesciem zajscia w ciaze, nie ktore mialy lzej inne ciezej ale nigdy sie nie poddajemy! nSlowa lekarza nie moga spowodowac ze przestaniesz wierzyc i walczyc! Opowiedz nam cos wiecej o swojej histori. jestesmy tu dla ciebie! pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: :(((

Post autor: agachod1 »

Witaj na forum. Napisz od kiedy masz te torbiele i jak duze sa. Czy przyjmujesz teraz jakies leki na endo? Co lekarz chce zrobic z tymi zmianami? Jak sie czujesz? Pisz co dalej. Calusy. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: :(((

Post autor: gosiak76 »

Witaj Ula. Jak wyglada Twoje obecne leczenie? Dlaczego lekarz uwaza ze bedziesz miala ciezko z zajsciem w ciaze??? Musisz wierzyc ze wszystko sie pouklada - nie trac nadziei na dzidziusia bo lekarz nie moze niczego zagwarantowac gdyz zdarazaja sie cuda mimo ze czasem lekarze mowia ze sa male szanse na zajscie w ciaze a pozniej jest niespodzianka dla samej pacjentki i lekarza ktory wykonujac usg potwierdza ciaze. Zycze Ci wlasnie takiej chwili. Pozdrawiam i nie poddawaj sie zbyt szybko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”