Sonar czyli krótka piłka

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Sonar
Pocz±tkuj±cy
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 18 maja 2012, 20:38

Sonar czyli krótka piłka

Post autor: Sonar »

Witam
Endometriozę zdiagnozowano u mnie w 2009 r.
Chyba nie potrzebuję szczególnego wsparcia, potrzebuję informacji i dobrego specjalisty.
Z jednym i drugim jest, w moim mieście, krucho.
Na namiary na specjalistę nie liczę, ale mam nadzieję, że pomożecie mi się przedrzeć przez gąszcz innych niewiadomych :wink:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Sonar czyli krótka piłka

Post autor: gosiak76 »

Witaj Sonar - postaramy sie Tobie pomoc lub doradzic jak tylko potrafimy najlepiej. A co do specjalistow to odsylam Cie do dzialu Szukasz specjalisty http://forum.endoendo.pl/viewforum.php? ... 920aacc8e6
Pozdrawiam - Gosia
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Sonar czyli krótka piłka

Post autor: agachod1 »

I ja cie witam. Bedzie nam na pewno latwiej ci pomoc jezeli opiszesz nam swoja historie, jakie mialas objawy, w jaki sposob doszlo do zdiagnozowania. Jezeli potrzebujesz info nie ma problemu. Pytaj, a my w miare mozliwosci postaramy sie rozwiac twoje watpliwosci. Pozdrawiam. Agnieszka.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Sonar czyli krótka piłka

Post autor: vwd »

Witaj na forum :) "krotka pilka" okreslenie jak najbardziej przed Euro na czasie :D
Sonar pisze:Chyba nie potrzebuję szczególnego wsparcia, potrzebuję informacji i dobrego specjalisty.
Z jednym i drugim jest, w moim mieście, krucho.
Informacji na tym forum az nadto, trzeba tylko troche poszperac... :) ale pytaj wprost - moze uda nam sie wspolnie szybko odpowiedziec :) a co do wsparcia... Moze Ty go nie potrzebujesz, ale moze ktos potrzebuje go od Ciebie! :) Na forum bierzemy i dajemy! :) Pzdr. Cie goraco (u mnie dzis 30 st. :D ) i zycze zdrowia :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Sonar czyli krótka piłka

Post autor: agachod1 »

vwd pisze:a co do wsparcia... Moze Ty go nie potrzebujesz, ale moze ktos potrzebuje go od Ciebie!
Popieram w 100%. Czasem dawanie sprawia wiecej radosci i satysfakcji niz branie. Buzka. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”