Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Aga dziękuję za podpowiedź.. ja wszystkie te opcje notuję w głowie i porozmawiam z mężem żeby mi pomógł coś wybrać :) ponieważ nie wiemy jakiej płci będą nasze pociechy chcę namalować coś na ścianach co będzie dziecięce pasujące i dla chłopców i dla dziewczynek.. jestem trochę ograniczona tym, że ja nie mam gładkich ścian w pokoju tylko jest nałożony tzw baranek.. przez co trochę trudniej namalować konkretne kształty.. ale szczerze? już tak się nakręciłam na malowanie pokoju dla pociech że mam nadzieję, że faktycznie się to uda :) Chcę żeby to był kącik naszych pociech.. chcę je powitać ładnym słonecznym pokoikiem skoro więcej nie mogę im póki co dać.. :)

Jak ja się cieszę że Was mam :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Nie ma sprawy Pati. Ja zawsze staram sie pomoc jesli wiem, ze jestem w stanie. Mysle, ze pokoik dla twoich pociech bedzie wspanialy i one beda sie tam czuly naprawde dobrze. Caluje i zycze milego dnia. :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

dziękuję! Jesteś kochana :)


ps.. ale mnie bolą plecy ;p
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Kochana Pati wobec tego poloz sie i wypoczywaj - wypoczynek na pewno ukoi ten bol. Wiem ze dobre na plecy jest plywanie podczas ciazy aby odciazyc kregoslup - wiem ze Ty jednak boisz sie wody wiec staraj sie lezec jak najwiecej wobec tego.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Wypoczywaj jak najwiecej. Najwazniejsze, ze ciaza przebiega prawidlowo, a dolegliwosci musza byc. W koncu to dwa maluchy, a nie jeden. Trzymaj sie. :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

hehe muszą być i uwierz mi Aga że są.. ;p;p wszystko liczę razy 2 ;p ;p

Mój mąż wybrał sobie już imiona dla dzieci.. tłumaczyłam mu że dziewczynka jeszcze nie jest pewna.. żeby się nie nastawiał i wiecie co?? on mi powiedział, że on wie że będzie parka.. ustalił imiona i jak dla niego to się zmienić nie może.. on już wie że te imiona zostaną i koniec kropka.. heh i jak ja mam nie być szczęśliwa z tym wariatem;p;p
Dziewczyny, które były na forum kiedy czekałam na operację pewnie pamiętają jak Miłosz pisał za mnie wiadomości do Was i kiedy teraz zobaczył że na komputerze mam włączoną stronę forum, to się uśmiechnął do mnie i powiedział że cieszy się, że znowu zaczęłam się odzywać.. powiedział że dobrze na mnie wpływacie a on się cieszy że znowu się uśmiecham i mam z kim pogadać :):)

Gosiu, lekarz mi mówił że mogę korzystać z basenu.. w celu lepszego samopoczucia.. mieliśmy iśc na basen z tym, że przez pieprzyk który mam na brzuszku (a rozrasta się razem z brzuchem) kostium kąpielowy dwuczęsciowy nie wchodzi w grę.. ponieważ skórę przy pieprzyku mam bardzo cienką i wysatrczy że lekko go zahaczę a krwawi.. zainwestowałam wkostium jednoczęściowy.. ale ubrałam go tylko raz;p;p już się nie mieszczę w niego.. a niestety nie stać mnie na to, żeby co dwa-trzy tygodnie kupować nowy kostium.. dlatego zainwestowałam w dłuższe kąpiele we wannie ;p i masaże Miłosza
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

To tez dobre rozwiazanie ale uwierz mi w wannie nie rozprostujesz kregoslupa jak moglabys to zrobic podczas pobuty na basenie - o to walsnie chodzi zeby sie polozyc a nie usiac gdyz podczas siedzenia kregoslup nie jest odciazony mimo ze jestes w wodzie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Pati, to wszystko tak pieknie brzmi. Ciesze sie, ze u ciebie wszystko sie uklada. Widze, ze masz wspanialego meza, ktory w dodatku ma niezla intuicje. No coz, postaraj sie mu zaufac w kwestii imon. Byc moze on sie nie myli i faktcznie to bedzie parka. Wypoczywaj sobie teraz i korzystaj z kapieli do woli. Caluski. :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Gosiu wiem, że to nie to samo niestety.. ale naprawdę innej możliwości nie mam..
Sama na basen nie mogę chodzić, bo za często mdleję.. Mąż codziennie do wieczora w pracy.. w weekend próbujemy chociaż troszkę razem posiedzieć..tym bardziej że za tydzień się "rozstaniemy" a kiedy będę w domu rodzinnym.. cóż do najbliższego basenu mam 40 km. Uroki życia na wsi..;p poza tym teraz zbieram pieniążki na urządzenie pokoju dzieciom, na ich ubranka i kosmetyki.. Ze względu na zagrożenie ciąży już od lutego nie pracuję - na całe szczęście od czerwca będę dostawała pieniążki z ZUSu bo byłam wysoko ubezpieczona przez tatę. Miłosz też kokosów nie zarabia, a jeszcze nie wiadomo jak długo będzie pracował tam gdzie pracuje, bo dużo ludzi zwalniają.. raz w miesiącu mam wizytę u gin za którą płacę 100 zł i u endokrynologa za którą płacę 120 zł. do tego dochodzą badania laboratoryjne których mam więcej niż przeciętna przyszła mama - tym bardziej, że badania robię i do gin i do endokrynologa i średnio za każde wykonane badania płace od 120 do 180 zł. Do tego droga do lekarza - 30 i 40 km. No i leki.. w zależności od tego jakie mam wyniki.. więc też ponad 150 zł.. teraz wizyty będę miała co dwa tygodnie więc też koszty się zwiększą.. więc jednym słowem.. becikowe które mamy dostać rozeszły się już na samym początku ciąży;p;p niby nie mogę narzekać na pieniążki, bo mam dużo wsparcia w rodzicach.. ale same wiecie że chciałabym nie musieć ich prosić o pieniążki gdybym miała problem.. dlatego nie chcę wydawać pieniędzy na coś na co nie muszę.. Uczę się oszczędności na sobie bym nie musiała oszczędzać na dzieci :)

Aga, mi się bardzo podoba jego nastawienie.. jest bardzo szczęśliwy że będzie tatą i nie chcę mu tego odbierać :) Dla synka będzie imię Cyprian Wojciech (Cyprian - wybrane wspólnie, Wojciech po moim tacie;p) a dla dziewczynki Miłosz wybrał sam Oliwia Marcelina - nie mogę powiedzieć że mi się nie podobają.. kiedy widze jego zaangażowanie ;p
Gdyby zdarzyło się dwóch chłopców to będzie Cyprian i Wojciech a drugie imiona wybierzemy w międzyczasie :):)
Dziękuję za miłe słowa... tym bardziej, że sama możesz zapytać chociażby Gosi, jakie nastawienie miałam jeszcze w tamtym roku.. sama przyznaję że nastawienie i życie obróciło mi się o 180 stopni :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

To prawda Pati juz nie jest ta sama osoba jak pojawilam sie na forum - jest teraz duzo szczesliwsza poniewaz zreszta sama pokazala lekarzom jak bardzo sie pomylili wypisujac jej ze nie bedzie mogla miec dzieci. Wtedy byla podlamana ale udowodnila ze nawet lekarze nie sa w stanie do konca zdiagnozowac co wydarzy sie w przyszlosci a my same musimy wierzyc w nasze szczescie. Patus ciesze sie razem z Toba ze jestes szczesliwa osoba i nie do poznania odmieniona na lepsze - milo to naprawde widziec :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Hej AKKM :) U mnie są bliźniaki dwujajowe, więc mam szansę na parkę :) Dzisiaj zaczął mi się 24 tydzień także jeszcze prawie tyle samo przede mną.. a brzuszek rośnie i rośnie :) Ja już marzę o pójściu na zakupy i urządzeniu pokoiku dla dzieci :) na to akurat pieniążków nie będę nigdy żałować :) dzisiaj maluszki są tak aktywne że cały czas mi się chce śmiać :) Dzisiaj po raz pierwszy się z nimi tak konkretnie bawiłam :) Teraz kiedy czuję ich ruchy nie potrafię sobie wyobrazić że mogłabym tego nigdy nie poczuć :)

Wierzę Ci na słowo, że Twoje szkraby są przekochane ;) ja już swoich się doczekać nie mogę - ale niech siedzą w brzuszku do końca terminu:) Pewnie fajnie jest patrzeć jak Twoje pociechy tak rosną i zauważać cechy różniące ich między sobą, a także to jak się dogadują?? A starszy syn ma już gesty opiekuńcze w stosunku do siostrzyczki??

buziaczki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

AKKM dziękuję za miłe słowa :)

Kiedy tak czytałam o twoich pociechach to buzia sama się śmieje - ciągle sobie wyobrażam jak to będzie z moimi brzdącami.. Ale i tak myślę, że mimo tego że widzisz jak się Twoje skarby kłócą, czy szturchają to i tak najbardziej zachodzą Ci w głowę te miłe, cudowne chwile które spędzacie razem:)

Od kiedy zaczęły mi się omdlenia, to już nigdzie sama się nie wybieram.. Dzisiaj miałam ostatni egzamin - koniec sesji wszystko zdane a to oznacza że od dzisiaj zajmuję się tylko odpoczywaniem i dbaniem o moje pociechy :)

Mam do Was tylko pewne pytanie.. trochę mi głupio.. no ale jako nie doświadczona przyszła mama.. Wczoraj wieczorem kiedy przebrałam się w koszulkę do spania i uczyłam się.. poczułam coś mokrego w okolicach lewej piersi.. najpierw myślałam że to mi się wydaję.. ale po chwili miałam taką dużą mokrą plamę.. rozumiem że pojawiła mi się ta pierwsza siara.. ale zastanawia mnie po pierwsze czemu tylko z jednej piersi, a po drugie czy to przypadkiem nie za wcześnie?? Powinnam kupić wkładki, żeby nie mieć z tym problemów?? Mojej mamie pokarm pojawił się po porodzie i jedyne co mi doradziła, to żebym zadzwoniła do mojej położnej środowiskowej ale nie mogę się do niej dodzwonić..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati Skarbie udalo Ci sie w koncu dodzwonic do poloznej srodowiskowej ?? Czy przekazala jakies informacje ??

Ciesze sie ze juz sesja jest za Toba i wszystko masz pozdawane - gratuluje i zycze milego wypoczynku. Buziaki :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: karolina794 »

Pati kochana u mnie też od jakichś 2 misięcy pojawił sie pokarm w piersiach i bez wkładek się nie obywa.U jednych kobiet pokarm pojawia się po porodzie,a inne maja jego oznaki juz wcześniej.Najczęściej pokarm wycieka mi z piersi kiedy np.śpie na boku,albo w czasie mycia mocniej przycisnę .
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Tak, udało mi się dodzwonić. Moja położna powiedziała to samo co Karolina, także cieszę się że tutaj mogę zdobyć tyle cennych informacji.
Położna powiedziała, że pojawianie się pokarmu może utrzymać sie u mnie przez kilka tygodni i potem pojawi się znowu przy porodzie.. ale równie dobrze może to się utrzymać aż do porodu, ale to nie jest powód do zmartwień. A to, że wyciek mam tylko z jednej piersi to oznacza, że mam rozszerzone kanaliki w niej bardziej i niedługo tez może mi się pojawić pokarm w tej drugiej - a nawet może być raz w tej a raz w tej. Idąc za słowami Karoliny dzisiaj zainwestuję we wkładki na wszelki wypadek.
Mam jeszcze o tym poinformować lekarza, żeby wiedział o tym przy robieniu badań.. idę do niego w poniedziałek i powiem Wam że już nie mogę się doczekać..

Dziękuję Wam, że zawsze można na Was liczyć :*:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze otrzymalas odpowiedz na swoje pytania odnosnie wycieku pokarmu - super ze nie ma sie o co martwic i wspaniale ze Karolinka udzielila Tobie odpowiedzi ktora ponownie uslyszalas od poloznej. Trzymaj sie i daj znac jak przebiegnie twoja wizyta. Buziaki Kochana :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: optymistka82 »

Dziewczyny, fajnie się czyta o tych Waszych dolegliwościach z pokarmem ;) Bo to takie przyjemne/nieprzyjemne (nie wiem) :) Zależy z której strony na to popatrzeć hihi ale pewnie za jakiś tam czas będziecie to mile wspominały :))

Pati
Moja znajoma ma bliźniaki i mówi, że to najlepsze co mogło ją spotkać. Zabawiają się nawzajem i jeden za drugim chodzi jak smród po gaciach ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Hehe dzięki optymistko :) Bardzo budująca wypowiedź hihi :):) Już od rana będę miała dobry humor :)
Dolegliwości to naprawdę coś fajnego.. każdy ruch moich skarbów to takie uczucie, któe tylko wzmacnia moje więzi z nimi - dziwie się naprawdę niektórym kobietom które tak bardzo narzekają na kopanie swoich pociech.. że to niby nie przyjemne, że strasznie boli.. dla mnie to jest bardzo przyjemne uczucie - wiem że za jakiś czas ruchy będą mocniejsze ale ja się ciesze że je czuję :)
Kochane moje ja nie mogę się doczekać moich dzieciątek.. Wiem, że dla mnie to też będzie najlepsze co mogło mnie spotkać w życiu - przecież ta ciąża to mój mały wielki cud :)
Teraz tylko czekam za wizytą z nadzieją że dowiem się jakiej są płci moje pociechy i biorę się za pokoik :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati z pokoikiem to nie szlaej - pamietaj ze masz wypoczywac a nie przemeczac. Mam nadzieje ze mezczyzni pomoga Ci przy tym zeby pokoik wygladal pieknie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Pati, ja czekam z niecierpliwoscia na wiadomosc o plci twoich pociech. Caluje. :D :D :D
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

w końcu i ja tu trafiłam...co za cudne wieści...ile optymizmu w Twoim watku...pozdrawiam gorąco podwójną, przyszłą Mamusię...niecierpliwie czekam na wieści o płci...
Śpij duzo, póki możesz :lol:
(jestem podwójną mamą, ale u mnie róznica wieku dzieci to 3,5 roku) ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć dziewczynki! :)

No to już dzisiaj - wizyta u ginekologa po miesięcznej przerwie.. w końcu się doczekałam.. chociaż z jednej strony jestem zestresowana, no bo jak wiadomo chciałabym żeby wszystko było dobrze, to z drugiej strony mam dobry humor i nie widzę innej opcji żebym po badaniu wyszła z odmiennym nastrojem :)
Małe od chwili przebudzenia się "odzywają" do mamy.. wczoraj tańczyły w rytm muzyki gdy byłam w galerii i bardzo lubię się z nimi bawić.. :) - więc jak mogę nie mieć dobrego humoru?
Ciekawa jestem czy uda mi się dzisiaj poznać płcie - oczywiście nie zapomnę tego zakomunikować wszystkim ciotkom :)
Gosiu co do pokoiku to mój tato powiedział że nie będę na razie przesadzać z jego urządzeniem, bo wie że to dla mnie duże przeżycie i chcę jak najwięcej zrobić sama - ale nie chce by mi się coś stało.. ponoć wyglądam ostatnio jak anemiczka.. przez zbyt niski poziom hemoglobiny.. ale czuję się tak dobrze;) Mam tylko przygotować ich własny kącik do spania.. przewijania.. o kolorach będę rozmawiała z panią położną i zastosuję się do jej rad :)

Magma witam Cię na moim wątku w końcu :):) Kawy czy herbaty??? :) Może ciacho? :)
Śpię tyle ile hm.. na ile dzieci mi pozwalają.. ale za dzień w dzień robię sobie popołudniowy odpoczynek.. kładę się i staram zrelaksować.. czasem zdarzy mi się przysnąć.. i wstaję jak nowonarodzona.. :)
AKKM zgadzam się z Twoimi słowami.. ja już nie mogę się doczekać kiedy zobacze pierwsze uśmiechy moich pociech :) pewnie nie raz dadzą mi w kość.. ale i tak będę szczęsliwa gdy będę na nie patrzeć :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Dziekuję za huczne powitanie...ciacho pyszne ;)

opowiadaj co u gin-a?
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: EveLondon »

Czekamy z niecierpliwoscia na relacje z wizyty :D trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze i zeby skarby chcialy pokazac mamusi kim sa :D:D Pozdrowionka
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Najdrozsze Sloneczko czekam na informacje z wizyty i mam nadzieje ze moglas poznac plcie swoich malutkich skarbow i za bardzo sie z tym nie ukrywaly :)
A co do pokoiku to ciesze sie ze mezczyzni nie pozwalaja Ci sie przemeczac bo faktycznie powinnas wypoczywac i zrobic to co bedzie najbardziej potrzebne na razie a w miare mozliwosci pokoiku sie wyszykuje pozniej :)
Dbaj o siebie i malenkie istotki pod swym serduszkiem :****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Jestem!!!! jestem!!! wróciłam!! słychać mnie?? wszyscy mnie widzą?? :):)
Boże.. ja dzisiaj fiksuję...

A więc tak.. Badanie wyszło super.. jestem bardzo szczęśliwa.. Lekarz powiedział, że szyjka wygląda bardzo ładnie, rozwarcie jest odpowiednie i byle tylko tak dalej.. tętno też w normie.. Trochę się zdziwił, bo z lekka mi sie przytyło... ale jak zbadał maluszki to sie okazało, że to one tak mamusie "pogrubiły" Ogólnie są zdrowe, bardzo żwawe i duże.. nawet się pytał czy mąż jest wysoki, bo dzieciątka tez raczej będą długie jak to określił. Wyobraźcie sobie.. że każdy mi mówi że że bliżniaki rodzą się mniejsze niż dzieciątka z pojedynczej ciąży.. a moje szkraby dzisiaj w 25 tgc mają uwaga! Jedno 1070 g, a drugie 1100 g jak powiedziała moja mama porządne paczki cukru ;p i teraz sobie wyobraźcie takie maleństwa na ręce :) Cały czas utrzymuje cesarskie cięcie. Najpierw podczas badania tuliły sie do siebie (ciekawe czy taka dobra komitywa zostanie po porodzie) ale ogólnie ułożone sa główkami do siebie na wysokości mojego pępka i jedno ma nóżki pod moimi prawymi żebrami, a drugie po lewej stronie gdzie powinien być jajnik. Dlatego tak wyraźnie je czuję :) ..

No dobra dobra.. już przechodzę do sedna.. a więc jeśli chodzi o płci moich maleństw to... a zresztą co ja będę mówić..
DSC00210.jpg
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: EveLondon »

Ujaaaa bedzie parka :D ale fajnie :D
Wogole cudne wiesci ze wszystko dobrze ze takie duze skarby :) No ize sie tula to az serce sciska :D ciesze sie razem z Toba i wierze ze jakby nie te dwie porzadne paczki cukru to bys skakala wyzej niz rekordzisci :D Pozdrawiam i sciskam ciebie i Skarby :D
Ps tak wogole to chyba jeszcze nie mialysmy wiekszej przyjemnosci :( Ewelina Jestem :D
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”